Q 25 alleen de decoratie smaakt bovenge middeld. De taarten van Greetz en Hema zijn wel keurig opgespoten. Hema heeft alleen bovenop de taart slagroom, binnenin wacht wat jam en een gulle laag banketbakkers room. Bij Greetz is dat laagje dun en de jam zelfs helemaal afwezig, maar is de slagroomvoorraad wel ruim schoots op orde. Decoratiefruit Multivlaai doet het nog beter: de aardbeiengelei vult het hele gebak met een frisse smaak, de slagroom is prachtig opgespoten en het decora tiefruit smaakt prima. Aan het gebak van Gefelicitaart.nl valt echter niet te tippen. De afwerking is aandachtig, het gebak luchtig en de slagroom- smaak perfect gebalanceerd. „Als je het te zoet vindt, bestel je maar een quiche", lacht Cossu droogjes. nogal slecht gecentreerd en ten ruste gelegd bovenop een jammerlijk dikke laag gekrakeleerd fondant die waar schijnlijk heeft moeten voorkomen dat er vocht in de foto zou trekken. Hema is het slachtoffer van een lichte lekkage, waardoor het toch al con trastrijke, onnatuurlijke kleurenspel ONS PANEL ook nog een vette glans te verduren krijgt. Ook bij Toptaarten.nl zijn er ondanks een poederlaagje wat vocht- problemen. Tot overmaat van ramp smaakt de foto zanderig en muf. Ook qua gebak kunnen Toptaar- ten.nl en Taartenwinkel.nl niet im poneren: de afwerking is slordig en DE UITSLAG Stevig, degelijk en goed Vier apparaten in één Smullen voor een prikkie woensdag 13 juni 2018 GO Het panel is onder de indruk van het gebak van Gefelici- taart.nl. FOTO KOEN VERHEIJDEN Agnese Cossu (43), doorgewinterde bakker achter Taart en Dolci: van cupcakes tot bruidstaarten. Athina Sotiropoulos (51), bakt met Verlei delijke Taarten zelfs taart in Minecraft en is Tena Lady-model. Nienke Hamel (31), stagiaire van De Ouwe Taart, een derde Eindhovense taartenwinkel. 1. Gefelicitaart.nl €28,83, incl. bestelkosten De mooiste foto op de lekkerste taart. Heerlijk luch tig en niet te zoet. Alleen de choco- foto heeft een eigen willetje bij het aansnijden. 2. Multivlaai €24,94 Een prima taart met fris aardbeiengelei en decofruit. Lekkere amandelschaafsel in plaats van nootjes. De gebaklagen hadden wel iets minder compact gemogen. 3. Greetz €30,15 De foto is flets, maar de taart maakt een hoop goed. Net jes afgewerkt, verse aardbeien en ruim in het 1 v room. Het biscuit is wat aan de droge kant. 4. Hema €21 De onnatuurlijke, contrast rijke tinten van de foto stellen te leur. De taart is veel beter: vrolijk gedecoreerd en prima op smaak. Opval lend: alleen bo venop de taart zit slag- J room. 5. Taartenwinkel.nl €28,99 De foto is grauw en slordig geplaatst op een droge, dikke fondantlaag die voor een on aangename bite zorgt. Alleen de chocodecoratie is lekker. 6. Toptaarten.nl €25,90 Zelfs als we de rijkun sten van de chauffeur negeren, is de afwerking slordig. Foto smaakt zande rig, muf. De decoratie is prima, maar kan de boel niet redden. Tefal GC 3060 Prijs: 70 euro De duurste van de drie aan raders, maar ondanks z'n 70 euro toch een koopje. Hij straalt met z'n stoere design en goede bouwkwa- liteit degelijkheid uit. Te ge bruiken als grill, mini-oven en open te klappen tot ta felgrill. Tosti's worden een tikkeltje plat, maar smaken geweldig en diverse soor ten vlees komen er goed vanaf. Heeft 2000 watt aan vermogen, een ruim grillop pervlak van 600 cm2 en is met drie temperatuurstan- den eenvoudig in te stellen. De uitneembare platen kun nen zo de vaatwasser in. Voor weinig geld een grill die belist ruim vol doende presteert. Is met 2000 watt vermogen ra zendsnel opgewarmd. Met een 525 cm2 grilloppervlak passen er nipt twee tosti's op. Bereidt vlees en groen ten vlot en gewoon goed, inclusief ruitjespatroon op je hamburger. De tosti's scoren een voldoende, maar hebben iets te lang nodig om mooi bruin te worden. De platen zijn niet uitneembaar en je kunt er geen tafelgrill van maken. Maar voor dit bedrag hoor je ons niet klagen. Princess 112536 Prijs: 66 euro Met één aankoop haal je meteen vier apparaten in huis. Dat is nog eens multi functioneel. Dankzij de ver wisselbare platen tover je deze prinses van een grill ook om in een tosti-appa raat, wafelijzer of bakplaat. De resultaten zijn stuk voor stuk prima. Ook deze grill is volledig open te klappen waardoor je een extra groot grilloppervlak creëert. En met bakplaten van zo'n 670 cm2 heb je dan wel érg veel ruimte. De 112536 beschikt over 1500 watt vermogen en een zelf in te stellen temperatuur. Tristar GR-2844 Prijs: 35 euro

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25