5 Meer woningen rond een ton in Terneuzen Ik vind het leuk om met weinig geld toch veel voor elkaar te krijgen lekker haar gang gaan. Ik help haar zoveel als ik kan, als ze weer een idee heeft. Ik ben vrij handig, dus kan van alles in elkaar zetten. De lamp in de woonkamer is daar een perfect voor beeld van. Dat is een lamp die uit een stuk of acht losse lampen bestaat. Lia had hem gekocht en legde aan me uit hoe ze hem wilde hebben. Oké, het duurde drie volle dagen, maar uitein delijk heb ik het voor elkaar gekre gen." Verandering Lia: „Waar nu de Mariabeeldjes staan, kan volgende week zomaar iets totaal anders staan. Ik gooi de inrichting constant om. Cees moet er ook niks aan veranderen, want dat zie ik met een. Al staat een beeldje vijf centime ter naar links, ik heb het meteen in de gaten. De tafel in de woonkamer is ideaal voor mij. Die kan ik op ver schillende manieren uitklappen. Het enige dat helaas niet verandert, is de zwarte bank in de woonkamer. Ik wil hem het liefst weg hebben, maar kom er niet mee aan bij Cees." Binnenmensen Lia: „Cees en ik zijn binnenmensen. In de tuin zitten we zelden, daar heb ben we niet zo veel mee. We hebben wel veel planten, maar die staan bin nen. Sowieso zijn Cees en ik vaak thuis en eigenlijk altijd samen. We hebben allebei fysieke ongemakken en wer ken al een tijd niet meer. We zitten constant op eikaars lip, maar hebben zo goed als nooit ruzie. Sterker nog, als Cees even drie uurtjes is gaan vis sen, mis ik hem al." Zelf doen Cees: „Het gebeurt vaak dat mensen langs ons huis lopen en uitgebreid naar binnen kijken. Dat is niet erg, maar ik heb toch speciale gordijnen gemaakt, waardoor je van buiten bijna niks kunt zien. Als we iets zelf kunnen doen, dan doen we dat. We hebben niet veel te besteden, maar het is leuk om met weinig geld toch veel voor elkaar te krijgen." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 1 juni 2018 PZ Cees en Lia zijn echte binnenmen- sen. In de tuin zit ten is niet aan hen besteed. FOTO'S BOAZ TIMMERMANS beeldes —Cees van der Heijden Cees en Lia van der Heijden zijn beiden 59 jaar en hebben een dochter en twee kleinkinderen. Terneuzen Adres: Het Bastion Prijs: €142.500 Bouwjaar: 2019 Kenmerken: Dit nieuw te bouwen appartement in het centrum wordt in 2019 opgeleverd en heeft een woonop- pervlak van 50 m2. De woning krijgt twee slaapkamers. Terneuzen Adres: Van Cantfort- straat 14 Prijs: €124.500 Bouwjaar: 1960 Kenmerken: Deze woning is in 1960 ge bouwd en heeft een woonoppervlak van 90 m2. Het huis heeft vier kamers en is in 2008 grotendeels gerenoveerd. Zuiddorpe Adres: Hoofdweg Noord 62 Prijs: €149.000 Bouwjaar: 1945 Kenmerken: De wo ning is in 1945 ge bouwd en heeft een woonoppervlak van 110 m2. Het huis heeft vijf kamers en heeft sinds 1965 een aan bouw. Prijs: €99.000 Bouwjaar: 1973 Kenmerken: De wo ning is in 1973 ge bouwd en heeft een woonoppervlak van 98 m2. Het huis heeft vier kamers en ligt in een kindvriendelijke wijk. Philippine Adres: Castiliestraat 39 Prijs: €142.500 Bouwjaar: 1970 Kenmerken: De wo ning is in 1970 ge bouwd en heeft een woonoppervlak van 108 m2. Het huis heeft in totaal drie kamers en heeft een diepe tuin. Philippine Adres: Kokhaan 31

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 54