corendon eg voor bodemprijzen Wout Weghorst is 'hot' vanwege zijn getoonde emoties bij het Wilhelmus Golden Valentin VASpeciaaiaeselecteerdërdata VAVertrekiimunit&yuli y ei it tel yN lexiraldft „Vanmorgen in de bus naar het vliegveld werd ik er op geatten deerd, de jongens zagen het film pje op FOX en moesten erom la chen. Ik doe op het laatst mijn ogen dicht en kijk daarna even omhoog, om te bedanken. Ik ben me er totaal niet van bewust en vind het ook te onzinnig om het er over te hebben." „Vroeger als ik thuis naar het WK keek, stond ik ook zo. Nu sta ik er Ik ben me er totaal niet van bewust en vind het ook onzinning om het er over te hebben zelf, ik ben er trots op dat ik mijn land mag vertegenwoordigen. Het volkslied is mooi en zing ik mee. Ik heb liever dat het over Oranje gaat." „Van alle vier wedstrijden dat ik er bij zit?" Weghorst begint te lachen: „Behalve mijn debuut? Het volks lied tijdens mijn eerste interland tegen Engeland. Dat klinkt nu wel heel raar, maar het is zo. Al met al is het fijn om onderdeel te zijn van de beste voetballers van Nederland." „Ik dart al vrij lang, speelde het bij Emmen, Heracles, bij AZ en ook thuis gooi ik weieens een pijltje. De jongens zeiden tegen Van Gerwen: 'je moet nog tegen Wout, hij is de beste darter van ons'. Ik begon met 140, hij ook. Hij liet me niet winnen dus. Uiteindelijk kwam ik op 38 te staan en had de kans om de leg uit te gooien. Dat lukte ook nog. Van Gerwen vond het super." „Heerlijk, ik ben er aan toe. Drie weken bijkomen, het was zwaar." „Iedereen weet hoe ik erin zit. Ik voel dat ik er klaar voor ben om een stap hogerop te zetten en me te blij ven verbeteren." „Van verschillende clubs, sommige zijn concreet. Het zal geen makke lijke keus worden. Ik moet er goed over nadenken, want ik wil mijn duels blijven spelen. Daar had ik het ook met de bondscoach over, want ik wil in beeld blijven bij Oranje. De afgelopen weken heb ik me er niet mee bezig gehouden, maar dat zal vanaf nu weer komen." CFOXÏ] 8 DAGEN NU VANAF Logies Rimondi Grand Resort AU Inclusive OPsOP Beoordeeld met een 7.5 Beoordeeld met een 7.8 ftek'èjK snel onze aanbiedingen op corendon nl/opruiming 023 75106 06 woensdag 6 juni 2018 GO 'Ik ben trots en volkslied is mooi' Wout Weghorst staat met zijn ogen dicht tijdens het volkslied, foto fox sports International Wout Weghorst was maandagavond trending topic op Twitter, omdat hij zijn ogen sloot tijdens het volkslied en meezong. De spits uit Borne vindt het geen onderwerp om over te praten. Fardau Wagenaar Turijn Je was tijdens de wedstrijd Ita- lië-Nederland trending topic op Twitter omdat je gepassioneerd leek mee te zingen en je ogen sloot. Er zaten ook veel positieve reac ties tussen, mensen vonden het mooi en twitterden: 'Als elke speler zoveel passie zou heb ben, dan komt het goed met Oranje'. Dat is dan leuk om te horen? -Wout Weghorst (25) Vertel over Oranje, wat is je het meest bijgebleven? Iets anders. Je bent hoe dan ook de beste darter van het Neder lands elftal zagen we vorige week. Je won een leg van darts kampioen Michael van Gerwen. Nu eindelijk vakantie? Zien we je komend seizoen nog terug in Nederland? Is er belangstelling? Chersomssos Stavromenos 23 juni t/m 3 juli v.a. €299 4 S 5 juli ,0.€379 Gerund door Griekse familie Hartje Chersonissos op ca. 200 m Ca. 700 m van Star Beach Poolbar Gratis wifi bij het zwembad App. of studio met balkon of terras en zeezicht Pnvegedeelte op het strand Bijzonder All-Suite Boutique concept Ook suites met privezwembad mogelijk Gratis shuttleservice naar het strand Miniclub voor kinderen Gratis wifi in de openbare ruimtes Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten €25 per boeking. Bekijk alle voorwaarden op corendon.nl/aktie. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 20