JEROEN tmssm BOEK NU! 21 DE MOOISTE REIZEN Opsfappteuubsesi ba u, at eU bwurH EfFeweg.nl of bel 08810 30 800 pj BWGO fll Je bent zo dicht bij het publiek in zo'n klein theater, dan leer je elkaar echt kennen. Het is wel wat puurder. Je kunt alles doen in het theater, dat past me goed. De Toppers is mooi, maar die combinatie met het theater is misschien wel nog mooier. „Bij Holland Zingt Hazes laten we bijvoor beeld nooit de tekst meelopen. Dat hoeft ook niet, want iedereen kent Bloed, Zweet en Tra nen. En het is minder hysterie. En we letten bij Hazes ook wel op welke artiest we naast mij zetten, om het geen tweede Toppers te maken." „Ik ben een beetje een kameleon denk ik, pas me makkelijk aan. Ik wil gewoon entertainen en ben niet het type dat in de kleedkamer vraagt om alleen maar blauwe M&M's. Soms moet je je gewoon aanpassen, zoals ik ook ooit heb gedaan met al die verschillende ka rakters in de Toppers, bijvoorbeeld toen Gor- don er nog was. Ik zoek niet altijd de makke lijkste combinaties op, dat weet ik. Maar ik doe gelukkig ook nog genoeg in mijn eentje, en dan denk ik wel eens: nou, ga jij lekker links, dan ga ik lekker rechts." PINK CIRCUS Snap! het mooiste wat ik ieder jaar mag doen. Een continue guilty pleasure." „Het blijft spannend. Je staat drie keer voor zestigduizend mensen, en er zit zo veel tech niek in. Alleen de opkomst al. Wat nou als er opeens een van ons blijft staan? De vrijdag is altijd het spannendst. Hoe reageert het pu bliek? Werkt alles wat we bedacht hebben wel? Dat kun je niet repeteren. Ook niet na veertig voorstellingen." „Ik ben daar al zes jaar creatief leider. We wilden een meezingfeest tussen De Toppers en de Vrienden van Amstel in, en dat is een beetje uit de hand gelopen. Ik heb veel bij de Toppers geleerd wat ik bij Hazes weer ge bruik, en andersom. Het zijn twee meezing- feesten, maar omdat ik het allebei doe, kan ik het verschillend houden. Dat moet ook wel." Alles wat ik bij de Toppers niet kan doen, doe ik in het theater. Er is veel interactie met het publiek. Ze mogen me alles vragen. Ze mo gen me zelfs appen welk liedje ze willen ho ren. Ik heb op 1850 bruiloften gespeeld in mijn leven. Dus dat zou betekenen dat ik van elk bekend liedje minimaal het refrein zou moeten kunnen spelen. Die uitdaging ga ik aan. Ik geef het publiek mijn nummer en dan mogen ze me liedjes appen in de pauze. Met een leuk verhaal erbij. Rondreis Portugal en Spanje va. €759,- Moezel vrijdag 25 mei 2018 Wat heeft je voorkeur: de massa in de Arena of de intimiteit van het theater? Wat is het grote verschil dan, met de Toppers? Kun je makkelijk schakelen? WAAR? Johan Cruijff Arena WANNEER? Vrijdag 25 mei, Zaterdag 26 mei, Zondag 27 mei GASTARTIESTEN Right Said Fred Danny de Munk Esmée Smit (winnares Topper Gezocht) Bart, Mart, Mike (finalisten Topper Gezocht) DRESSCODE Pretty in Pink Hoe leef je naar zo'n show toe? Je bent ook betrokken bij Holland Zingt Hazes, waar je een heel andere rol hebt. In oktober begin je weer met een nieuwe theatertour, is dat een contrast met de Arena? 15 daagse busreis Ontdek de verrassende contrasten van deze twee mooie temperamentvolle landen. In Portugal bezoeken we o.a. het vissersplaatsje Aveiro, universiteitsstad Coimbra en bedevaardsoord Fatima. In de Spaanse hoofdstad Madrid ziet u o.a. het Koninklijk Paleis en in Barcelona kunt u de bouwwerken van Gaudi bezichtigen. Inbegrepen 14 hotelovernachtingen 14 maal ontbijt en diner Portugese muziekavond in het hotel in Viseu Stadswandeling Burgos o.Lv. een gids Stadstour Porto o.Lv. een gids Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrekdata en prijzen 25junjë799f €769,- Bjul, 24 aug€799,- 21 sep€779,- 13 okt€779,- 20 okt€759,- 5 daagse busreis Tussen Trier en Koblenz slingert de Moezel door een romantisch landschap van steile hellingen en sfeervolle wijndorpen. Vanuit ons hotel aan de oever van de Moezel, met Nederlandse gastvrjjheid en een All-lnclusive verzor ging, maken we uitstapjes naar Koblenz, Cochem en de oudste stad van Duitsland: Trier. Inbegrepen 4 hotelovernachtingen 4 maal ontbjjtbuffet en 3-gangendiner 5 maal lunch(pakket) 1 maal koffie en gebak Gratis consumpties van 17:00 - 24.00 uur Gezellig avondprogramma Kortingskaartjes boottocht Moezel - Cochem Vervoer per Tourist Class touringcar Vertrekdata en prijzen 23jun, 9,21 jul, 6,18 aug€399,- 3,15 sep, lokt€399,- 29 okt€369,- GEEN AANBETALING! Alle fouten voorbehouden. ExcLusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. (p)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 21