O O üvar ladan O s Petra Alssema FAMILIEBERICHTEN 15 Elisabeth Adriana Vermeulen Jaap HuiMOxyrv A COLOFON Familieberichten Q ITIensen inq.nl Suzanna Cornelia Verhage Betty Pieter Willem Heijdens If I get to heaven The first thing I'll do Before I meet my maker I'm gonna ask around for you Joe Bonamassa Loes Oma, Bedankt voor wie je was Voor alles wat je deed Altijd recht uit het hart Nooit omdat het moest Suzanne en Alexander Oprichter vcvw HuamöoyvSport 9 Toon van Lieshout vrijdag 1 juni 2018 kijk ook op Wacht niet op zorgeloze dagen om gelukkig te zijn. Want altijd zal een probleem je bekommernis geven. Wacht niet op waardering van iedereen om gelukkig te zijn. Want altijd zal er iemand kritiek op je hebben. Wacht niet tot iedereen vriendelijk voor je is om gelukkig te zijn. Want altijd zal er iemand jaloers op je zijn. Bedroefd delen wij u mede dat we afscheid hebben genomen van onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Adriaan Jannis Verduijn f 22.08.2011 Sint-Kruis, 15 december 1927 Breskens, 26 mei 2018 Schilde: Jacques Verduijn Goes: Loes Sinke-Verduijn Henk Sinke Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres De Tol 7 4462 AZ Goes We namen afscheid in besloten kring bij uitvaartverzorging De Nachtzon, gevolgd door de crematie. Dit bericht geldt als enige kennisgeving. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Zonder jou is alles anders. Na een kortstondig ziekbed is plotseling van ons heen gegaan mijn vrouw echtgenote van 4 maart 1931 25 mei 2018 Groede Westdoipe Westdorpe, 25 mei 2018 Spui 38a, 4539 PB Spui/Temeuzen De crematieplechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden. Ik keek veel te diep in jouw ogen Ik raakte compleet van m'n stuk Ik gaf alles in m'n vermogen Voor een moment van geluk Nou droem ik van ow in mien erme Van hoe ik ow teage meej an druk Ow wil ik vur altied verwerme Vur altied met 'n bitje geluk (tekst 'Liefde' Rowwen Hèze) Stil van verdriet, maar vervuld van trots en mooie herinneringen laten wij u weten dat -kort na het overlijden van zijn grote liefde Nelly- wij ook onze lieve sterke pa moeten loslaten Yerseke, 17 mei 1936 Goes, 30 mei 2018 Patricia Peter, Belle Correspondentieadres: Patijnweg 86, 4461 LS Goes Onze dank gaat uit naar artsen en verpleging van het ADRZ, Dokter Slager en Lusia van Iriz Thuiszorg. De herdenkingsbijeenkomst van laap wordt ge houden op maandag 4 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend bent u uitgenodigd voor het samenzijn vanaf 16.00 uur in Dorpshuis Amicitia, Schimmel- penninckstraat 14 in Kloetinge. Plotseling is onze lieve, spontane nicht 1961 Terneuzen 2018 in haar slaap overleden. We zullen haar heel erg missen. Familie Scheele Vlissingen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van man en onze pa zeggen wij u hartelijk dank. Nelly van Lieshout-van Kraaij Patrick en Miegretta Terneuzen, juni 2018 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43