"Geen kalk: verlichting van huid problemen" Verzacht huidproblemen Voordeel #3 Bekijk alle voordelen op 088 98 99 100 AQUACELL Geen kalkaanslag meer en héérlijk voor de huid Bijna elk gezinslid bij de familie Van Vossen kampte met een huidprobleem. Totdat er een AquaCell werd aangeschaft, die alle kalk uit het water filtert. Kalkvrij water geneest geen eczeem, maar het geeft vaak zó'n verbetering dat mensen er dolgelukkig mee zijn. "Wij in elk geval wel", zegt Wim van Vossen. Leuke bijkomstigheid: het huis blijft ook nog eens helemaal vrij van kalkaanslag. Lees verder op (oaquacell.nl) Wim van Vossen en zijn dochter Evelien proosten op zacht water. Dat zacht water de symptomen kan verlichten, daar hadden ze al vaker van gehoord. Maar op vakantie in Zwitserland hadden ze het ook gevóeld; het water daar is van nature heel zacht en alle gezinsleden hadden er veel minder last van een rode huid en jeuk. Zacht water bleek balsem voor de huid "Mijn zus heeft ook een AquaCell", zegt Van Vossen, "en die is er heel enthousiast over. Ik heb het water bij haar geprobeerd en dat is écht zacht. Letterlijk: alsof er een beetje crème in zit". Jaren terug hadden ze de stap al willen maken. "Maar om eerlijk te zijn: het kon toen niet uit. Het was zakelijk gezien een heel zware tijd voor ons." Nog steeds vindt hij de prijs een 'pittig bedrag' maar hij noemt de uitgave van ruim 2000 euro 'heel verantwoord'. Eczeem is minder of zelfs verdwenen De effecten van het zachte water op de huid was verbluffend. "Ons jongste dochtertje moest altijd helemaal met teerzalf worden ingesmeerd en dan een speciaal pakje aan. Altijd jeuk, altijd krabben. Maar sinds de AquaCell is het eczeem op haar rug verdwenen." Bij Wim van Vossen zelf zijn de eczeemplekken nog steeds wel zichtbaar, maar het vurige karakter ervan is verdwenen. "Ik noem het een geweldige verbetering." Bij zijn echtgenote en een andere dochter is het eczeem zo goed als weg. "Dit is pure winst." Mooi meegenomen: geen kalkaanslag meer En oh ja: er is natuurlijk nog meer winst. De meeste mensen schaffen een AquaCell aan om van kalkaanslag verlost te zijn. Geen doffe badkamertegels en douchewanden meer, geen aangekoekte kranen en waterkokers. "Je hoeft inderdaad veel minder schoon te maken en hebt geen ergernis meer over dat steeds terugkerende kalkprobleem", stelt Van Vossen ten slotte vast. Lees het verhaal van de familie van Vossen én andere AquaCell ervaringen op aquacell.nl/ervaringen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 46