kleintjesmarkt inde buurt Exclusieve Lezersreis NUWEGf NUWEGi ALL INCLUSIVE IN HET SAUERLAND VAKANTIEPARK IN HET BEIERSE WOUD Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl De leukste nieuwtjes en verhalen uitjouw stad Kia Picanto Nu al vanaf 11.895,- Of private lease vanaf: 189,- p.m. Kia Niro Nu al vanaf 27.495,- Of private lease vanaf: 379,- p.m. kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? kia.com per appartement 1 week in een 1- of 2-kamerappartement gebruik zwembad vele extra's 5 dagen incl. ontbijt, diner, middagsnack en van 18-22 u inclusief drankjes Actievoorwaarden kortingen €199 per Studio voor 1 week (max. 3 personen) o.b.v. beschikbaarheid met dagelijks aankomst t/m 6 juli en vanaf 8 september. Van 7 juli - 20 juli is de prijs €259 per studio, van 21 juli - 24 aug €299 per studio en 25 aug - 7 sept €259 per studio voor 1 week. Er is ook een 4- en een 5-daags arrangement te boeken. Een 2-kamerappartement heeft een toeslag (max. 5 personen). Inclusief: 1 x beddengoed, 1 x 2 handdoeken, 1 x 2 theedoeken en een douche mat en energiekosten. Exclusief (verplicht): eindschoonmaak Studio Type A €35 per appartement 2-kamerappartement €40 per appartement. Toeristenbelasting: €1,60 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen. Kinderen van 6-17 jaar betalen €1 p.p.p.n. Boekingskosten: €15 per boeking. Actievoorwaarden kortingen €99 per persoon in een 2-persoonskamer o.b.v. beschikbaarheid met dagelijks aankomst t/m november. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 2 kinderen t/m 6 jaar gratis, van 7 t/m 11 jaar 50% en van 12 t/m 14 jaar 30% korting. Toeslag 1-persoonskamer: €35 voor het 3-daagse arrangement. Toeristenbelasting: €1,95 p.p.p.n. ter plaatse te betalen (vanaf 15 jaar). Boekingskosten: €15 per boeking. Meer informatie en boeken: Ga voor Geyersberg naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1816 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl exchuieft... Meer informatie en boeken: Ga voor Haus am Stein naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1776 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl excfauueft... Haus am Stein Winterberg-Züschen Sauerland Vakantiepark Geyersberg Freyung Beieren Verscholen in het Beierse Woud, nabij OostenrijkenTsjechië, ligt Vakantiepark Geyersberg. Het park beschikt over uitgebreide sport- en ontspanningsmogelijkheden. Neem een duik in één van de twee zwembaden, kom tot rust in de sauna of geniet van een heerlijke massage. Speel een partijtje voetbal, volleybal of basketbal. Maar ook minigolf en tafeltennis behoren tot de mogelijkheden. Verder beschikt het over gratis centrale wifi, een kiosken een lounge met biljart. Kleine kinderen kunnen zich uitleven in de speeltuin en in de speelhoek aan de receptie. In de Beierse vakantietijd is er voor hen twee tot drie keer per week animatie. Het park ligt aan de rand van een bos; ideaal om te fietsen en te wandelen. Het vakantiepark organiseert meerdere begeleide wandelingen per week. Dierentuinen, pretparken en een heuse stoomtrein zijn nabij, net als Oostenrijk of Tsjechië. De appartementen bestaan uittwee types. De studio (ca. 38 m2) heeft een woon/slaapkamer met een tweepersoonsbed en 1 klapbed en is geschikt voor max. 3 personen. Het 2-kamerappartement (ca. 53 m2) is met een woon- én een slaapkamer ideaal voor een gezin van max. 5 personen. De slaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed en de woonkamer telt drie klapbedden. Comfort is inbegrepen, zoals televisie, zit- en eethoek, eenvoudige keuken met keukengerei, een balkon en een badkamer met douche en toilet. Je kunt er zo in. Alleen nog even boeken! Slechts 3 uur rijden vanaf Utrechten u zit midden in één van de mooiste vakantiegebieden van Duitsland, het Sauerland. Het afwisselende landschap met glooiende hellingen zorgt ervoor dat het gebied een breed scala aan activiteiten heeft. Ontdek het gezellige stadje Winterberg of één van de andere schilderachtige plaatsjes in de omgeving. Of bezoek de Kahler Asten, met 842 meter het hoogste punt in de regio. Laat u tijdens uw verblijf in de watten leggen in het gezellige familiehotel Haus am Stein. Het hotel is gelegen in het dorp Züschen, op enkele kilometers van het bekende Winterberg. Het hotel bestaat uit een hoofd- en bijgebouw en biedt o.a. een overdekt zwembad, sauna, terras, kegelbaan en een disco. De comfortabele kamers van Hotel Haus am Stein zijn verdeeld over het hoofd- en bijgebouw en beschikken over een flatscreen televisie, zithoek en een badkamer met bad en toilet. Sommige kamers hebben een balkon. Geniet iedere dag van het uitgebreide ontbijtbuffet en in de middag van een kleine middagsnack, 's Avonds bereidt de chef een smaakvol 3-gangendiner of buffet. Iedere dag zijn tussen 18.00 en 22.00 uur onbeperkt drankjes te bestellen. En neem na een dag in de buitenlucht een duik in het binnenzwembad, relax in de sauna of ga gezellig een uurtje kegelen. dagelijks van 18 - 22 u alle drankjes inclusief (limonade, water, koffie, bier, rode/witte huiswijn en enkele sterke en mix drankjes) gratis gebruik zwembad en sauna •1x1 uur kegelen 7 overnachtingen gratis gebruik zwembad en sauna gratis wifi bij de receptie gratis minigolf gratis shuttlebus van/naar centrum Freyung Freyunger Gastenkaart 1 x per appartement een gevulde wandelrugzak wandeling met gids door het Wildbachklamm Buchberger Leite (op dinsdag) busrondrit door de omgeving (op maandag) •2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x kleine middagsnack (12 -14 u) 1 x per verblijf koffie met taart of wafels 2 x 3-gangendiner of buffet (18-20 u) O O indebuurt.nl U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088-013 99 99 Post: De Persgroep - Afdeling Rubrieken Postbus 8759 3009 AT Rotterdam Maak je zomer onvergetelijk The Power to Surprise Kia maakt jouw zomer onvergetelijk met het Kia Zomerfestival. Wie nu kiest voor een nieuwe Kia profiteert namelijk van voordeel tot 3.200,-. Raampje open, zon op je arm, frisse wind en de geur van een nieuwe Kia... dat wil je! Doe een vrijblijvende taxatie, ontdek jouw voordeel én: maak kans op 1 van de 7 Fatbog® zitzakken. Wil je niet wachten en direct de zomer in je bol krijgen? De Kia-dealer verwelkomt je graag voor een vrijblijvende proefrit. AutoVermeulen AHT-Autohuis Terneuzen Pearyweg 6, Goes, Productiestraat 8, Terneuzen Tel. 0113 - 56 18 12 Tel. 0115 - 61 36 90 kia-zeeland.nl Gem. gecombineerd brandstofverbruik: 3,8 - 7,5 l/100km, 26,3 - 13,3 km/1. C02~uitstoot: 88-175 g/km. Deze actie geldt niet in combinatie met andere acties en is geldig bij aankoop van een nieuwe Kia Picanto of Kia Niro met uiterste kentekenaanvraag van 30-06-2018 en uiterste registratiedatum van 31-07-2018. Genoemd voordeel is geldig op de Kia Sportage. Informeer naar de complete actievoorwaarden bij uw Kia-dealer of kijk op kia.com. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26