M M J? Overladen 12 FAMILIEBERICHTEN Krijn Schippers Krijn Schippers Gerarda Maria Q [flensen inq.nl Na een dienstverband van 46 jaar bij Scheldebouw, zo kort voor zijn pensionering, hebben wij met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van Ad Tienstra Wij zullen ons Ad herinneren als een waardevolle, betrokken en gezellige medewerker. Wij wensen Tineke, Esther en Vincent veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Scheldebouw B.V. Wulfgar van Houte BALMORAL .4 van Waterschoot - Dobbelaar Jo van Waterschoot Ries Koole J kijk ook op woensdag 6 juni 2018 In plaats van kaarten. Hij hield van de polder, het vruchtbare land Daar had hij zijn hart aan verpand Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd 1 maart 1934 4 juni 2018 sinds 1970 weduwnaar van Manja Salomé. Longboat Key (USA): Karin en Erik Vonk - Schippers Kamperland: Michael en Marijke Schippers - Lokerse Michelle Nikki Molenweg 50a, 4493 AC Kamperland Krijn is overgebracht naar Uitvaartcentrum van Gentevoort, Verrijn Stuartweg 28 te Goes. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 juni van 19:30 tot 20:00 uur. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Op zaterdag 9 juni bent u om 16:00 uur van harte welkom om samen met ons zijn leven te vieren in "Land en Zeezicht" Felixweg 3 te Kamperland. Wij hebben afscheid moeten nemen van Een man met karakter en vader van onze collega Michael. Tot het laatst was hij geïnteresseerd in de werkzaamheden van onze agrarische samenwerking Nieuw Campen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Families De Kam, Noordhoek, De Koning, Van Hee, Sam van de Gruiter Wij, collega's van restaurant Balmoral, zijn diep bedroefd om het plotseling en veel te jong overlijden van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Restaurant Balmoral Sluis, Stephan, Myriam en medewerkers RESTAURANT TEA ROOM Het verlies was er al eerder, voordat het afscheid kwam, omdat een onzekere verwarring, bezit van haar gedachten nam. Langzaam gleed zij van ons weg en is het kaarsje opgebrand en het vlammetje uitgegaan. Met droefheid maar met vele goede herinneringen nemen wij afscheid van weduwe van Terhole, 26 januari 1927 t Terneuzen, 4 juni 2018 De warmte, liefde en betrokkenheid bij allen die haar omringden dragen wij blijvend met ons mee. Marie-Louise in liefdevolle herinnering Johan en Dian Gino en Cindy Linde-Louise, Anneroos Björn en Paul Ineke Ireen en Hans Tamara en Bart Amber, Alicia Kevin, Fenna, Mika Marcel Freddy en Anneke Demi en Tom Shiela Rowen Danny Tonny en Erna Rudy en Annemiek Ward, Floor, Anna, Jules Onze dank gaat uit naar de artsen en verpleegkundigen van het SVRZ De Maxima (1B) in Terneuzen voor de liefdevolle verzorging gedurende het afgelopen anderhalf jaar. Correspondentieadres: Lorentzlaan 68, 4532 KR Terneuzen. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Gerarda op donderdag 7 juni van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarbij wij u van harte uit nodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 8 juni om 15:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Aansluitend aan de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren en bent u welkom in de koffie ruimte van het crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij namen kennis van het overlijden van ons lid Ries blijft in onze herinnering als fanatiek sporter die zich intensief voor onze vereniging heeft ingezet. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het bestuur en leden van korfbalvereniging Fortis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44