Zeeland Management assistent (m/v) LID RAAD VAN TOEZICHT 4 Projectmanager Business Development DocentIB Elektrotechniek Jjl Scalda NV Economische Impuls Zeeland www.shovel-verhuur.ni stichting (JUNIOR) PEUGEOT VERKOOPAVISEUR autobedrijf DE NOBELPOORT PEUCEOT College voor Techniek en Design is op zoek naar een: (0,9 fte) is per direct op zoek naar een Kom jij ons team versterken? www.impulszeeland.nl/vacatures Specialist voor speciaal onderwijs Stichting de Korre zoekt een deskundig De vacaturetekst en profielschets vindt u op www.dekorre.nl Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland Zin om j'n eigen uut te laète daegen? Adviseur presentatie en participatie (parttime, 24 uur) Tip: bekijk onze website www.kmwp.nl Als (junior) Peugeot verkoopadviseur ben je voor ons de enthousiaste verkoopadviseur voor de verkoop van nieuwe- en gebruikte auto's. Tevens ben je verantwoordelijke voor het representatief en up-to-date houden van showroom en wagenpark. Ook het verzorgen van advertenties behoort tot je taak. Je hebt veelvuldig contact met klanten dus klantvriendelijkheid is net zo belangrijk als commercieel talent. Je hebt een afgeronde MBO-opleiding tot verkoopadviseur. Een klantvriendelijke en kwaliteitsgerichte instelling vinden wij zeer belangrijk. Tevens ben je een teamspeler en beschik je over een flexibele instelling. Ervaring is een pré. Kortom, een verantwoordelijke fulltime functie met afwisselende werkzaamheden bij een modern en klantvriendelijk bedrijf. Salaris volgens CAO Motorvoertuigen en Tweewielerbedrijf, afhankelijk van leeftijd, ervaring en presentatie. Autobedrijf de Nobelpoort is al bijna 50 jaar het Peugeot gezicht op Schouwen Duiveland en niet meer weg te denken in de Zeeuwse autowereld. Ben je de enthousiaste medewerker die ons team komt versterken? Mail dan je CV en motivatie naar servicetünobelpoort.nl t.a.v. dhr. B.K.A. van Ast Oudeweg 2 4301 TC Zierikzee Tel. 0111-414453 www.nobelpoort.nl facebook.com/peugeotzierikzee Kijk voor meer informatie op wuuw.scalda.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Impuls Wij zijn wegens aanhoudende drukte opzoek naar enthousiaste shovel machinisten of mensen die daarvoor opgeleid willen worden. Ben jij het liefst buiten aan het werk, je wilt je handen uit de mouwen steken en je bent zeker niet bang voor vieze handen. Dan is dit misschien een leuke vacature voor jou! Het werk is bij een steenkoolveredelingsbedrijf in de haven van Vlissingen waar we zeefwerkzaamheden verrichten en andere bijkomende werkzaamheden. Wij werken 24/7, je zal dus in ploegendienst werken. Voor deze functie dien je in het bezit te zijn van een rijbewijs en VCA-diploma (VCA staat voor Veiligheid, Gezondheid en Milieu Checklist Aannemers) Heb je interesse, stuur dan een mail met je cv naar: info@vandijkmultiservice.nl of via www.shovel-verhuur.nl Van Dijk Multiservice, Gouwe 15, 1718LK, Hoogwoud Ben jij die sociale, flexibele en vaardige duizendpoot, met een duidelijke hands-on mentaliteit, die ons team op kantoor in Wilhelminadorp komt versterken? Wie zijn wij: De Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder (KMWP) is een groot dynamisch landbouwbedrijf met ruim 1.900 ha grond ten noorden van de stad Goes in de provincie Zeeland. Op ca. 1.400 hectare grond worden gewassen als graan, consumptie- en pootaardappelen, uien, suikerbieten en luzerne geteeld. Daarnaast bestaat het eigendom uit ca. 500 hectare verpachte gronden, mossel- en oesterper celen, dijken, bossen, wegen, overige buiten- en binnendijkse wateren en natuurgebieden. De KMWP is in eigendom van ruim 400 maten, woonachtig in Nederland en daarbuiten. Op het toonaangevende bedrijf zijn 13 medewerkers dagelijks met veel gedrevenheid aan het werk om het bedrijf op een duurzame- en rendabele wijze voort te zetten. Wat zoeken wij: Wij zoeken een management assistent met een breed scala aan vaardigheden voor een uitgebreid en dyna misch takenpakket. Groot belang wordt gehecht aan ondersteunende vaardigheden op het gebied van het strategisch beleid en de operationele bedrijfsvoering, met als doel het management te 'ont-zorgen'. Je kunt daarbij denken aan werkzaamheden zoals: - het in-, doorvoeren en organiseren van alle maatschap-aangelegenheden; - voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - ondersteuning bieden op het gebied van financiën en personeelsbeleid; - ondersteuning en uitvoering van het beleid; - beheren agenda's, plannen van afspraken, post verzorging; - verzorgen van allerhande overige correspondentie; - ontvangen van gasten; - plaatsen bestellingen. Profiel: - HBO werk- en denkniveau; - Werkervaring in soortgelijke functie; - Communicatief sterk (intern én extern de Nederlandse taal foutloos beheersen in woord en geschrift); - Representatieve- en faciliterende vaardigheden; - Hands-on mentaliteit; - Zelfstandig en flexibel; - Stressbestendig en snel kunnen schakelen; - Analytisch; - Accuraat en discreet. Wat bieden wij: - afwisselende, verantwoordelijke en uitdagende functie binnen ons groeiend bedrijf; - een enthousiast team met hart voor de agrarische sector; - een functie voor 32-38 uur per week; - marktconform salaris en arbeidsvoorwaarden. Solliciteren: Is je interesse gewekt? Stuur dan vóór 15 juni 2018 je motivatiebrief en CV door naar vc@kmwp.nl onder vermelding van 'Sollicitatie management assistent'. Aanvullende vragen betreffende de vacature kunt u stellen aan de heer V. Coolbergen, eveneens via vc@kmwp.nl. ^KORRë-" ARCHEOLOGIE MONUMENTEN CULTUURHISTORIE MUSEA ERFGOEDEDUCATIE STREEKTALEN De SCEZ zoekt voor de sector Erfgoed en Publiek een Ben jij een erfgoedprofessional met ervaring op het gebied van communicatie en presentatie van erfgoed? Ben je vertrouwd met educatie, participatie en publieksactiviteiten in combinatie met nieuwe technologieën? Werk je ontwikkelingsgericht, heb je gevoel voor advies en proces en kun je mensen enthousiasmeren, dan hebben wij een boeiende functie voor jou! Voor de volledige vacaturetekst en meer informatie zie www.scez.nl/vacatures

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 46