ffljl 6-7-8 november om 24.000 bezoekers verrassen en verbinden Deelnemen als exposant? "Je hoeft niet hoog opgeleid te zijn om rijk te worden" LMG Dé zakelijke netwerkbeurs van Zuidwest-Nederland en Vlaanderen Contacta.nl Verbind je met het grootste netwerk van Zuidwest- Nederland en Vlaanderen contacta.nl contactanl ContactaNL Van beurs naar event Nieuw: Contacta Talks Workshops Goed voorbereid deelnemen aan Contacta.nl? Rabobank HDRV omroep zeeland V 350 exposanten uit alle branches 24.000 bezoekers 15.000m2 beursvloer V Contacta Talks V Contacta Workshops V Live tv radio uitzendingen V Contacta Matchmaking V Banenmarkt CONTACTA.NL B H zaterdag 9 juni 2018 CONTACTA Quote hoofdredacteur Sander Schimmelpenninck is spreker tijdens Contacta 2018. Van advocaat naar pizzabakker naar slimste mens van Nederland en hoofdredacteur van de Quote. Sander Schimmelpenninck is spreker tijdens Contacta.nl 2018. Sander Schimmelpenninck (1984) studeerde Rechten in Rotterdam en Milaan. Na met frisse tegenzin als advocaat op de Zuidas rondgelopen te hebben, gooide hij het over een andere boeg en begon in 2012 te ondernemen. Sinds september 2013 combineert hij het ondernemen met het parttime redacteurschap bij Quote, waar hij in november 2016 werd benoemd tot hoofdredacteur. In 2018 won hij het programma 'De Slimste Mens'. Bij Quote schudde Schimmelpenninck Amsterdam wakker voor de gevaren van Airbnb, noemde vrouwelijk Nederland 'lui', nam het op voor het fenomeen corps en schreef vele goedgelezen verhalen: van het gesjoemel van de Postcode Loterij en botenbouwer VanDutch tot verhalen over zwarte Bitcoins, falende startups, de valse beloftes van dedeeleconomieen inzichten in gesloten wereldjes als Insead. Als opiniemaker laveert Schimmelpenninck graag tussen de klassieke links-rechtse tegenstelling. Zo vindt hij, net als Piketty, het huidige kapitalisme disfunctioneel met een groter gat tussen rijken arm als gevolg. Werken zou weereen manier van volksverheffing moeten worden; nu loont het echter vooral om geld te laten werken. Daar staat tegenover dat hij aan politieke-correctheid een broertje dood heeft; het slachtofferdenken van veel menen is weinig productief. Eigen verantwoordelijkheid blijft uitgangspunt voor een beter bestaan. Lang leve de selfmade (wo)men! O Do. 8 november 15:00u Contacta Arena Contacta.nl richt zich tijdens de editie 2018 vooral op interactie en participatie van zowel bezoekers als exposerende bedrijven. Contacta.nl is inmiddels een meerdaags event, waaraan iedere zakelijke bezoeker, jong en oud, gevraagd wordt actief deel te nemen. De 24.000 bezoekers zijn echte deelnemers tijdens het 3-daagse grootste zakelijke netwerkevent. Natuurlijk behouden we de 15.000 m2 beursvloer en wordt de oppervlakte ook dit jaar weer maximaal gebruikt. De keuze voor de titel 'event' schept ruimte en biedt volop mogelijkheden om uitte breiden en keuzes te maken in routes, thema's en programma's. Nieuw zijn de Contacta Talks. Tot voor kort organiseerde Contacta.nl seminars of colleges met bekende sprekers. Ook nu vormen sprekers een belangrijk onderdeel van het programma, maar met een ander uitgangs punt, namelijk interactie met het publiek. Meer en meer gaat het bij Contacta.nl om doen en zelf ondervinden. Het doel is om het event gedurende drie dagen maximaal te laten bruisen. Alles wat bezoekers en exposanten hier kunnen zien, doen en beleven, heeft een impact die veel verder gaat dan drie 'ouderwetse' beursdagen. Perry Kentin, organisator Contacta.nl Contacta.nl is hét zakelijke netwerkevent van Zuidwest-Nederland en Vlaanderen. We verwelkomen bedrijven uit alle sectoren. Van multinational en non-profit organisatie tot zzp'er, er is altijd een passende optie voor deelname. Zo ontmoet je in drie dagen 24.000 zakelijke bezoekers. Neem vrijblijvend contact op met Erik Voerman voor tips en advies op maat via erik@lmg.nl of 0113 700 291. Accountants Adviseurs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 22