Oi/arJailari Dankbetuiging k J? FAMILIEBERICHTEN 13 Jacob Pieter Boeije Eric-Jan van der Vliet Eric-Jan van der Vliet J? _Y COLOFON Familieberichten Q IHensen ifiq.nl Piet van Bastelaar Theo de Maertelaere Jaap Olga Menue V Ward Roovers Als ik er niet meer ben weet dan iedereen die ik ken dat ik van jullie hield alle dagen van mijn leven dat heeft mij de kracht gegeven om door te gaan tot God mij riep Piet van B astelaar Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin hij er altijd voor iedereen was, is 2 weken voor zijn 85ste verjaardag overleden onze lieve pa, opa en opa-bijtje weduwnaar van Rachel van Bastelaar-Kaijser Boschkapelle, 9 juni 1933 Hulst, 26 mei 2018 Kinderen, klein - en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Coöperatie DELA, De Wijper T.A.V. Familie van Bastelaar 4726 TG Heerle U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 31 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 1 juni om 13.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de crematie in stilte volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren. Dorthi van Drongelen Heden overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving, na een langdurige ziekte, omringd door allen die hem lief waren, mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Gerda de Maertelaere-van Oosten Sas van Gent, 25 mei 1950 t Sas van Gent, 24 mei 2018 Sas van Gent: Gerda Schoondijke: Yvonne en Frank Kayleigh en Bas Jamie en Lindsey Sas van Gent: Alex en Kathy Anaïs Mathis Kennedystraat 14, 4551 TW Sas van Gent U kunt afscheid nemen van Theo in het Uitvaart centrum (naast het crematorium), Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 30 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 31 mei om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. "Watje in je hart bewaart raak je nooit meer kwijt" Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve Pa en Opa weduwnaar van Schoondijke, 22 december 1924 IJzendijke, 26 mei 2018 Ed en Trudi Steffi en Ilja Nine Marlou en William Jenifer en Max Noah 'ét Ingrid en Jan Correspondentieadres: Kipstraat 19 4589 KR Ossenisse Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jaap op woensdag 30 mei van 19:30 uur tot 20:00 uur, in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 1 juni om 10:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Kloetinge, 22-03-1966 Ina Flikweert Bram en Corrie Flikweert Marianne Flikweert en Huub van Hees Zo plotseling ben je van ons heengegaan Daar heeft niemand ooit bij stil gestaan Wat in onze herinnering blijft is je lach Je genoot van het leven Bedankt voor alles wat je hebt gegeven Onverwachts is van ons heengegaan onze lieve vader, zoon, broer, zwager en mijn partner 's-Heer Arendskerke, 21-05-2018 Gert-Jan van der Vliet en Lynn van der Weele Fabiënne van der Vliet en Rovano van den Boogaard Pa en Ma van der Vliet Cor van der Vliet en Lynda Noorland Marco en Annelies van der Vliet Elaine Bayan Correspondentieadres: Van der Spiegelstraat 19c 4461 LI Goes De afscheidsdienst van Eric-Jan heeft in besloten kring plaatsgevonden. Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van de trotse papa van mijn kinderen, onze kleinkinderen, neef en nicht Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker Eric Jan van der Vliet Met respect denken we terug aan de inzet van ruim 23 jaar waarmee Eric zijn werkzaamheden heeft verricht bij De Betho. Wij wensen zijn familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens het Bestuur, het Managementteam en de collega's van De Betho Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de heer Eric-Jan van der Vliet Vader van onze leerling Gert-Jan Wij wensen Gert-Jan, familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies Personeel en leerlingen van Praktijkschool De Wissel Goes. Voor de vele blijken van medeleven en steun welke wij mochten ondervinden na het overlijden en bij de uitvaart van mijn broer, schoonbroer en oom willen wij u allen hartelijk danken. Het helpt om ons verdriet te verwerken. Ook dank aan het verzorgend personeel van Blaauwe Hofke 144 voor de goede zorgen aan Ward besteed en aan dhr. Rudi Neefs en dhr. Jose Thijs voor hun hulp. Speciale dank aan Miranda en Piet van DELA voor de mooie woorden en verzorgde begeleiding. Hulst, mei 2018 Jenny en Willy de Schepper-Roovers, kinderen en kleinkinderen Desiré en Yvonne de Schepper dinsdag 29 mei 2018 kijk ook op Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Wij wensen Piet, de kinderen, de kleinkinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe. De buren van de Vuurvlinder. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45