149,- a Opera Classics assieke APar AsÜr reiskatern.nl Exclusieve Lezersreizen André Rieu op het Vrijthof! Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Ontdek Concerten Andre Rieuophet Vrijthof! Dagtocht naar de 'Koning van de Wals' Dagarrangement Slechts maaskant m The Bach Choir Orchestra of the Netherlands o.l.v. dirigent Pieter Jan Leusink The Bach Choir Orchestra of the Netherlands onder leiding van Pieter Jan Leusink Ga naar pzc.nl/klassiek vertrek: 8,12 en 15 juli 2018 Reis per luxe tourist-class touringcar met minibar, toilet en airconditioning Concertarrangement inclusief diner vanaf terras André Rieu is terug in Maastricht! Geniet van André's zomeravond concerten op het meest romantische plein van Nederland: het Vrijthof in Maastricht! In juli 2018 geeft André voor alweer het veertiende jaar op rij zijn geliefde concerten. André Rieu op het Vrijthof Geniet van de unieke optredens van André Rieu en het Johann Strauss orkest, van alle solisten en gastop tredens! leder jaar pakt André groots uit met bijzondere gastartiesten. Feest mee en geniet van de mee slepende walsen, klassieke muziek, operette en musical... een avond om niet te vergeten. Ontdek zelf waarom André Rieu al een aantal jaren een van de populairste live acts ter wereld is. Programma Via onze opstapplaatsen reizen we naar Maastricht waar we aan het einde van de middag aankomen, (richttijd opstap tussen 14.00 en 17.00 uur). Aangekomen nemen we gezellig plaats op terras van het res taurant, aan de rand van het Vrijthof, hier kunt u genieten van een heerlijk 3-gangen diner (inbegrepen) en het concert bekijken dat om 21.00 uur begint en tot ca. 00.30 uur duurt. Ongeveer 30 minuten na afloop vertrekken we weer met onze luxe touringcar en brengen we u naar uw uitstapplaats. Bij de reissom inbegrepen zijn: Reis per tourist-class touringcar met minibar, toilet en airconditioning Concertarrangement inclusief diner vanaf terras Opstapplaatsen: Apeldoorn, Arnhem, Breda, Den Bosch, Den Haag, Deventer, Eindhoven, Enschede, Gouda, Nijmegen, Oss, Rotterdam, Tilburg, Utrecht. Datum 8,12 en 15 juli 2018 prijs per persoon €149,- Reserveringskosten: 3,50 p.p. n n Bel 0412 -48 28 28 of kijk op maaskantreizen.nl voor de exacte vertrekdata uit uw regio! Meer informatie en boeken: Ga voor 'André Rieu op het Vrijthof' naar onze website reiskatern.nl/pzc/maasl803 of bel met Maaskant Reizen 0412 - 48 28 28 voor de exacte vetrekdata uit uw regio! reizen v-*" *Exclusief €6,- transactiekosten per complete bestelling. De Engelse bas Andrew Slater laat horen waarom hij één van 's werelds meest beroemde operabassen is. Wees getuige van zijn overweldigende uitstraling en indringende stem tijdens Toreador Song' uit Bizets opera 'Carmen'. Ook Mozarts 'La vendetta' uit 'Le Nozze di Figaro' en 'Largo al factotum' uit 'II Barbiere di Siviglia' van Rossini zijn de Engelse bas op het lijf geschreven. Sopraan Olga Zinovieva, gezegend met een soepele hoge sopraanstem en charmante uitstraling, neemt u mee langs spectaculaire maar ook zeer gevoelige aria's. Het wereldberoemde 'Casta Diva' uit Bellini's opera 'Norma' moet u echt eens gehoord hebben. Ook Mozarts aria 'Der hölle Rache' (Königin der Nacht) uit 'Die Zauberflöte' zal niet ontbreken. Pieter Jan Leusink formeerde voor deze gelegenheid een groot orkest bestaande uit 40 musici. Het Opera Mannenkoor speelt een grote rol tijdens het concert. Een zinderend programma vol passie, romantiek en geschikt voor een ieder die van muziek houdt. De presentatie is in handen van musicoloog Gregor Bak en nieuw dit jaar: Het concert wordt prachtig uitgelicht door lichtcomponist Teus van der Stelt. 19.30 14.15 A 19.30 15.00 19.30 uitverkocht consumpties za 19 mei Rotterdam Laurenskerk zo 20 mei Amsterdam Het Concertgebouw za 26 mei Den Bosch Jh. Bosch Artcenter zo 27 mei Arnhem Eusebiuskerk za 9 juni Groningen Martinikerk zo 10 juni Utrecht Janskerk za 30 juni Elburg Kloostertuin Het Concertgebouw Amsterdam €5,- toeslag op Rang 1 plaatsen, incl. Dit concert vindt plaats in de Middeleeuwse tuin van het Klooster

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62