O OysrJadari 26 FAMILIEBERICHTEN Maria Louisa Thomas Q fflensen.inq.nl. Francina Levina den Dekker - Tellier Jenny Vereecken-Blommaert Francien Enige Algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat omringd door haar dierbaren is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en bomma weduwe van Robert Dierick 14-03 - 1923 Gent B t 29-05-2018 Sas van Gent Sas van Gent: André en Janine Dierick-Renique Joey en Cathy, Tom Jessica en Pieter-Jan, Karlijn Kathleen Ilse en Dave, Ju/ie Jelle Fabio en Pamela, Damon Darrell Sam Jesse Onze dank gaat uit naar het team extramurale zorg van woonzorgcentrum "De Redoute". Sas van Gent, 2 juni 2018 Julianapark 8, 4551 DW De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, heeft in besloten kring plaatsgevonden. ^jocoAci' Iflatia <^{jAmAeAyF-'^aj2AU(ley-<:^{£ijAo^ Cobie Cobie c€xxAiey <:}{jAmAeAyb-(^aj2AJjdey Een mensenmens is niet meer Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma van 't Steen weduwe van Cyrillus Vereecken Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Lilian t Xavier en Dagmar, Chiara, Sherella Didier en Esther, Quincy, Chelsey Daniëlla en Jos Lotte en Jordi Anne 31 mei 2018 Zorgcentrum "De Blaauwe Hoeve" Truffinoweg 2, Hulst Correspondentieadres: Doelen lc, 4875 AD Etten-Leur De herdenkingsdienst wordt gehouden op vrijdag 8 juni om 14.00 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematie in stilte volgt. Na afloop van de herdenkingsdienst is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance in Brasserie "Truffi.no". Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen, bent u van harte welkom. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn man en maatje, mijn pa, schoonvader, grote vriend, zoon en schoonzoon Sjaak de Lijzer man en maatje van Rita Buijck Zuidzande, 13 januari 1946 Brugge, 27 mei 2018 Zuidzande: Rita de Lijzer - Buijck Aardenburg: Mèlanie en Pascal Pieters - de Lijzer Justin JP Oostburg: L. de Lijzer - La Gasse Oostburg: N. Buijck - Quaars Dorpsstraat 24,4505AP Zuidzande Herendreef 30,4527AJ Aardenburg We namen op uitdrukkelijk verzoek van Sjaak afscheid in besloten kring bij uitvaartverzorging De Nachtzon. Zij die geen rouwkaart ontvingen, worden vriendelijk verzocht deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Theo van Overloop Theo is 42 jaar in dienst geweest bij Elopak bij de afdeling Productie en later bij de afdeling Facilities Hygiëne. Theo was iemand met een enorm Elopak-hart, en hij was een zeer betrokken en fijne collega. Hij had bij veel collega's een bijzonder plekje in het hart. We gaan hem ontzettend missen. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie Elopak B.V. Temeuzen kijk ook op zaterdag 2 juni 2018 Bedroefd maar ook wetend dat het zo goed is hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame moeder, onze trotse oma, oma-Sientje, zus, schoonzus en tante weduwe van Ko den Dekker Schoondijke, 26 augustus 1939 Breskens, 1 juni 2018 BreskensMarian Pascal en Evelien, Mees Fablan en Joyce, Sanne BreskensRinit Jennie en Eimert Caren en Rino, Evelien, Marieke Jakolien en Jilly Martine en Jurgen, Meike, Jarin, Kasper Breskens Guust en Ria Kim en Björn, Lyam, Casey, Riley Familie den Dekker Familie Tellier Correspondentieadres: Burg. Gerritsenstraat 28, 4511 CB Breskens Een speciaal woord van dank aan dr. Geppaard, de Thuiszorg en aan de buurtjes voor de liefdevolle verzorging en steun gegeven. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Simply the best, for us better than all the rest Vol ongeloof en intens verdrietig door het plotselinge en veel te vroege overlijden van mijn vrouw, onze moeder, onze oma, mijn zus, mijn tante, onze schoonzus en schoonmoeder geboren te Oostburg op 21 februari 1951 overleden te Knokke-Fleist op 30 mei 2018 Breskens: Daniël Flumbert-Laprade Groede: Serge en Marsha Flumbert-Laprade Maxim en Carice Breskens: Séverine Flumbert-Laprade Aardenburg: Ria Blondeel-Heijboer en Pierre Blondeel ine, Perry en kinderen Breskens: Marianne Heijboer Nadine Jeroen Cap d'Agde: Serge en Lilia Muller Nathalie en Alexandra Correspondentieadres: Azaleastraat 5 4511 GW Breskens Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 5 juni om 13.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Voorafgaand aan het afscheid bent u van 13.00 tot 13.25 uur in de gelegenheid om de familie te condoleren. De crematie zal aansluitend plaatsvinden in besloten familiekring. Zij die geen persoonlijke uitnodiging hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen.... Verdrietig zijn wij door het overlijden van Wij wensen Daniël, Severine, Serge, Marsha, Maxim, Carice, Marianne, Nadine en Jeroen heel veel sterkte toe. Steven, Christie, Lotte Babet Er is zo veel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen Geschokt en verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van de moeder van onze collega Séverine Wij wensen Séverine en familie veel sterkte toe met dit enorme verlies. Namens Groosman Mode Sluis. "Tis zo ad tis"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62