*1 COLOFON Familieberichten EpajÊiuMnsJ Cornelia Maria Cijsouw Agnes Roelands-Vanacker Adriaan Bertus Platschorre V Camiel Nicolaas Dellaert Jos de Wit kijkookop fn9ns9nlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 2T Phiel Roelands Ko Verwijs Adrie Lijntje Scheele-de Bruijne Maatje Jacoba van Stee-Koopman Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 9 juni 2018 De Heer is mijn herder. Rustig is overleden onze moeder, omi en overgrootmoeder weduwe van Krijn de Buck Aardenburg 17 oktober 1928 t Domburg 8 juni 2018 Heesch: Hanny en Jan van Schaik-de Buck Robert en Esther, Youp, Hidde Oostkapelle: José en Addie de Buck-van den Berg Joyce Marga en Peter Ben Heesch: André en Monica de Buck-de Witte Joppe en Madelief Middelburg: Ellen de Buck en John van Dockum Anniek C en Sascha Sven Timo en Onno Floris Correspondentieadres: De heer J. de Buck Grijpskerkseweg 2a 4356 RA Middelburg De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar het verplegend personeel en alle vrijwilligers van Zorgcentrum Simnia voor de liefdevolle verzorging. Als de geest niet meer wil maar het lichaam krampachtig hier blijft... Meer dan 11 jaar leefde je tussen hemel en aarde. Laat nu maar los en ga naar pa zoals je al zo lang verlangde... We hebben je in liefde losgelaten sinds 16 november 1976 weduwe van Zij overleed op 4 juni 2018 in de leeftijd van 91 jaar. Rita de Maat-Roelands Francklin de Maat t Nastasja en Roderick, Stacey Nickolai en Charlotte Correspondentieadres: Wilhelminastraat 39, 4564 AC St. Jansteen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. We zijn heel erg dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die de verzorgers van De Baronie en De Blaauwe Hoeve aan Agnes hebben gegeven. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van onze medewerkster Gea Verwijs - Kramer. Wij wensen Gea, Melanie, Kevin, verdere familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens alle medewerkers, vrijwilligers, cliënten en het managementteam van Zorggroep Ter Weel, in het bijzonder alle collega's van De Mooije Staak. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Omringd door zijn familie is rustig ingeslapen onze lieve en zorgen broer, zwager en oom Kortgene, 1 maart 1948 f Goes, 7 juni 2018 "Het is voed. zo" Prien t en André Leen f en Jo Rinus en Karla Nellie en Rinus Izak en Kim Bertus f en Henny Jan en Blanche Corrie en Henk Neven en nichten Correspondentieadres: N.J. Dekker-Platschorre C.D. Vereekeplein 24 4421 CA Kapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden donderdag 14 juni om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer. De crematie zal in stilte plaatsvinden. W Wij danken U hartelijk voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Uw aanwezigheid, de overweldigende belangstelling, bloemen, brieven en kaarten hebben ons goed gedaan. We zullen in liefde terugdenken aan deze periode van afscheid. Marie Dellaert-Kolmeijer kinderen en kleinkinderen IJzendijke, juni 2018 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder en onze trotse oma zeggen wij u hartelijk dank. Anton Scheele Hendry en Suzan - Wessel, Sanne Zaamslag, juni 2018 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en omi betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, juni 2018 "Zonder Jos is alles anders" Hartelijk dank voor uw mooie woorden, prachtige bloemen en de vele kaarten die we mochten ontvangen, en voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van mijn allerliefste man, vader, schoonvader en allerliefste opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Marleen de Wit - Dijkers Natasja en Anatole Aardewerk - de Wit Teun en Pim UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62