Overige W
ueruolg zondag 3 juni 2018
!TL"" RTL7
RTL8
Q SBS9
ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.00 Ochtendprogramma's 13.00
Doe maar duurzaam! Plus 13.30
Promotor TV 14.00 RTL GP: Supercar
Challenge - Zandvoort 14.30 RTL GP:
Ford Fiesta Sprint Cup - Zandvoort
15.00 RTL GP: Porsche Super Cup -
Spanje 15.30 RTL GP: Rally Special
16.00 RTL GP: WTCR - Nederland
17.00 RTL Transportwereld 17.30 RTL
Autowereld
18.00 RTL 7 DARTS:
WORLD CUP OF DARTS
Rechtstreeks verslag van de
World Cup of Darts. Het is
het enige televisietoernooi
dat in teamverband wordt
gehouden. In het Duitse
Frankfurt verdedigen 32
duo's de eer van hun land.
De regerend kampioenen
Raymond van Barneveld
en Michael van Gerwen
komen voor Nederland in
actie.
23.30 STOP! POLITIE
Realityreeks over het werk
van de verkeerspolitie.
00.00 NACHTPROGRAMMA'S
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.17 Koning Julien 16.39 Oggy en de
kakkerlakken (3 afl.) 17.00 The Real
Housewives of Orange County 18.00
De bouwbroers: Kopen verkopen
19.00 De bouwbroers: Kopen
verkopen 20.00 Crime Scene Investi-
gation 20.55 Crime Scene Investigation
21.50 Crime Scene Investigation 22.45
Crime Scene Investigation 23.40The
Blacklist 00.35 P2: Horrorfilm.
06.00 Hart van Nederland - Late
editie 08.00 TV Winkel 15.00 Dieren op
Spreekuur 15.25 Bagels Bubbels
16.05 Verborgen gebreken 17.00
Dokter Tinus 17.55 BankGiro Loterij
The Wall 19.05 Lachen om Home
Video's 20.30 Was ik maar thuis
gebleven 21.25 Oplichters in het
buitenland 22.20 Mr. Frank Visser doet
uitspraak 23.20 Recht in eigen hand
00.10 Curse of Chucky: Horrorfilm.
01.55 Nachtprogramma's
10.15
FORMULE 3:
BUDAPEST, RACE 2
Liveverslag van de race in
Hongarije.
11.35
MESSIPICHICHI/
TOPSCORER
Overzicht van de goals
waarmee Lionel Messi
zich kroonde tot top
scorer van La Liga.
12.15
PRIMERA DIVISION
JAAROVERZICHT
Terugblik op het seizoen
in de Spaanse hoogste
divisie.
13.15
DTM BUDAPEST, RACE 2
Liveverslag van de
tweede DTM-race.
16.00
FORMULE 3:
BUDAPEST, RACE 3
Liveverslag van de derde
race in de Formule 3.
21.35
DETROIT, RACE 2
Liveverslag van de
tweede race.
advertentie
06.00 Most Ridiculous 06.45 Takeshi's
Castle 07.25 Your Face Or Mine 08.05
Most Ridiculous 08.50 Takeshi's Castle
09.35 Your Face Or Mine 10.20 Most
Ridiculous 11.05 Takeshi's Castle 12.15
Modern Family 13.05 How I Met Your
Mother (marathonuitzending) 18.55
Family Guy 19.50 South Park 21.05
Takeshi's Castle 22.00 How I Met Your
Mother 23.00 Modern Family 23.50
South Park 05.00 Most Ridiculous
08.30 Ochtend- en dagprogramma's
13.45 Motorsport: Grand Prix Italië
15.00 Tennis: Roland Garros in Parijs
(Frankrijk) 17.00 Tennis: Roland Garros
in Parijs (Frankrijk) 19.00 Tennis:
Roland Garros in Parijs (Frankrijk)
21.00 Tennis: Grand Slam Tournament
21.25 Nieuws 21.30 Tennis: Grand Slam
Tournament 22.30 Wielrennen:
Critérium du Dauphiné 23.25 Nieuws
23.30 Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.00
Zeeland Nu 19.10 Ve-
strock 19.30 Zeeland Nu
19.40 Vestrock 20.00
Zeeland Nu 20.10 Ve
strock 20.30 Zeeland
Nu 20.40 Vestrock
21.00 Zeeland Nu 21.10
Vestrock 21.30 Zeeland
Nu 21.40 Vestrock
22.00 Zeeland Nu 22.10
Vestrock 22.30 Zeeland
Nu 22.40 Vestrock
23.00 Zeeland Nu 23.10
Vestrock 23.30 Zeeland
Nu 23.40 Vestrock
00.00 Nachtpro
gramma's
00.00 Nachtpro
gramma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.00
Het Journaal - Sport
weekend 20.00 Zoo
Australië 20.25 De 3
wijzen 21.15 Flikken
Maastricht 22.10 Het
journaal 22.30 Hotelge
heimen 23.15 De
zevende dag 01.15
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 12.30
Rolkrant 17.55 Sporza:
Roland Garros 19.30
Vranckx 20.00 Het jour
naal 20.15 Burma with
Simon Reeve 21.15 Civili-
sations 22.1012 days
23.40 Nachtprogram
ma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 17.15
Twin Turbos 18.10
Speed With Guy Martin
19.05 Railroad Australia
20.00 Salvage Hunters
21.00 Alaskan Bush
People: Book Of... 22.00
Deadliest Catch: Legend
of the Cornelia Marie
23.00 Gold Divers
00.00 Nachtprogram
ma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 16.00
Genius: Picasso 19.00
Ice Road Rescue 20.00
Storage Wars: Canada
20.30 North Korea: The
Great lllusion 21.30 Ge
nius: Picasso 22.30 One
Strange Rock 23.30
Genius: Picasso 00.30
Nachtprogramma's
BBC1
07.00 Ochtend- en
dagprogramma's 12.00
Homes Under the Ham-
mer 13.00 Bargain Hunt
14.00 BBC News 14.15
Garden Rescue 15.00
Money for Nothing
16.00 Escape to the
Country 17.00 Points of
View 17.15 Songs of
Praise 17.50 Britain's
Best Home Cook 18.50
Pointless Celebrities
19.35 BBC News 19.50
BBC Regional News and
Weather 20.00 Coun-
tryfile 21.00 Antiques
Roadshow 22.00 A Very
English Scandal 23.00
BBC News 23.20 BBC
Regional News and
Weather 23.30 Imagine
- Margaret Atwood: You
Have Been Warned!
00.35 Nachtprogram
ma's
BBC 2
07.20 Ochtend- en
dagprogramma's 12.00
Spring Kitchen with Tom
Kerridge 12.45 Hairy
Bikers' Best of British
13.45 Wanted Down
Under 14.30 Live Row-
ing World Cup 16.00
Live Challenge Cup
Rugby League 18.30
Flog It! 19.00 Dragons'
Den 20.00 Million
Pound Menu 21.00
Journey in the Danger
Zone: Iraq 22.00 Frankie
Goes to Russia 23.00
Atlanta 23.45 Live at the
Apollo 00.15 Nachtpro
gramma's
ARD
05.30 Ochtend- en
dagprogramma's 18.50
LindenstraBe 19.20
Weltspiegel 20.00
Tagesschau 20.15 Tatort
21.45 Anne Will 22.45
Tagesthemen 23.05 Ttt
- titel thesen tempera-
mente 23.35 KinoFesti-
val im Ersten: Phoenix:
Drama. 01.08 Nachtpro
gramma's
ZDF
05.45 Ochtend- en dag
programma's 19.00
Heute 19.10 Berlin direkt
19.30 Terra X: Aufbruch
ins All - mit Alexander
Gerst 20.15 Herzkino:
Katie Fforde: Ziemlich
beste Freundinnen: Ro
mantisch tv-drama.
21.45 Heute journal
22.00 Midnight Sun
23.45 ZDF-History
00.30 Nachtprogram
ma's
WDR
06.15 Ochtend- en
dagprogramma's 20.15
Wunderschön! 21.45
Mord mit Aussicht 23.15
Dittsche - Das wirklich
wahre Leben 23.45 So
lacht NRW Extra 00.15
Nachtprogramma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's
21.10 Salut l'artiste:
22.43 Journal (RTS)
23.14 Nés en 68, nous
nous aimerons jusqu'a la
mort 00.56 Nachtpro
gramma's
52 zondag 3juni 2018
PZ