OZCAN AKYOL Michael P. vervolgd voor mishandeling drie medewerkers KUGA,r 4.000, FIESTAmetI.760, 6 r EXTRA VOORDEEL EXTRA VOORDEEL Go Further Column Toen mijn vriendin en ik aan het centrale plein van De venter gingen wonen, waar bijna alle markten, evenementen en feesten worden gehouden, maakten we ons alleen zorgen over één specifieke periode: de eerste week van juni. Dan is het tijd voor de zomerkermis. Onze ongerustheid bleek niet onterecht. Elke avond, als we na een lange dag werk neerploften op de bank, werden onze gesprekken overstemd door de exploitanten die keihard en onafgebroken typi sche kermisgeluiden de wereld in slingerden: 'Attentione! A-a-at- tentione!' Als kind waande ik me altijd in het paradijs als ik rond deze tijd door het centrum banjerde, opge wonden door de fantasie dat ik misschien op de grond een gulden zou vinden waarmee ik toegang tot een attractie kreeg, want geld hadden mijn ouders niet - althans niet voor vertier. Later, in mijn pu berteit, verdween de magie. Dat het leven uit fases bestaat, behoeft geen uitleg. Maar dat de kermis een symbool hiervan zou worden, dat het einde van een tijdgewricht inluidt, had ik eerlijk gezegd niet zien aankomen. Precies een week geleden wilde ik onze peuter naar de kinderop vang brengen. Op het moment dat we buiten stonden en zij de ge kleurde cabines en autootjes zag, schreeuwde ze vol over gave: 'Mia, speeltuin'. Ze had haar eigen pretpark voor de deur. Daarna werd het een kwestie van rennen. Zij holde in etappes naar alle kermis klanten, die hun attracties in elkaar het zetten waren, in de verzengende hitte, en ik sleurde erachteraan omdat ik haar telkens moest be schermen tegen struikelpartijen en vallende hekken. Naarmate de week vorderde en de contouren van de kermis goed zichtbaar werden, wilde Mia al leen nog maar buiten zijn. Ik moest aan zelfverloochening doen, maar dat was geen helse strijd. Integendeel. Omdat Mia zoveel plezier aan de attracties beleefde, vaak door er al leen naar te kijken, terwijl ze danste en lachte, hervond ik mijn plezier in de kermis. Zo werd het plein een gedeeld paradijs voor ons beiden. Wonderlijk hoe die dingen gaan. Het maakt plotseling niets meer uit dat ik iedere nacht, als alle lichten in het centrum al gedoofd zijn, nog steeds 'a-a-attentione' door mijn hoofd hoor suizen. De kermis op hel plein werd een gedeeld paradijs voor ons beiden Dit incident vond begin februari plaats. P. viel eerst 's middags een medewerker aan en 's avonds twee anderen. Hij zou de mede werkers hebben geschopt en ge slagen, aldus een woordvoerder van het Openbaar Ministerie (OM). Tijdens de vorige niet-inhou- delijke zitting in de rechtbank in Utrecht bleek dat er een aangifte lag van een 'geweldsincident' in het PBC, maar meer informatie werd toen niet gegeven. Inmid dels is duidelijk dat P. ook voor de drie hierboven genoemde mis handelingen wordt vervolgd. Deze worden toegevoegd aan de zaak, die komende maandag en dinsdag inhoudelijk wordt be handeld, laat het OM weten. P's advocaat Sander de Korte wilde deze feiten niet bevestigen. „Tijdens de vorige zitting heeft het OM al verteld dat er iets is voorgevallen. Wat dat precies is geweest, wordt maandag bespro ken." Volgens een woordvoerder van het OM ging het niet om P.'s ei gen begeleider. „Gelukkig ging het niet om zijn persoonlijke be geleider die hem moet beoorde len, want dan had er een nieuwe beoordelaar moeten worden aan- t Hij zou het drietal hebben geschopt en geslagen gesteld. Dan zou de zaak vertra ging hebben opgelopen." Het Pieter Baan Centrum in Utrecht bevestigt de mishande ling van drie medewerkers in fe bruari. Een woordvoerder zegt dat er 'het een en ander is ge beurd', maar wil verder geen toe lichting geven. P. heeft zijn daden deels be kend. Hij zal aanwezig zijn bij de rechtszaak, heeft zijn advocaat la ten weten. Tot nu toe was hij af wezig bij de pro-formazittingen. Geloof het of niet, maar we hebben nu ongelofelijke aanbiedingen op heel veel modellen. Die we je ook nog eens direct uit voorraad leveren. Zo neem je een Fiesta mee voor een kloeke 1.760,- minder. Of rij je met maar liefst 4.000,- korting weg in de Kuga. En dit extra voordeel krijg je bovenop bestaande aanbiedingen! Ongelofelijk toch? De actie loopt tot en met 30 juni 2018, dus kijk snel op ford.nl Liever leasen? Je rijdt al een Fiesta vanaf 269,- p.m. en een Kuga vanaf 399,- p.m. via Ford Private Lease. donderdag 7 juni 2018 GO @ÖzcanAkyol ervonden n ezie Michael P., de man die ver dacht wordt van het verkrach ten en doden van Anne Faber in september vorig jaar, wordt ook vervolgd voor de mishan deling van drie medewerkers van het Pieter Baan Centrum (PBC). Daar was hij ter obser vatie opgenomen. Elisa Heisen Utrecht TOT 4.000 EURO VOORDEEL OP VOORRAADMODELLEN BOVENOP BESTAANDE ACTIES! Voordeel geldt alleen op voorraadmodellen: Ford Fiesta gebouwd voor 7 mei 2018, Ford Kuga gebouwd voor 28 mei 2018. Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: 13,3 - 29,4; liter/100 km: 3,4 - 7,5; C02 g/km: 87 -173. Leasebedrag Fiesta op basis van 60 mnd. 10.000 km/jr en Kuga op basis van 24 mnd. 10.000 km/jr.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 6