Gerard Joling woest, Jan Smit geniet w 29 Busvakanties 2018 maaskant Maakt er meer vakantie van. maaskantreizen.nl regisseurs als George Lucas, de be denker van Star Wars, en Steven Spielberg, die zelf ook menig futuris tisch filmavontuur op zijn naam heeft staan. Ook Christopher Nolan DunkirkInterstellaf) is een grote be wonderaar. De regisseur was een van de initiatiefnemers om 2001 weer op het oorspronkelijke 70-mm-formaat in de bioscoop te krijgen. Toen ik de film voor het eerst zag, werd ik weggeblazen door de visuele kwaliteit Volgens loling, die op Facebook getuigen oproept zich te melden, zijn sieraden ontvreemd die een grote emotionele waarde voor zijn moeder hebben. De inbraak vond, zo stelt Joling, plaats in de nacht van zaterdag op zondag. Mevrouw Joling was op dat moment niet thuis, omdat ze de concerten in de Johan Cruijf Arena bijwoonde en kennelijk el ders sliep. Gerard: „Toen zij gister middag (zondag, red.) thuiskwam, na enorm genoten te hebben van twee avonden Toppers, stond er politie voor haar deur. Mijn moe der is enorm geschrokken en ver drietig." Alle sieraden van me vrouw Joling zijn volgens haar zoon weg. Het nare bericht van zijn moe der was een regelrechte domper na drie succesvolle Toppersconcerten voor Joling (58), die zeifin Aals meer woont. Circa 180.000 men sen woonden de glitter- en gla- mouroptredens bij die dit jaar als thema Pretty in Pink hadden. De Amsterdamse Arena stelde in ver band met de hoge temperaturen het warmteprotocol in. Zo werd er extra geventileerd en bleven de buitendeuren open. Jan Smit keek naar eigen zeggen terug op drie geweldige concerten. Hij is, zegt hij, helemaal ingebur gerd bij de Toppers. „Het was fan tastisch", reageerde Smit over de shows van Toppers in Concert waar hij van begin tot eind bij be trokken was. „Het overtrof al mijn stoutste dromen." Het podium van de Toppers in de Johan Cruijff Arena is niet nieuw voor de Volendammer, de afgelopen jaren zong hij meer maals als gastartiest mee. „„Nu ben ik vanaf dag één op de hoogte geweest van alle ontwikkelingen. Van de liedjeskeuze, tot het passen van de pakken en het knippen van de medleys." Het eiland Krk reizen Gardameer, Trentino en Dolomieten Rondreis Scandinavië en de Noordkaap Polen op z'n mooist Gastvrij Ierland Engeland-Schotland Verrukt Dullea is verrukt dat een nieuw publiek de film op het grote doek weer kan bewonderen. „In de loop der jaren zijner boekenkasten volgeschreven over 2001. Ik ben er niet aan be gonnen om dat te lezen. Ik heb mijn eigen her inneringen. Over hoe vriendelijk Kubrick met iedereen om ging." Dat hij daarna nooit meer door Kubrick voor een rol werd benaderd, heeft Dullea de regis seur nooit verweten. „Tijdens de voorbereiding en de opnamen was er een intensief contact. Kubrick bouwde een vriendschappelijke band met mij op. Dat deed hij met alle be langrijke acteurs in zijn films. Maar zodra het werk erop zat liet hij bijna niets meer van zich ho ren. Een aantal collega's van mij had daar moeite mee. Dat geldt onder meer voor Mal- colm McDowell, die in A Clockwork Ornnge speelde. Hij nam het Stanley erg - kwalijk dat hij zich voor hem afsloot. Ik had daar wel begrip voor. Hij dook daarna onder in een vol gend filmproject." dinsdag 29 mei 2018 GO -acteur Keir Dullea Gerard Joling is woest, omdat er afgelopen weekend tijdens de Toppers-concerten is ingebro ken in de woning van zijn 88-ja- rige moeder Jannie in het Noord-Hollandse Schagen. Tom Tates Moeder Joling. 10-daagse excursiereis vanaf 549 Per Comfort-Class touringcar naar o.a. Opatija, Postojna. Plitvice, Motovun en Groznjan. Inclusief half-pension in Njivice. FM fl Vertrek: 23 juli, 27 augustus e.a. 10-daagse excursiereis vanaf 599 Per Comfort-Class touringcar naar o.a. Merano. Val Gardena en Levico Terme. Inclusief half- pension hotel Villa Flora. Vertrek: 21 juni, 26 juli, 23 augustus 6,27 september 15-daagse rondreis vanaf 1749 Per Comfort-Class touringcar naar o.a. Kopen hagen, Stockholm. Saariselka, Noordkaap. Tromso, Lofoten en Trondheim. Hotel op basis van 11x half-pension lea met Katharina Kubrick Vertrek: 1 juli 10-daagse rondreis vanaf 599 Per Comfort-Class touringcar naar o.a. Krakau, Wroclaw, Czestochowa, Auschwitz, Warschau en Poznan. Gehele rondreis op basis van half-pension. Vertrek: 25 juni, 23 juli e.a. 10-daagse rondreis vanaf 699 Per Comfort-Class touringcar naar o.a. Dublin, Cliffs of Moher, Dingle, Killarney en Ring of Kerry! Prachtig verblijf in Templeglantine. Inclusief half-pension. Vertrek: 7 juni, 5,19 juli e.a. 10-daagse excursiereis vanaf C 799 Per Comfort-Class touringcar naar o.a. York, Fort William, Edinburgh, Eiland Skye en Lake District! Inclusief half-pension. Vertrek: 23 juni, 14,28 juli, 11 augustus, 1,29 september /4kv Maaskant Reizen organiseert al ruim 50 jaar busvakanties, excursie- en vfly rondreizen. Bij bijna alle reizen zijn excursies en half-pension inbegrepen. -SE» scr Vraag de gratis brochure aan "info@maaskantreizen.ni I 0412-48 28 28 2001: A Space Odyssey is vanaf donderdag in een dertigtal Nederlandse bios copen te bekijken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 29