nsvt k OyarJadan MoÉk St FAMILIEBERICHTEN 13 Johannes Augustinus Gering Jan Adriana Levina Jansen-Kotvis Toon Jacobs Toon J? Maria Elizabeth Brugge-de Brauwer familieberichten COLOFON Familieberichten Q IHensen inq.nl Leo Breepoel Elisabeth Maria Benitia Gering-Mariman Addie Cees Cevaal - Antonius Comelis Maria V BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. Familieberichten woensdag 13 juni 2018 kijk ook op Geschokt en diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze oud-penningmeester en gewaardeerd lid.. Voor het vele goede werk dat hij gedurende lange tijd in het belang van onze vereniging heeft gedaan zullen wij hem steeds met grote dankbaarheid gedenken. Wij wensen Fina, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur HSV Hoek Supportersvereniging De Purperen Hei Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Beppie Kinderen en kleinkinderen 9 juni 2018 Correspondentieadres: DELA, De Wijper 8, 4726 TG Heerle T.A.V. Familie Gering De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 18 juni om 11.00 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Wij zijn het personeel van "De Blaauwe Hoeve", afdeling Somatiek 1, dankbaar voor hun goede zorgen. Wij zijn dankzij jouw Liefde en Zorgen, geworden wie wij zijn. Je blijft en hoort bij ons voor altijd, waar je ook bent. Verdrietig om haar heengaan, maar ook met dankbare herinnering aan de liefde die Zij ons heeft gegeven, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jaap Jansen 1 januari 1946 f 7 juni 2018 Oostburg: Mario Jansen Temeuzen: Marco Jansen en Caroline Jansen-Ruben Jason Maik Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van De Stelle, afdeling Klaverblad en Zorgsaam voor de liefdevolle verzorging. correspondentieadres Satumus 11 4501 GC Oostburg De crematieplechtigheid heeft ingevolge haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden Oud dirigent van het Senioren Orkest Zeeland Met respect denken wij terug aan zijn vakkundige en gedreven inzet voor het orkest. Wij wensen Matty, kinderen, kleinkinderen en familie alle sterkte toe met dit verlies. Leden, bestuur en dirigent van het Senioren Orkest Zeeland. Vol liefde en mooie herinneringen laat je je drie meisjes achter. 28-05-1954 - 10-06-2018 geliefde van Anne Reinhoudt en de allerliefste vader van Sophie en Charlotte Correspondentieadres Hoogstraat 39 4702 ZP Roosendaal De uitvaart vindt op vrijdag 15 juni in besloten kring plaats. Sprakeloos zijn we door de plotselinge dood van onze geliefde liefde van Anne Reinhoudt. Engel Reinhoudt en Tineke Zijlstra Corrie Reinhoudt-Rentmeester in herinnering Jolijn en Peter Verdonk - Reinhoudt Sarah en Thijs Emiel Reinhoudt en Inge Storm Levien We gaan zijn vriendelijke betrokkenheid ontzettend missen. Geen dag dat we niet aan je denken Geen dag dat we niet over je praten Geen dag dat we je niet missen Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overgroot oma De vele vaak persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken wat een bijzondere vrouw, ze niet alleen voor ons, maar ook voor velen is geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Aardenburg, juni 2018 familieberichtenonline.nl SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45