4-sterren cruise van Amsterdam naar Italië €999 kleintjesmarkt krantenbezorgen.nl €200 reiskatern.nl r start premie Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc irm de buurt Beperkt plaats! Vol=Vol! 11-daagse cruise per 4* Costa Pacif ica Binnenhut v.a.€999 Buitenhut v.a.€1099 Balkonhut v.a.€1299 Dit schip mag u niet missen! kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Verdienste ca, 240,- per 4 weken, afhankelijk van wijkgrootte Startpremie 200,- Gratis de krant lezen 's Ochtends 1 tot 1,5 uur de krant bezorgen Minimumleeftijd 15 jaar Meer informatie? Mail naar: krantenbezorger@hotmail.com De leukste nieuwtjes en verhalen uitjouw stad O O indebuurt.nl Savona Barcelona Lissabon O Malaga anger Vertrek 4 september Normaal 1275 Meer informatie en boeken: Ga voor deze 4-sterren cruise naar onze website reiskatern.nl/pzc/STIP1808 of bel met Stip Reizen via 088-7070600-Ma t/m vrij 09.00-21.00 uur-za 09.00-17.00 uur-zo 10.00-18.00 uur (jf [j Vertrek 4 september vanuit Amsterdam Incl. terugvlucht transfer Incl. fooien/hotelservice bijdrage t.w.v. €120 p.p. O.a. Lissabon, Malaga Barcelona Reisprogramma Nadat u op eigen gelegenheid de haven van Amsterdam heeft bereikt, scheept u in op het luxueuze en veelzijdige 4-sterren cruiseschip de Costa Pacifica. Het Engelse Dover is de eerste bestemming van deze bijzondere cruise. Vervolgens doet u Le Havre, Frankrijk aan, uitvalsbasis voor het romantische Parijs. Uw reis gaat door naar het Spaanse Vigo, de grootste vissershaven ter wereld, waar u heerlijk kunt smullen van een vers gevangen visje! U laat Spanje tijdelijk achter en vertrekt in de richting van Portugal, naar de prachtige hoofdstad Lissabon. Vervolgens vaart u via het Marokkaanse Tanger naar de Spaanse stad Malaga en het prachtige Barcelona. Het eindpunt van deze eenmalige cruise is Savona. In deze Italiaanse havenplaats staat de transfer al op u te wachten om u naar de luchthaven in Nice te brengen. Costa Pacifica De Costa Pacifica is ruim opgezet en van alle gemakken voorzien. Zo heeft u keuze uit 5 restaurants (waarvan 2 tegen betaling) en 13 bars. De Samsara spa biedt ruimte voor totale ontspanning. Op maar liefst 6.000m2 verdeeld over 2 verdiepingen kunt u genieten van o.a. sauna, hammam, zonnebank, zwembad voor balneotherapie, diverse massages en een sportzaal. Verder biedt het schip o.a. een Grand Prix simulator, casino, discotheek, diverse boetieks, bibliotheek en een theater dat over 3 verdiepingen is verdeeld. Inclusief Incl. U-daagse cruise per Costa Pacifica in huttype als beschreven, Verzorging o.b.v. volpension, Havengelden, Fooien t.w.v. €120 p.p., Transfer Savona - luchthaven Nice, Vliegreis Nice-Amsterdam (Eindhoven ook mogelijk) Optioneel bij te boeken All Inclusive Piü Gusto drankenpakket aan boord van het cruiseschip a 285,00 p.p. (vooraf te boeken, alleen mogelijk indien dit pakket voor het hele gezelschap wordt afgenomen). Voorwaarden Prijzen zijn op basis van 2 personen per hut en onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen. Exclusief vervoer naar de haven van Amsterdam, niet genoemde maaltijden en drankjes, 15% barservice bijdrage, reis- en annuleringsverzekering, 35 administratiekosten per boeking en 2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. Op 4 september 2018 vaart het prachtige 4-sterren cruiseschip de Costa Pacifica eenmalig uit van Amsterdam naar Italië! Onderweg ontdekt u diverse fascinerende bestemmingen, waaronder het Engelse Dover, het Portugese Lissabon en het Spaanse Barcelona. De reissom is nu wel zéér voordelig, want u ontvangt maar liefst €276 korting per persoon! In de reissom zijn inbegrepen: 11-daagse cruise op basis van volpension, dus alle maaltijden en snacks aan boord, fooien/hotelservice bijdrage t.w.v. €120 p.p., transfer van de haven naar de luchthaven én retourvlucht van Nice naar Amsterdam of Eindhoven. Vaart u met ons mee naar Bella Italia? Boek snel, want we hebben nog slechts een aantal plaatsen beschikbaar! VOL=VOL! Amsterdam •n U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-maü: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 99 Post: De Persgroep - Afdeling Rubrieken Postbus 8759 3009 AT Rotterdam na drie maanden goed bezorgen*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26