ÉÉyËl WL' O FAMILIEBERICHTEN 27 Marina van der Bijl Henk van Waarde Js/tartfia 9da de Uruijm- Yercruijsse Georges André De Pauw Cornelia Jannetje van Liere - Nieuwenhuise Erica van Vooren Theo Marijs Q Mensen inq.nl IN PLAATS VAN KAARTEN Wat is het leven van een mens Een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd als de vloed de grens verlengt tussen zee en strand... Met verdriet geef ik u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve zus *24 juli 1942 118 mei 2018 Jan van der Bijl in liefdevolle herinnering Tanja van der Bijl Zierikzee, Balie 5 Correspondentieadres: Borrendamme 13 4301 VD Zierikzee Woensdag 23 mei is er om 13.30 uur een samenkomst in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. U bent hierbij van harte uitgenodigd. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Kapelleweg te Looperskapelle. Voor de samenkomst is er van 13.00 tot 13.25 uur gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Johan Voogdt Corrie 9 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed, wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Daarom willen we iedereen bedanken voor de vele hartverwarmende reacties. Het heeft ons diep ontroerd en zijn ons tot grote steun bij het verwerken van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa In het bijzonder dank aan alle instanties die op 28 januari en de dagen/ weken erna, met zoveel inspanning ons ter zijde hebben gestaan bij het zoeken. Trudy van Waarde en kinderen Arnemuiden, mei 2018 Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de bloemen, kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en opoe Marie Louise Vermeere-Haers vanwege haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Mei 2018 ANNA CALLE - VAN DEN BRUELE Graag willen wij op deze manier iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame man, pa, opa en overgrootvader Alle lieve woorden, bezoekjes, telefoontjes, kaarten en bloemen waren hartverwarmend. Het heeft ons goed gedaan. Enny De Pauw-lnghels Nancy en Jan, Sandra en Peter Klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, mei 2018. Ria Hermans - Bisschop Voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Willij Lambert zeggen wij u hartelijk dank. Tillij Lambert-de Boeij Kinderen en kleinkinderen Vogelwaarde, mei 2018 ■"MËÈL ÖTtfa.JfllifT THfflM ',-jL w j - Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en over-opa Paulus Geense zeggen wij u hartelijk dank. A. Geense-Hamelink Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, mei 2018 zaterdag 19 mei 2018 kijk ook op I wilt be still and know You are God Still, by R. Morgan Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze trouwe fan vader van ons koorlid Carolien. Wij wensen Carolien en familie veel sterkte toe. Koor en combo Nova Melodica Neem, Heer, mijn beide handen en leid uw kind, tot ik aan d'eeuw'ge stranden de ruste vind! Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Marinus van Liere partner van Lau Uitterhoeve t partner van Lau Baaijens Schore 19 maart 1926 t Goes 17 mei 2018 Kapelle: Johan en Annie van Liere - de Dreu Kloetinge: Sandra en Sjonny Smit - van Liere Twan f, Menno Correspondentieadres: Bruëlisstraat 130 4421 CV Kapelle Wij bedanken het personeel van Ter Valcke woning 4-11 voor de liefdevolle verzorging De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 23 mei om 14.30 uur in het crematorium het Zeeuwse land, Kandtweg 2 te Goes. Na afloop is er bij het weggaan gelegenheid de familie te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dank u, voor een stil gebed voor die stille omarming voor die troostende woorden gesproken of geschreven voor alle gebaren van liefde en vriendschap na het overlijden van Jacob Wieland Bennie en Sanny van Vooren Michel en Ellen van der Hulst Retranchement, mei 2018 Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling bij het overlijden van onze moeder en oma De leegte blijft moeilijk te aanvaarden maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet. Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Sluis, 15 mei 2018 Wij kijken terug op een mooi passend afscheid van mijn man, onze vader en opa Voor alle blijken van medeleven willen wij u hartelijk bedanken. M. Marijs-Brasser Kinderen Kleinkinderen Middelburg, mei 2018 In herinnering aan: Dankbaar voor haar voltooid leven hebben wij op 13 april jl. afscheid van haar genomen. Zij mocht 101 jaren oud worden. U was er bij met uw belangstelling, een warm woordje, een bloemetje, een kaartje, een lieve attentie of aanwezig in de viering. Dank u wel. Familie Calle Voor alle blijken van belangstelling na het overlijden van danken wij u hartelijk. Christian t en Peter Koens Reggie Familie Hermans Familie Bisschop "V COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63