OvsrJsilen 12 FAMILIEBERICHTEN Wulfgar Danny van Houte Wulfgar van Houte Maria Wilhelmina van Strien Q [flensen inq.nl Lea Stephanie Philomina Antoinette Buijck-Cortvriendt Levien de Groote Wil de Rijke Waar je ook bent, ik zal het niet zoeten, niet in tijd en afstand te meten. Ik heb je bij me, diep in mij, daarom ben je zo dichtbij. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos... In de bloei van zijn leven moeten wij afscheid nemen van onze lieve zoon, broer, oom en kleinzoon Hij overleed op 1 juni 2018 in de leeftijd van 30 jaar. Zuidzande: Wolfgang en Francy Aardenburg: Wolfram en Sharon, Djayro Oostburg: Oma Dien Correspondentieadres: Dorpsstraat 1, 4505 AN Zuidzande U kunt afscheid nemen van Wulfgar in het mortuarium, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, op vrijdag 8 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 9 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Graag alleen schriftelijke condoleance. Veel te jong, in de bloei van je leven. Plotseling was je er niet meer. Het gaat je goed jongen. Jan en Annie Christian en Michelle Enzo, Hailey, Fayén Yannick Glenn Peter en Marloes Ronnie en Marleen Kevin en Danny Roy Carlos en Marijke Ilse en Bas Bart en Jolien Gijs Arsène Eduardus Tanghe Ad Tienstra Langzaam ben je van ons weggegleden, Elke dag een beetje meer. Telkens werdje weer iets ontnomen, Dat deedjou en ons zo zeer Het is een gemis, een stille pijn Dat je nooit meer bij ons zult zijn. Rustig is op 91-jarige leeftijd weggegleden uit het leven onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 25 juni 2015 weduwe van Jan Daniël de Voogd Wemeldinge, 4 oktober 1926 Veere, 3 juni 2018 Veere Carine en Piet Dekker-de Voogd Diederik en Sophia, Mijntje, Lobke Boudewijn Goes Erik-Jan en Daisy de Voogd-de Meulenaer Stijn en Jenny Sophie Chloë en Joost Cynthia en Jan C orrespondentieadres Veerseweg 28,4351RK Veere Overeenkomstig haar uitdrukkelijke wens zullen wij in besloten kring afscheid van haar nemen op donderdag 7 juni het crematorium te Middelburg. Daarna is er om 14:00 uur gelegenheid de familie te condoleren in Nieuw-Sandenburgh, Sandenburghlaan 1 te Veere in afdeling Valkenhof. Onze grote dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh, afdeling Valkenhof, voor de liefdevolle aandacht en verzorging waarmee zij daar is omringd. kijk ook op dinsdag 5 juni 2018 Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen handen houdend, is rustig ingeslapen onze moeder en schoonmoeder weduwe van Prudan August Marie Buijck Terneuzen, 20 februari 1924 IJzendijke, 3 juni 2018 Eddy en Fabienne Buijck-Vandecasteele Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Quataert t.a.v. familie Buijck J.H van Dalestraat 17 4524 BW Sluis De uitvaartdienst, waarbij u vriendelijk wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 9 juni om 10.30 uur in de r.-k. Sint Eligiuskerk, Eligiusplein 17 te Oostburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om de familie te condoleren. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaats vinden. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol verzorgd hebben. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodaig beschouwen. Na een liefdevolle verzorging heeft op geheel eigen wijze afscheid genomen van het leven, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Gré van Deuveren Axel, 31 augustus 1935 Terneuzen, 2 juni 2018 Axel: Gré de Groote-van Deuveren Almere: Karin Raun Britte Yara Cornwerd: Vera en Alwin Jikke Sjoerd Alieke Sydney(Aus): Edwin Correspondentieadres: Tuinstraat 17, 4571 EX Axel Woensdag 6 juni is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Luisterend naar zijn persoonlijke wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze liefdevolle en gewaardeerde oud-collega: Ze was een zeer betrokken leerkracht, zowel voor de kinderen als ouders en voor ons ais collega's! Onze gedachten zijn bij haar kinderen, kleinkinderen en familie. We wensen hen veel sterkte toe bij dit grote gemis. Team christelijke basisschool Acaciahof Verder van de wereld weg elke dag een beetje. Dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Wetend dat hij nu zijn rust gevonden heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa IJzendijke, 7-8-1940 t Terneuzen, 2-6-2018 Philippine Brenda en Ferry van Steenberge-Tanghe Jaimy Romy Vlissingen Mario Tanghe Correspondentieadres: Weststraat 38 4553 AK Philippine De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen de medewerkers van de Maxima, afdeling 3B, bedanken voor de liefdevolle verzorging. Geboren 6 september 1953 te Vlissingen Gestorven 2 juni 2018 te Vlissingen There is a cracka crack in everything there is a crack in everything that's how the light gets in Anthem Leonard Cohen Volop in het leven nog zoveel plannen Met intens veel verdriet, maar dankbaar voor al zijn liefde die hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, vader en schoonvader. We zullen je vreselijk missen. Tineke Tienstra - de Bruin Esther Vincent De crematie zal gehouden worden op vrijdag 8 juni om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop bent u welkom om informeel samen te zijn. Correspondentieadres: Grevelingenstraat 19 4335 XC Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44