OysrJsdsj) J? familieberichten V FAMILIEBERICHTEN 15 Petra Alssema Jaap Dubbeldam Q IHensen inq.nl Petra Alssema Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Familieberichten Petra Hij had het leven lief Janny de Feijter donderdag 31 mei 2018 kijk ook op Van het concert des levens krijgt niemand een program. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter en mijn zus Terneuzen, 17-05-1961 t Terneuzen, 29-05-2018 Addy Alssema - van Tatenhove Wilfred Correspondentieadres: Ravelijn 41, 4532 DA Terneuzen Er is gelegenheid om van Petra afscheid te nemen op maandag 4 juni van 13:15 tot 13:45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de afscheidsplechtigheid plaatsvinden om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze spelletjesavond zal nooit meer hetzelfde zijn zonder We zullen haar lach, haar verhalen en enthousiasme enorm missen. Anja José Monique Caroline Suzan Sandra Marly Agnes Van het concert des levens krijgt niemand een program Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wij wensen de familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Collega's van Emmaus team Molenberg alle andere medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Sluiskil, 14 oktober 1935 Hoek, 29 mei 2018 Hoek: J. Dubbeldam - de Feijter Hoek: Nick en Miranda Mathijs, Lydia Beutenaken: Karin en Gé Laurens, Lausanne, Floris, Elise Rozenlaan 9 4542 CT Hoek Wij nemen afscheid van Jaap met woorden en muziek op maandag 4 juni om 14.30 uur in de kerk, Langestraat 6 in Hoek. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren en een informeel samenzijn. De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. In plaats van bloemen kan een donatie plaatsvinden voor KWF Kankerbestrijding, waarvoor een collectebus aanwezig is in de kerk. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43