OvsrJsiler] Diinkbetuiging m FAMILIEBERICHTEN 15 COLOFON Familieberichten Roza Johanna Bruggeman-Verstraaten Roos Mannes Zonneheld Mannes Zonneheld familieberichten Q ITIensen inq.nl Je was rijk genoeg om honderd maal jezelf te worden in een enkele bloem. Hoewel zij graag nog heel lang bij ons was gebleven, hebben we met groot verdriet afscheid moeten nemen van onze altijd optimistische moeder en schoonmoeder, lieve oma en dierbare zus echtgenote van Wim Bruggeman t Graauw en Langendam, 13 augustus 1934 t Hulst, 22 mei 2018 Rotterdam: Frank Bruggeman Peter Zwaai Enschede: Joris Bruggeman Hester Lassche Neill Tatum Ruby 's-Gravenhage: Hugo Bruggeman Cynthia Roseboom Roos Eva Hulst: Marja Verstraaten Correspondentieadres: Godsplein 3, 4561 BD Hulst Roos is thuis. U kunt afscheid nemen op zaterdag 26 mei van 16.00 tot 19.00 uur. Wij willen danken voor haar leven in de uitvaartdienst, die wordt gehouden op maandag 28 mei om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er vanaf 10.15 uur gelegenheid de familie te condoleren. Roos hield erg van bloemen. Wie dat wil kan zijn of haar eigen lievelingsbloem meebrengen voor een gezamenlijk bloemstuk dat ter plekke zal worden gemaakt. Philip Willems Als Gott sah, dass der Weg zu lang der Hügel zu steil und das Atmen zu schwer wurde legte er den Arm um dich und sprach"Komm heim" Overleden is in de leeftijd van 93 jaar Ada en Cor Ria Ilse en Pim Gert en Tineke René en Monique Kleinkinderen en achterkleinkinderen 23 mei 2018, Aardenburg Correspondentieadres: G.H. Zonneheld Oude Haven 12 4501 PA Oostburg Een speciaal woord van dank aan Heini Valk, huisarts Mario Goethals en verzorgend personeel van Coensdike. Bij deze nodigen wij u uit voor de uitvaartdienst die zal plaatsvinden op maandag 28 mei om 14.00 uur in de Sint Baafskerk te Aardenburg. De begrafenis is aansluitend op de begraafplaats aan de Landstraat aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden vernamen wij dat is overleden. Mannes was jarenlang de organist van de Protestantse gemeente in Aardenburg en Sint-Kruis. Ook was hij dirigent van de Hervormde cantorij. Wij wensen zijn naaste familie en de mensen die hem dierbaar waren veel sterkte toe. Protestantse Gemeente te Sint-Kruis en Aardenburg. Maatje Harte-van Cadsand DUWBAAR EN EENVOU .IEBERICHTEN OPCEVE C- EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. vrijdag 25 mei 2018 kijk ook op Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Philip was sinds juli 2011 in dienst van ons bedrijf. Zijn vakmanschap en kritische blik op het werk zullen een gemis zijn voor ons bedrijf, collega's en klanten Wij wensen zijn vriendin, kinderen en familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Van Rijn Installatie B.V. Axel Oostburg Axel, 25 mei 201 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Jaap Harte Kinderen en kleinkleinkinderen Terneuzen, mei 2018 Familieberichten - familieberichtenonline.nl SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43