k J? üyarJsderi flgflKüaiutèins! Oyartés EJafje/jisrj FAMILIEBERICHTEN 27 Maria Emma Impens-de Wilde Oma/opoe Impens llda Maria Hendrica Destombes DsJJjTï Alouisius Neve Frangois Jacobus Orlebeke Frans Jien Cappendijlc-ae Wijk Q ITIensen inq.nl Morie Mannes Zonneheld ELLY KRAMERS Prudentia Lauret-Begijn Eugène Hilda Sjaak van Hoorn Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 26 mei 2018 kijk ook op Na een liefdevolle verzorging is in de loop van de morgen van 24 mei 2018, helemaal zoals ze het zelf zo graag wilde in haar eigen huis, onze lieve moeder, oma en opoe, op de meer dan gezegende leeftijd van 95 jaar, tevreden en content toch nog onverwacht overleden. Wij zullen ons haar altijd blijven herinneren als een lief mens. weduwe van René Impens Waterlandkerkje, 12 maart 1923 IJzendijke, 24 mei 2018 Terneuzen: Lea en Henk Vlijm-lmpens Oostburg: Peteren Frieda Impens-Praas Schoondijke: Anneke Impens en Joop Dieleman Terneuzen: Carlo Impens Waterlandkerkje: Mariant en TurryTermont-lmpens IJzendijke: Felix Impens Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kazernestraat 19, 4515 AG IJzendijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op donderdag 31 mei om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat 28c. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij nemen afscheid van onze, Een oma waar alles mocht en alles kon. Lieve oma/opoe we gaan je missen! Je klein- en achterkleinkinderen Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Zijn fuctie als organist van de Sint Baafskerk bracht het contact met het Bach-Comité Aardenburg. Tot op hoge leeftijd bleeft hij een actief, zeer gewaardeerd lid van ons bestuur. Wij wensen zijn nabestaanden sterkte Aardenburg 26 mei, BCA Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Zus van ons gewaardeerd lid en penningmeester Guust Kramers Bestuur en leden Sociteit De Ronde Tafel Hulst Samen verdrietig blijft ons, warm en gelukkig, de herinnering. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een langdurige, liefdevolle verzorging in Ver pleeghuis "De Redoute", rustig is overleden weduwe van Willem Lauret Philippine, 21-4-1926 Sas van Gent, 24-5-2018 Dimitri en Kim Frangois en Kathleen Annechien en Mark Niels en Vera Rita en Johny Elvin en Bianca Jessica en Alex en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Europalaan 8a 4551 VC Sas van Gent Maandag 28 mei is er van 19.30 - 20.00 uur gele genheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22, 4536 HM Terneuzen. De afscheidsviering wordt gehouden op dinsdag 29 mei om 10.30 uur in de aula van voornoemd uitvaartcentrum. Na de dienst kunt u de familie condoleren in de aula. langzaam zie ik hen gaan die ik nog bij mij had de bocht om van het pad van goud doorschenen stof dan wordt het in het hof nog stiller dan voorheen de liefsten, één voor één Wij zijn dankbaar dat na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, rustig en door veel liefde omringd, is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Piet Schieman Boschkapelle, 31 januari 1926 Axel, 16 mei 2018 Middelburg: Francis en Gerard Wendy en Jos, Jesper Laurens en Simone Hoofdplaat: Martin t Deinze: Brenda en Dirk Arjan en Laura Nina en Simon familie Schieman familie Destombes Correspondentieadres: Schweitzerstraat 22, 4336 LJ Middelburg Het afscheid heeft volgens haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het bijzondere en liefdevolle team van Bossenblie in de Vurssche te Axel. Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man Ria Orlebeke-de Vos Terneuzen, mei 2018 De vele blijken van medeleven en de hartverwarmende belangstelling, die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van onze lieve ma en oma hebben ons erg goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Vogelwaarde, mei 2018 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Zaamslag, mei 2018 E.E. van Hoorn-van Wijck kinderen en kleinkinderen Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en pépé Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. M.l. Neve - van Rattingen Kinderen en (achter)kleinkinderen IJzendijke, mei 2018 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63