Busreis Opatija, Parel van Kroatië Hans Klok's House of Horror in Carré Exclusieve Lezersreis m 'êl (p Boek nu deze reis op Kras.nl/LR83184 Het mooiste aanbod voor een avondje uit! 10,- korting per ticket" 12-daagse excursiereis Kroatië Vanaf INCLUSIEF KOFFIE/THEE MET GEBAK, UITGEBREIDE SCHEEPSLUNCH EN WARME SNACKS Lezersprijs Zon, zee, natuur cultuur; Kroatië is een fantastische vakantiebestem ming. Wij nemen u mee naar de populaire badplaats Opatija, waar ons uitstekende hotel direct in het centrum én aan zee ligt. Ons extraatje voor u als lezer van deze krant; 50% korting op het excursiepakket. Met onderweg een diner en overnach ting in het zuiden van Duitsland rijden we naar Opatija. Hier is het ontspan nen vakantievieren. Vul uw dagen met zon, zee, shoppen en terrasjes pikken. Een leuke afwisseling vormt ons excursiepakket, dat u, als lezer van deze krant, kunt boeken met 50% korting. Dit pakket omvat o.a. een wijn proeverij, een bezoek aan de grotten van Postojna en een rondleiding met Nederlandssprekende gids door het paradijselijke Park Plitvice. Hotel Istra Dit 3-sterrenhotel ligt direct aan zee en op ca. 10 minuten lopen van het centrum van Opatija. Het hotel beschikt over een lift, wifi, restaurant, bar, zwembaden en een zonneplateau aan zee. De kamers zijn voorzien van airconditioning, televisie, bad of douche, toilet en föhn. Inbegrepen: reis per Comfort Class touringcar ervaren chauffeur overnachting op de heen- en terugreis in Duitsland 9 nachten verblijf in Hotel Istra 11 x ontbijt en diner drankjes bij diner in Hotel Istra (water, huiswijn, bier en frisdrank) afscheidskoffietafel 12 dagen nü vanaf €599 Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Niet inbegrepen: excursiepakket v.a. €37,50 reserveringskosten 19,50 en Calamiteitenfonds 2,50 (beide verplicht) Meer informatie/boeken: Ga voor de Busreis Opatija, Parel van Kroatië naar onze website Kras.nl/LR83184 of bel met Kras 088-0885 886 (lokaal tarief) o.v.v. reisnummer LR83184. Deze aanbieding is geldig t/m 28 juni 2018. De wereld is Kras Met zijn meest succesvolle en alom bejubelde illusieshow "House of Horror" geeft Hans Klok nu vanaf 15 augustus zijn afscheidsvoorstellingen van dit programma in Carré, gevolgd door een korte tournee door Nederland. Dan gaan definitief de deuren dicht voor het spookachtige spectaculaire House of Horror. Door het AD tot "Hans' meest enerverende show" genoemd! Te zien van 15 t/m 23 augustus in KoninklijkTheater Carré Ga naar pzc.nl/hansklok Vertrek van 13 augustus t/m 15 oktober Uitstekend hotel in het centrum en aan zee Dagelijks ontbijt en diner inbegrepen Gratis drankjes bij het diner Met o.a. Poreg, Rovinj, Krk en Park Plitvice 50% korting op excursie pakket Vaartochten blijven ongekend populair. Tijdens voorgaande tochten gingen al duizenden abonnees mee het water op. Nu is er een geheel nieuwe vaartocht samengesteld. Wees er snel bij! Diverse data Opstapplaats: Rederij de Zilvermeeuw, Biesboschweg 2 in Drimmelen Gehele dag gratis parkeren Dagtocht: vertrek 10.00 uur - ca. 16.30 uur Vaarroute: vertrek vanuit Drimmelen, langs de Biesbosch naar Dordrecht en de imposante zeehaven van Moerdijk Prijs: 47,50

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 16