OyarJails/i V 26 FAMILIEBERICHTEN Thea de Jong - Rivière s Q Mensen inq.nl Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat op 88-jarige leeftijd uit onze familie is weggenomen onze broer, schoonbroer en oom Fidelis Petrus Marie der Weduwe Fideel Hulst, 24 juli 1929 Mol (B): Hulst: Hulst: Hulst: De Klinge (B): Kapellebrug: Bilzen (B): Kapellebrug: Hulst: t Kloosterzande, 16 mei 2018 Jo t en Willy Agnes en Peter t Lena en Fons Alex t en Marie-Jeanne t Robert en Godelieve Guust en Marcella René en Annelies en Marinette Johnny t en Ria Margo en Fabiën t en Niek Neven en nichten Correspondentieadres: Gentsevaart 54 C 4565 EW Kapellebrug U kunt afscheid nemen van Fideel in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b in Hulst, op dinsdag 22 mei van 18.30 tot 19.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 mei om 14.00 uur in de Kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 in Hulst. Mogelijkheid tot condoleren in de kapel na het einde van de dienst. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats Hulst, Van der Maelstedeweg in Hulst. Een woord van dank aan de dokters van de huisartsenpraktijk Groenendijk en de medewerkers en vrijwilligers van woonzorgcentrum Antonius voor de liefdevolle verzorging. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Herman Pijpelink Dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede, dat na een ernstige ziekte is overleden mijn zorgzame en innig geliefde man, onze fijne vader en lieve opa Willem Adriaan Goudswaard 14 september 1933 f 18 mei 2018 Middelburg: Paula Goudswaard-Meijers Amsterdam: Ellen Daniëlle en Luuk Stephanne en Thijs Conrad Cees Krijnen Hattem: Jacqueline en Peter Tomas en Frederiek Anne-Line Lotte en Wouter Myrte en Thom De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 24 mei 2018 om 13.00 uur in de Nieuwe Kerk te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Wim Goudswaard Wij zullen hem erg missen. Nico en Joppa Joke en Paul Attie en Gerard Simon Neven en nichten "Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild Als veel je wordt ontnomen. Je moet toelaten dat een ander je verzorgt Dan is het leven niet meer leven Dan komt de tijd dat je verlangt naar rust" Na een lang en zorgzaam leven, is toch nog onverwacht van mij heengegaan, mijn lieve moeder Sinds 13 februari 2003 weduwe van Johannes de Jong Middelburg, 12-09-1923 t Middelburg, 14-05-2018 Amsterdam: Marguerite de Jong Corre spondentieadres Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. Marguerite de Jong Postbus 8046 4330 EA Middelburg Mijn dank gaat uit naar Dr. P. de Laet en het Zorgteam van verpleeghuis Buitenrust, afdeling De Dolfijn voor hun goede en liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid heeft inmiddels op 18 mei 2018 plaatsgevonden. Patrick Blokpoel Adriana Elizabeth de Meester-Risseeuw Maatje Spuij 17 mei 2018 kijk ook op zaterdag 19 mei 2018 Van iemand houden is makkelijk, iemand missen is moeilijk, maar iemand vergeten is onmogelijk. Na een goed leven en een korte strijd hebben wij rustig afscheid genomen van mijn man, vader, schoonvader, opa en overgroot opa Hoek, 5 oktober 1937 Terneuzen, 16 mei 2018 Rina Pijpelink-van Drongelen Dian en Jos Michèl en Nienke Collin, Deacin Natasja en Jan-Willem Mick Jan en Sandra Fija Eva en Arnout Peter en Inge Yersey Correspondentieadres: Val 32, 4543 PC Zaamslag Er is gelegenheid om de naaste familie persoonlijk te condoleren op woensdag 23 mei van 12.45 tot 13.20 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22, 4536 HM te Terneuzen. Vervolgens zal om 13.30 uur de afscheidsdienst aanvangen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis bent u welkom in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geheel onverwachts is uit ons midden weggerukt mijn zoon, onze broer, zwager en oom Ria Blokpoel Ronald en Monique Miranda en Pieter Neven en nichten Genieten van de kleine dingen een heel lang leven lang... Rustig en kalm is overleden onze lieve en zorgzame moeder, oma en oma-oma sinds 1982 weduwe van Abraham Adrianus de Meester Terhofstede 22 juli 1917 Poppendamme: Veere: t Middelburg 17 mei 2018 Piet en Lies Arjen en Carolijn Jelle Marian en Carel Mieky en Rick, SvenJaël Jurriaan, Ivy, Lizzy Addy Amsterdam: Correspondentieadres: Marian Peterson-de Meester Baljuwstraat 1 4351 AR Veere We nemen afscheid op donderdag 24 mei om 14.00 uur in het restaurant van Nieuw-Sandenburgh, Sandenburghlaan 2,4351 RL Veere. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere. Na afloop ontmoeten we elkaar graag in het restaurant van Nieuw-Sandenburgh. Je was zo moe Je hebt je strijd gestreden Al je zorgen en verdriet Behoren nu tot het verleden Met verdriet in ons hart, maar wel in grote dankbaarheid voor wat wij samen mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve oma 19 april 1923 Lia in herinnering Sebastiaan Jen Jensha Marielja Jan-Willem, Joshua, Senna Linda Misjel Wij bedanken het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'De Zoute Viever'voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Kuipers-Rietbergkwartier 20, 4333 EL Middelburg Op woensdag 23 mei van 13.00 tot 13.15 uur is het mogelijk om afscheid van haarte nemen in het uitvaartcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62