amür ain familieberichten OvarJüdaf) FAMILIEBERICHTEN 15 Tineke Dina Wolter s-Blauwykel Jeannet Eikerbout Q IHensen inq.nl "Ik ben een zondagskind" Op een zomerse zondag overleed onze dierbare, wilskrachtige moeder en schoonmoeder, onze lieve en altijd belangstellende oma Middelburg Groningen 14 maart 1923 - Middelburg 3 juni 2018 Sinds 2010 weduwe van Pieter Abel Wolters Zij was het middelpunt van de familie, levenslustig en tot op het laatst scherp van geest. Wij gaan haar heel erg missen. Baarn Geeskelien en Hans Smit-Wolters Haarlem Annette en Dick Hulsebosch-Wolters Den Haag Clarine en Bas van Wessem-Wolters Laurentine en Folkert Jeroen en Iris Isabelle Haarlem Hans Wolters Het afscheid vindt plaats op zaterdag 9 juni om 11.30 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Correspondentieadres Prinses Marielaan 15, 3743 JA Baam Tineke is thuis Albert Désiré van Strijdonck Diep geschokt waren wij toen ons het droevige nieuws bereikte van het plotselinge overlijden van onze enthousiaste tennisvriend Salvatore Agnello Wij wensen Mirjan, Alissia, Davey, Gianluca, Gianina, Yessin en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe bij de verwerking van dit zeer zware verlies. Bestuur en leden Tennisvereniging Veere. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van Krijn Schippers Jarenlang heeft hij met vakkennis en toewijding als voorzitter van de WBE-Noord-Beveland onze belangen behartigd en uitgedragen. Wij zijn hem daar zeer erkentelijk voor. De familie wensen we veel sterkte toe. Bestuur en leden van de WBE Noord-Beveland Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze jachtvriend Krijn Schippers Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verlies van hun vader en opa. Jachtcombinatie Kamperland Intens verdrietig maar dankbaar voor alle jaren die we samen hebben gehad, willen we u laten weten dat op 4 juni j.1. onze (schoon-) moeder, oma en omama Fientje Lataster-Verstappen op 95 jarige leeftijd is overleden. We herdenken haar leven vrijdag 8 juni om 10 uur, tijdens een dienst in de Catherinakerk, Pastoor Wijnenplein 1, 6461 RG te Kerkrade. Aansluitend volgt de crematieplechtigheid in het crematorium Schifferheide, Schifferheidestraat 7, 6466 EN Kerkrade. Ger Lataster, Ineke Weug en familie Lataster Oranjedijk 32 4381 AVVlissingen Elly van Steenberge - Segers Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Familieberichten donderdag 7 juni 2018 kijk ook op Verdrietig geven wij u kennis dat mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa is gestopt met strijden en vredig is heengegaan. echtgenoot van Adri Kaptein Clinge, 16 mei 1940 Terneuzen, 1 juni 2018 Adri van Strijdonck-Kaptein Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Witte de Withstraat 39, 4535 AM Terneuzen Luisterend naar zijn persoonlijke wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar huisarts J.G.H. Hensels, naar doktoren en medewerkers van ziekenhuis De Honte in Terneuzen, en naar de medewerkers van Ter Schorre in Terneuzen voor alle goede zorgen. ©i Na weken van hoop en vrees, is toch nog onverwacht overleden, mijn lieve zorgzame vrouw, echtgenote van onze vader en trotse oma Gorinchem 14-1-1952 Goes 5-6-2018 Frans Moison Anouk en Niels Quinn, Jesse Hélène V en Matthew Pastoor Fronhoffstraat 17 4453 BC 's-Heerenhoek Op uitdrukkelijk verzoek van Jeannet vindt de crematie in besloten kring plaats. Uitsluitend schriftelijk condoleren. Geen bezoek aan huis. In liefdevolle herinnering 07-06-2015 07-06-201 f Het mooie van herinneringen is, Dat niemand ze van je af kan nemen, Want ze blijven voor altijd in je gedachten en in je hart. Henny van Steenberge COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43