F T së t 5 Een huis met historie voor een aardige prijs KIJK VERGELIJK 1 Pronkstukken hebben we niet. Ikea of design maakt ons niks uit ren en vloeren bleven intact, de rest ging eruit. Een mededorpsbewoner bood ons tijdelijk een huurwoning in Vlissingen aan. Het is een mooi voor beeld van de gemeenschapszin die we in Koudekerke ervaren. Door de jaren heen ontstond een trouwe vriendengroep. Over en weer zijn we er voor elkaar; enorm, zoveel als dat toevoegt aan ons woon- en leefple- zier." Coen: „Vooral voor Karin is dat belangrijk, ze is vrij honkvast." Max: „Ook ik heb veel vrienden in het dorp en als kind mochten we buiten spelen tot de straatlantaarns aan gingen. Veel verkeer heb je hier niet en we hebben het altijd gezellig met de andere bewoners." Coen: De nieuwe keuken-met- kookeiland en aangrenzend de zit hoek is het hart van ons huis. Al heb ik die keuken wel verkeerd ontwor pen. Ooit komt er een andere opstel ling." Max: „Om te oefenen voor als ik het huis uitga, kook ik regelmatig. Niet te moeilijk, wel lekker. Zoals pasta pesto. Ik vind het dan gezellig als er iemand bij me zit. En dat kan, aan het kookeiland." Bloemenslingertje Karin: „Coen is veel meer met het huis bezig dan ik. Regelmatig gooit hij de hele indeling van de woonka mer om. Ik ben meer van de accessoi res. Pronkstukken hebben we niet. Ikea of design, maakt ons niks uit." Coen: „Ik wil graag een verrijdbare kast in de woonkamer, bij wijze van mobiele roomdivider." Karin: „En ik ben bang dat ik dan mijn vrije zicht op onze tuin kwijtraak. Maar die kast zal er wel een keer komen, meestal pakken de ideeën van Coen goed uit. Behalve dan dat oerlelijke bloemen slingertje dat hij heeft gekocht om een lichtsnoer mee te verdoezelen. Verder zou ik een badkamer met dag licht willen. De huidige zit tussen twee slaapkamers ingeklemd." Coen: „Om dat te realiseren breken we, als Max het huis uit is, de muur van zijn kamer door." Max: „Oh lek ker, ik begrijp dat ik mijn kamer ei genlijk al kwijt ben." Even voorstellen vrijdag 25 mei 2018 Üff Negen maanden werd geklust voor het huis van Coen en Karin bewoon baar was. FOTO'S MARCELLE DAVIDSE indeling om —Karin Consemulder Coen Consemulder (48), zelfstandig on dernemer in binnen- en buitenzonwering Karin Consemulder- Jongepier (49), me disch secretaresse bij het Zuidwest Radio therapeutisch Insti tuut in Vlissingen Coen en Karin heb ben twee kinderen: zoon Max is 16 jaar en zit in 5 vwo, dochter Laura is 19 jaar en studeert International Hotel Management in Breda Het gezin heeft drie huisdieren: rode ka ters Frits en Frum mel, en labrador Balou Middelburg Adres: Stationsstraat 7 Prijs: 185.000 k.k. Bouwjaar: 1889 Kenmerken: Karak teristieke bovenwo ning, drie verdiepin gen, vijf kamers. Au thentieke details, lichte, ruime kamers, grote bergzolder, dakterras. Axel Adres: Stationsstraat 10a Prijs: 250.000 k.k. Bouwjaar: 1936 Kenmerken: Ge schikt voor dubbele bewoning of wonen plus werken. Twee woonkamers, dichte keuken, vier slaapka mers, zonnepanelen. Axel Adres: Stations straat 1/Prins Hen drikstraat 2 Prijs: 279.000 k.k. Bouwjaar: 1938 Kenmerken: Kan be drijfspand met bo venwoning zijn. Woonkamer met erker, vier slaapka mers, dakterras, zol der met dakkapel. Axel Adres: Stationsstraat 19 Prijs: 440.000 k.k. Bouwjaar: 1906 Kenmerken: Woon huis met kantoor, ma gazijn, werkplaats en bergzolder. Woonka mer met houtkachel. Twee badkamers, drie toiletruimtes, dakterras. Terneuzen Adres: Stationsweg 47 Prijs: 114.500 k.k. Bouwjaar: 1932 Kenmerken: Halfvrij- staande woning, aan bouw, berging, diepe tuin. Woonkamer met erker, keuken met kelderkast, drie slaapkamers, twee badkamers, zolder.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 52