II Sunweb €20,- 6 Bondscoach Löw geeft doelman nog geen garantie voor WK Neymar keert terug met een doelpunt www.sunwebsportsevents.nl of bel 08810 30 750 Ouderwets belangrijk was Manuel Neuer zaterdagavond voor de we reldkampioen in Klagenfurt. Hij pareerde gevaarlijke inzetten van Florian Grillitsch en Marko Arnau- tovic in het duel met Oostenrijk, de eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. Maar de doelman liet zich in de tweede helft ook verras sen door een volley Martin Hinte- regger en kon niks doen aan het winnende doelpunt van Alessan- dro Schöpf. Duitsland houdt nog steeds de adem in. Staat Neuer over twee weken onder de lat staat tijdens de eerste WK-wedstrijd tegen Mexico? Daarover geeft bonds coach Joachim Löw pas vanmiddag om 12 uur uitsluitsel. De voorteke nen lijken goed en dat verzacht iets van de pijn van de matige wed strijd tegen Oostenrijk waarvan voor het eerst in 32 jaar werd ver loren. Onzekerheid Heel Duitsland verkeert al maan den in onzekerheid over de be schikbaarheid van de beste keeper van het land die de laatste twee jaar worstelde met een slepende voet blessure. De interland tegen Oos tenrijk was Neuers eerste sinds ok tober 2016. Dat de Bayern-keeper bij vlagen zijn wereldklasse kon laten zien in Oostenrijk was voor bondscoach Löw dan ook een welkome mee valler, hoewel de bondscoach met Barcelona-keeper Marc-André Ter Stegen niet eens hoefde te klagen over zijn back-up. Löw zag ook dat Neuer zich zaterdagavond in woord en gebaar de baas toonde van het strafschopgebied en zich als een ware aanvoerder gedroeg. „Manuel heeft een goede come back gemaakt", zei Löw na de wedstrijd. „Hij heeft twee goede Manuel heeft een goede comeback gemaakt en twee goede reddingen laten zien rest van de wereld nog versteld staan door op eenvoudige wijze de Confederations Cup te winnen. Inmiddels kan Duitsland nu al vijf wedstrijden achter elkaar niet winnen en biedt het vertoonde spel ook geen houvast zo vlak voor de aftrap van het WK. Regenval „Veel was slecht vandaag", zei Löw na de verloren wedstrijd tegen Oostenrijk die ook nog eens veel later begon omdat zware regenval het veld onbespeelbaar had ge maakt. „We speelden in de tweede helft op een manier die mij totaal niet is bevallen. Naar voren toe waren we veel te slordig in ons spel." En: „Als we zo in Rusland spelen maken we geen enkele kans." reddingen laten zien." Toch wilde de bondscoach za terdag nog niet vooruitlopen op de definitieve bekendmaking van zijn selectie. Daarover zegt hij nog een open en eerlijk gesprek met Neuer aan te moeten gaan. Eentje waarin hij hem op de man af zal vragen of hij daadwerkelijk fysiek in staat is om op het WK in Rus land prestaties op het allerhoogste niveau te leveren. Eerder al maakte Löw bekend dat hij Neuer alleen als eerste doelman meeneemt voor zijn WK-project. Teugels Het mag duidelijk zijn dat Löw de teugels bij Duitsland aantrekt, nu de recente resultaten zo tegenval len. Vorige zomer deed een B- team van de wereldkampioen de OEFENINTERLANDS Uitslagen Programma Sports Events Staanplaats Brons KORTING P.P. Grand Prix van Duitsland op de Hockenheimring ZONDAG 22 JULI 2018 Zitplaats Innentribune B Grand Prix van België op Spa-Francorchamps ZONDAG 26 AUGUSTUS 2018 y/ Inclusief ticket en vervoer per touringcar y Diverse opstapplaatsen Staanplaats Brons Max Verstappen Tribune cis*;- voor €164,- p.p. Bekijk ook Team Sur arrangeme maandag 4 juni 2018 Duitsland worstelt, maar Neuer is terug Rotterdam Manuel Neuer maakte een bevredigende rentree als keeper van Duitsland. Maar of hij WK-proof is, wordt vandaag besloten, fotoepa De langverwachte rentree van keeper Manuel Neuer (32) was afgelopen weekeinde het enige lichtpuntje voor Duitsland. Het eerste oefenduel op weg naar het WK verloor de titelverdedi ger in en van Oostenrijk (2-1). Nik Kok - Joachim Löw (58) GO VOETBAL Neymar (26) heeft gisteren zijn rentree voor Brazilië opgeluisterd met een doelpunt. Kroatië werd met 2-0 verslagen. Neymar speelde de gehele tweede helft als invaller voor Fernandinho. In de 69ste mi nuut maakte hij de schitte rende openingstreffer. Eerst zette hij tegenstander Sime Vrsaljko op het verkeerde been en daarna knalde hij de bal via de onderkant van de lat binnen. In de 93ste minuut bepaalde Roberto Firmino de eindstand op 2-0. Neymar raakte in februari geblesseerd aan zijn enkel. Het werd een race tegen de klok om hem tijdig fit te krijgen, maar Brazi lië (in Groep E met Zwitser land, Costa Rica en Servië) kan opgelucht adem halen. Zaterdag Engeland - Nigeria 2-1 Oostenrijk - Duitsland 2-1 Zweden - Denemarken 0-0 België - Portugal 0-0 IJsland - Noorwegen 2-3 Ierland - Verenigde Staten 2-1 Gisteren Mexico - Schotland 1-0 Kroatië - Brazilië 0-2 Costa Rica - Noord-lerland nnb Peru - Saoedi-Arabië nnb Spanje - Zwitserland nnb Vandaag 20.00 uur Marokko - Slowakije 20.00 uur Servië - Chili 20.45 uur Italië - Nederland Morgen 18.00 uur Rusland - Turkije Woensdag 15.00 uur Tsjechië - Nigeria 19.00 uur Noorwegen - Panama 20.45 uur België - Egypte Inclusief ticket en vervoer per touringcar Diverse opstapplaatsen Alle fouten voorbehouden. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. ([5>)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 34