alleen om zondag gaat' 'êMM het plan van zijn nieuwe club en wil op prijzenjacht in de Serie A $Ép§pi 19 LEVENDSTANDBEELD ook aangegeven bij mijn teamgeno ten en de trainers", zegt De Vrij, die na afloop juist complimenten kreeg van zijn trainer Simone Inzaghi. „Ik kon het eigenlijk nooit goed doen, maar Lazio wilde dat ik zou spelen en ik wilde niemand het gevoel ge ven dat ik ze in de steek zou laten. Het was niet makkelijk, dat zeg ik eerlijk. Bij Lazio wisten ze uiteraard wel dat ik bij Inter had getekend. Maar ik kan mezelf in de spiegel aankijken en vaststellen dat ik er al les aan heb gedaan. Die strafschop situatie met Icardi, daar hebben veel mensen vast een mening over. Ik wilde de bal onderscheppen. Ik schatte in dat hij anders een hon derd procent scoringskans zou heb ben gekregen en dat ik er nooit bij had kunnen komen. Als ik 'm laat AGENDA ORANJE lopen en hij scoort, levert het de zelfde discussie op. Het pakte he laas niet goed uit." De foto's met De Vrij in tranen sierden een dag later de kranten. De speler zelf kreeg het nauwelijks mee, zegt hij nu. „Ik heb me daar van helemaal afgesloten na de wed strijd. Ik was echt toe aan een weekje rust. Het was een lang sei zoen, ik speelde meer dan vijftig duels. Er was sprake van een hec tisch slot en ik wilde graag weer fris aansluiten bij Oranje." Maximaal gepresteerd En pas daarna start het avontuur bij Inter. „Ik denk dat ik mezelf daar weer kan ontwikkelen", zegt hij. „Ik voelde dat ik na vier seizoenen bij Lazio toe was aan een nieuwe uit daging. Ik heb mooie jaren gehad in Rome, we hebben daar maximaal gepresteerd. We hebben de Super Cup gewonnen en vier finales ge speeld. Inter start een project, de club zit vol ambities. Er zijn grote mogelijkheden. Er was niet één club die me zo graag wilde hebben als Inter. Ik hoefde niet per se in Ita lië te blijven, maar van alle opties was Inter de beste, in mijn ogen." In sancties gelooft Doornbos niet. Dat op sociale media wordt gesug gereerd dat Verstappens stoeltje bij het topteam onder druk staat, noemt hij - zoals alle kenners - onzin. Daarvoor zijn zijn staat van dienst op 20-jarige leeftijd en zijn belofte in de Formule t veel te groot. „Max' stoeltje staat echt niet onder druk. Er is alleen druk om te presteren. Hij heeft dit seizoen een hoop kansen laten liggen, waarbij afgelopen weekeinde de meest pijnlijke was." Kopman Ook het aanwijzen van een duide lijke kopman, ziet Doornbos niet gebeuren. Ricciardo (72) heeft nu twee keer zo veel punten als Ver stappen (35) en staat derde in het klassement. „Maar ze zullen nooit een eerste en tweede man aanwij zen. Dat zit niet in het dna van Red Buil. Zelfs in de tijd van Sebastian Vettel, die vier wereldtitels won, werd ploeggenoot Mark Webber niet opgeofferd." Collega-analyticus Tom Coronel ziet dat eventueel wel veranderen, maar pas wanneer Ricciardo later in het seizoen echt titelkansen Max' stoeltje staat echt niet onder druk. Er is alleen druk om te presteren. Hij liet kansen liggen heeft. „Dan zul je wel moeten." Volgens de coureur is het alleen maar 'heel professioneel' van Red Buil om met Verstappen om tafel te gaan. Horner kondigde gisteren aan met Verstappen 'een andere opbouw van het raceweekeinde' te bespreken. Coronel weet wat de Brit bedoelt. „Max heeft die mooie, natuurlijke drang om altijd de snelste te zijn. Of het nu donder dag, vrijdag, zaterdag of zondag is. Dat kan ook in de weg zitten. Er is maar één lijstje dat telt, de race uitslag op zondag. Dat zullen ze met hem bespreken. „Hij is de mooiste ruwe diamant in de sport van de afgelopen 10 jaar. Geduld hebben ze wel bij Red Buil, want ook in Monaco kon ie dereen zien wie de snelste man was: Max Verstappen." dinsdag 29 mei 2018 GO beste van alle opties' Vandaag 11.30 uur Training (besloten) 17.00 uur Training (besloten) Morgen 18.00 uur Training in stadion Trnava Donderdag 20.45 uur Slowakije - Nederland in Trnava Vrijdag 18.00 uur Training op complex Torino (besloten) Zaterdag 11.30 uur Training (besloten) 17.00 uur Training (besloten) Zondag 18.00 uur Training in Stadion Juventus (besloten) Maandag 4 juni 20.45 uur Italië - Nederland in Turijn - Robert Doornbos (36) Arjen Robben is in Nederland. Hij zet zich in voor de actie 'Ne derland staat op tegen Kanker', een liveshow van KWF die van avond op NP01 wordt uitgezonden. Robben transformeert tot le vend standbeeld van Johan Cruijff en staat op het Waagplein in Alkmaar. „Anderhalf uur stilstaan, dat zal niet meevallen. Maar het is wel toepasselijk. Om door te zetten als je een ziekte zoals kanker hebt, dat vraagt nog veel meer inspanning." foto pim ras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 19