Psycholoog J 1 B&T voorzitter college van bestuur OVET Teamleider Entree Scalda BUSINESS CONTROLLER Ter Weel www.terweel.nl/vacatures Verkoop bij inschrijving kerkgebouw te Hansweert of Schore Wij zijn op zoek naar een: Bekijk de vacature op College voor Educatie en College voor VAVO zijn op zoek naar een: (1,0 fte) gemeentesLUis U Ben jij de nieuwe collega die onze organisatie komt versterken? toezichthouder openbare werken teamleider beleid Archipel op Walcheren zoekt Scholen een daadkrachtige werving selectie verbindend, sterk en transparant De juiste mens op de juiste plek Het college van Kerkrentmeesters van de Protestantse Gemeente te Hansweert en Schore bieden u bij openbare inschrijving te koop aan: Kerkgebouw met nevenruimte, ondergrond, erf en tuin, gelegen te Hansweert of een kerkgebouw met nevenruimte, ondergrond erf en tuin, gelegen te Schore. Er zal slechts één kerkgebouw verkocht worden. De gunning hangt af van de prijs, het plan en het toekomstige gebruik van de koper en de haalbaarheid van deze plannen. De gunning wordt voorbehouden aan het college van kerkrentmeesters van de protestantse gemeente te Hansweert en Schore. Bezichtiging van het object is mogelijk op zaterdag 9 juni 2018 tussen 10.00 uur en 13.00 uur. Inschrijfformulieren en -voorwaarden zijn te downloaden via www.rijk.eu of aan te vragen via info@rijk.eu (de heer C.J. van Driel). De inschrijfformulieren dienen uiterlijk op maandag 18 juni 2018 om 13.00 uur ingeleverd te worden ten kantore van Rijk taxateurs adviseurs rentmeesters te Kruiningen. Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij de heer C.J. van Driel op telefoonnummer 0113 57 28 35. Kijk voor meer informatie op uuww.scalda.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zijn op zoek naar een: en een Lees meer over deze functies en de arbeidsvoorwaarden op www.gemeentesluis.nl. Reageren kan tot en met 18 juni 2018. Reactietermijn: uiterlijk 30 juni 2018 Meer informatie: vbent.org Hans van Willegen ws@vbent.org 088 20 51600 OVET B.V. is een stuwadoorsbedrijf met ca. 100 werknemers met overslag- en opslagterminals in Terneuzen en Vlissingen voor internationale klanten in de staal- en procesindustrie voornamelijk in Europa. m Quality in bulk Voor onze organisatie zijn wij op zoek naar een met standplaats Terneuzen. De functie De werkzaamheden van de Business Controller zijn heel breed, van uitvoerend en meewerkend tot sturend. Je geeft mede sturing aan de financiële processen met focus voor het doorontwikkelen van controlling processen en belangrijkste KPI's als basis voor optimalisering bedrijfsvoering. Verder verricht je alle voorkomende bedrijfseconomische werkzaamheden, zoals onder andere: crediteuren- en debiteurenadministratie jaarrekening/begroting rapportages belastingen (BTW/VPB) Het profiel Wij vragen van jou: een opleiding op HEAO BE/SPD-niveau kennis van de Engelse taal in woord en geschrift affiniteit met boekhoudkundige automatiseringssystemen minimaal 5 jaar relevante werkervaring Verder ben je: energiek en proactief communicatief vaardig een procesdenker handig met systemen (Excel, Baan, BI Tools) pragmatisch en analytisch nieuwsgierig en leergierig hands on Ons aanbod Wij bieden jou een verantwoordelijke en afwisselende baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden. De functie is voor 37,5 uur per week. Meer weten? Heb je vragen over deze vacature? Neem dan contact op met Gerard Meeuwis, Financieel Directeur 06-57391553 of kijk op www.ovet.nl Wil je direct solliciteren? Stuur dan vóór 16 juni 2018 een motivatiebrief met CV naar: Ovet B.V., t.a.v. afdeling P&O, Postbus 1200, 4530 GE TERNEUZEN of per e-mail personeel@ovet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 22