20 MEE ANGELA KIJKT TV Na de film en de tv-serie verschijnt dit jaar ook de musical AllStars. Op het terrein van voetbalclub DRC Durgerdam werd gisteren terug- én vooruitgeblikt. Leuk spelletje voor een warme avond: zoek de hints naar andere tv-programma's in het nieuwe Ellen Naomi: 24 uur mandekking. Ik turfde er voorlopig vijf: - Het format is een-op-een gekopieerd van Chan- tal blijft Slapen, inclusief 's nachts door het huis sluipen met een nachtcamera om onder het dek bed van een slapende André Hazes te koekeloeren. - Het appartement waar ze logeerden, werd eerder gebruikt in Een Nacht Met Mijn Ex. - Met de entree van oma Corrie en een pan vol zuurkoolstamppot zat de kijker ineens midden in een aflevering van Drés reallifesoap Ik Haal Alles Uit Het Leven. - Ondertussen deden oud-hockeysters Ellen Hoog en Naomi van As hun best de nieuwe Geer en Goor te worden. - En op het gebied van onderbroekenlol staken zij en Hazes de heren van VI naar de kroon. „Wie zou jij een keertje willen pijpen?" Dat de nieuwe SBS6-show toch leuk genoeg was om af te kijken, kwam vooral door de ontwape nende Ellen en Naomi. Geen bij elkaar gecast duo, maar al jaren dikke vriendinnen die aan elkaar ge waagd zijn. „Sjaan, pak jij de witte wijn even." Het voelde alsof je als kijker een ongecensureerd inkijkje kreeg in de mores van de kleedkamer van een dameshockeyteam, die veel overeenkomsten heeft met de apenrots. Je overleeft er alleen met een grote bek, bliksemsnel reactievermogen en nietsontziende zelfspot. En zoals het een topspor ter betaamt is alles een wedstrijd die je móét winnen: van elkaar aftroeven in platvloersheden tot het achterover tikken van shotjes in de kroeg en het sprintwedstrijdje-met-kater de volgende dag. Ongelofelijk wat een energie die meiden heb ben. Als ze die nou eens in een écht leuk format staken! Want dat ze iets kunnen toevoegen op tv, staat voor mij vast. Naomi bleek eerder op de avond zelfs in staat om M aan de gang te krijgen. Nu moet ik erbij zeggen dat het woensdag sowieso een lekkere uitzending was, misschien wel de be ste tot nu toe. Actuele onderwerpen, leuke gasten. Het gesprek over de Tinder-aflevering van Zembla was zelfs beter dan de reportage zelf. Maar de uit smijter, een studio vol hockeymeisjes die een trucje leerden van Naomi, die deed het 'm. Vooral toen Margriet van der Linden zich liet verleiden ook de stick ter hand te nemen en de bal keihard in de hoek ramde. Om in termen van Ellen en Na omi te blijven: raak! ALL STARS VAN FILM NAAR TV NAAR THEATER Goodman: eind serie geen ramp Utopia 2 begint et zwemen van weemoed stapt Thomas Acda gis termorgen het voetbalcomplex van DRC Durger dam op. Hier, op het terrein aan de boorden van het IJ- meer, werden de opnames gemaakt van All Stars, de film én de televisie serie. Urenlang, dagenlang, zomers lang. Hier stonden de spelers/acteurs grappend en grollend onder de douche. Hier werd een hele dag ge wacht op André Hazes, die in de kroeg bleek te zitten. Hier rolden ze juichend, springen en quasi-vech- tend over het veld. „Was een goeie mat hoor. Hartstikke sappig hier in de polder. Lekkere slidings maken in de regen. Zo jammer dat het kunst gras geworden is", sipt Acda. Zijn ka rakter vond hier op legendarische wijze de dood: keeper Willem Over- devest bleef liggen in het doelgebied nadat hij een bal had doorgelaten. Op vrijwel dezelfde plek speelt de cast van All Stars de musical deze och tend een partijtje voetbal. Om het nieuwe project onder de aandacht te Ze gaan ook dansen. Heb jij souplesse gezien? Alleen daar voor al zou ik een kaartje kopen brengen, want na de film (1997) en televisieserie (1999-2001) verschijnt dit najaar de musicalversie. „Ik had niet gedacht dat er na de film een serie zou komen", zegt Jean van de Velde, regisseur van de film. „Niet dat er remakes zouden komen in Italië, Spanje, Engeland, Duitsland. Niet dat we een Emmy zouden win nen, maar eerlijk gezegd had ik abso luut never nooit gedacht dat er een musical van All Stars zou komen. Ik kan niet wachten." Dus stappen vandaag musicalac teurs als Levi van Kempen, Urvin Monte, Jim Bakkum, Lucas Ham ming, Alex Hendrickx en Mike Weerts in azuurblauwe shirts (shirt sponsor: Harry's tuincentrum) het veld op. Staat coach Kees Boot ('Ga diep!' 'Vraag om de bal', 'Bied je aan') langs de lijn aanwijzingen te geven alsof hij Dick Advocaat is. En slagen de pseudovoetballers, van wie som migen de motoriek van een tot leven gewekt harnas bezitten, er glansrijk in om een echte All Stars-traditie in leven te houden: verliezen met grote cijfers. „De eerste nul punten zijn binnen", zegt Kees Boot dan ook. De acteur stelt dat er straks op het toneel amper gevoetbald wordt. „In de film gebeurde dat ook bijna niet. Quote van de dag Mijn vriend en ik wisten zeker dat het een jongetje zou worden. Ik keek alleen naar stoere dingen. vrijdag 1 juni 2018 fe. 24 uur GO ROSEANNE Acteur John Goodman is niet rouwig om het abrupte einde van de comedy serie Roseanne. Omroep ABC besloot de stek ker eruit te trek ken na een ra cistische tweet van zijn tegen speelster Roseanne Barr. TELEVISIE Vijf nieuwe in woners van Uto pia moeten een bestaan zien op te bouwen op een verlaten terrein met 250 euro. De opna mes van Utopia 2 begonnen gis teren, de win naar van de eer ste serie wordt vanavond be kendgemaakt. ■u 4) —Zangeres Sharon Doorson (31) verwacht over een maand toch echt een meisje. bezopen Dennis Jansen 44 —Regisseur Frank Lammers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 20