OvsrJeilsri O V 26 FAMILIEBERICHTEN Jaspert Bakker Denisia Frans Leonia D'Haese Jan Scheele Q fflensen.inq.nl Jaspert Bakker Jaspert Bakker Jaspert Bakker Jaspert Bakker Jaspert Bakker Robert Burm kijk ook op zaterdag 9 juni 2018 Ga met God en Hij zal met je zijn, tot wij weer elkaar ontmoeten, in Zijn naam elkaar begroeten. Ga met God en Hij zal met je zijn. Dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van hem mochten ontvangen, is in vol vertrouwen op zijn hemelse Vader van ons heengegaan mijn man, onze vader en lieve opa 3-9-1953 Axel t 6-6-2018 Ella Bakker-de Bruijne Nelleke Ard-Jan en Suzan Julie, Emma, Milou Jan-Willem en Nienke Prins Hendrikstraat 11 4571 HC Axel Woensdag 13 juni is er vanaf 12.45 - 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het verenigingsgebouw. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom. Maar ik heb de goede strijd gestreden, de wedloop volbracht, het geloof behouden. 2 Tim. 4:7 De Heer heeft tot Zich genomen onze lieve, dappere broer, zwager, schoonzoon en oom Wim en Rina Bakker-van Driel Ria en Anton de Putter-Bakker Corrie en Jan Kalisvaart-Bakker P. de Bruijne - de Feijter Piet en Marianne de Bruijne-Meesen Wim de Bruijne (in herinnering) Miranda en Hans Manders-Dieleman Jeannet en Gilbert Verschelling-de Bruijne Neven en nichten Axel, 6 juni 2018 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Jaspert was gedurende 23 jaar werkzaam bij Elopak B.V. In zijn loopbaan heeft hij bij de afdeling Maintenance Engineering gewerkt als Storingsmonteur en Diehead- monteur. Wij verliezen in Jaspert een zeer toegewijde collega. Hij stond altijd klaar voor iedereen en was erg geliefd onder alle collega's. Tijdens zijn ziekte bleef hij altijd positief en vond hij altijd weer de moed om te blijven vechten. We gaan hem ontzettend missen. Wij wensen zijn vrouw Ella, zijn kinderen, kleinkinderen en de overige familie heel veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Directie Elopak B.V. Terneuzen We voelen ons verslagen en verdrietig nu onze collega is overleden. Jaspert was voor ons een heel fijne en betrokken collega. Zijn positieve instelling, vakkennis en toewijding maakten hem een zeer gewaardeerd lid van ons team. De laatste jaren van zijn werkzame leven bij Elopak werden helaas gekenmerkt door zijn ziekte. We hebben veel respect en bewondering voor de manier waarop hij hiermee is omgegaan. We wensen zijn vrouw Ella, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle collega's, Afdeling Maintenance Engineering God, U bent mijn God Ik rust in U alleen Ons bereikte het verdrietige bericht dat is overleden echtgenoot van onze juf en collega Ella, opa van Julie uit groep 1 Wij geloven dat Jaspert is opgenomen in Gods heerlijkheid en leeft bij Jezus. We bidden Ella, haar kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid en troost toe om dit gemis te dragen. Namens leerlingen, personeel en ouders van GBS De Sterrenpracht in Axel, Lizo Koppejan, directeur Namens alle collega's GPO-WN, René Tromp, directeur-bestuurder 'Ik heb vastgesteld dat voor de mens niets goeds is weggelegd, behalve vrolijk te zijn en van het leven te genieten. Want wanneer hij zich aan eten en drinken te goed doet en geniet van al het goede dat hij moeizaam heeft verworven, is dat een geschenk van God.' Prediker 3:12,13 Thuisgekomen bij onze Hemelse Vader, onze lieve vriend, Dankbaar denken we terug aan vele gesprekken en gezamenlijke aktiviteiten en vooral zijn humor, opgewektheid en positieve betrokkenheid daarbij. Het was een voorrecht om hem als vriend in ons midden te hebben. Jan en Anja Bakker Ton en Janny Bentschap Knook Ko en Elly de Pooter Axel, 6 juni 2018 Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Ondanks haar intense wil om samen met ons te leven en voor ons te zorgen, is heden van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Aalst (B) 21-02-1930 t Terneuzen, 01-06-2018 Guy en Marina Niels en Suwingel, Lima, Verron Samantha en Glenn Luc en Joanna Brent Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van "Ter Schorre", huisje D10 voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Zaanstraat 23, 4535 GL Terneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. Niet praten, maar doen, stond voor jou in je leven centraal. Toen jouw geheugen je langzaam verliet, werd dat een moeilijk verhaal. Na een kort maar liefdevol verblijf in de Zeeschelp van Coensdike te Aardenburg is van ons heengegaan onze vader, grootvader en overgrootvader Sinds 01-07-2006 weduwnaar van Addy Scheele-Dekker Van 1944 tot 1983 werkzaam geweest bij de Rijkslandbouw Voorlichtingsdienst. 31-10-1919 Aardenburg 07-06-2018 Breskens Best Conno en Jetty Marieke en Wichard Raf, Seb Catelijne en Karsten Jasmine, Mirthe, Kaj Carien en Peter Dwieneke en Koos Luuk, Fenne Anouk en Jan-Jacob Cas, Seth Jouri en Melissa Milan, Vayen Correspondentieadres Steigerschuit 10 4511 HX Breskens De uitvaart, waarvoor U wordt uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 13 juni om 14.00 uur in de Peperbusse, PKN-kerk te Sint Kruis. Gelegenheid tot condoleren in de kerk vanaf 13.30 u. Na afloop van de dienst rijden we naar Retranchement, waar Jan begraven wordt bij zijn vrouw, op de begraafplaats aldaar. Daarna nodigen wij u uit voor koffie thee in D'Ouwe School, Markt 1 te Retranchement. Onze dank gaat uit naar de medewerkers, onderonsje en thuiszorg van Ter Walle, Biervliet en naar de medewerkers van Coensdike, Aardenburg. Zij die geen rouwkaart ontvingen, worden vriendelijk verzocht deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 61