3 dagen Brugge incl. rondvaart Vakantiepark Limburg nationale vacaturebank goed 1 voorbereid met een carrière Mentor ◦lies op alles voor jouw baan. reiskatern.nl Exclusieve Lezersreizen naar Brugge en Limburg Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Green Park Hotel Brugge Vanaf Vakantiepark Weerterbergen Wij zetten alles op alles voor jouw baan, zo ook met onze carrière Mentors. 35 professionals die met persoonlijke coaching, tips en adviezen helpen om goed voor de dag te komen bij je sollicitatie, zo zetten wij alles op alles. vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl Aankomsten t/m november 2018 2 nachten incl. ontbijt en rondvaart Tip: bezoek bierbrouwerij 'De Halve Maan per bungalow Aankomsten t/m 8 oktober 2018 6-persoons vrijstaande bungalow Gelegen in een groene omgeving Brugge en omgeving Op zoek naar een onvergetelijke stedentrip? Kies voor de romantische erfgoedstad Brugge! Je vindt er mooie boetiekjes, terrassen en chocolatiers van topniveau. Vaar met een boottocht langs de meest idyllische plekjes. Tip: bezoek Triënnale Brugge 2018 I Liquid City, een gratis toegankelijk kunst- en archi- tectuurparcours in het historisch centrum. Meer toeristische info op www.visitbruges.be Green Park Hotel Het hotel (gastbeoordeling 7,8) ligt op korte afstand van het historische centrum van Brugge. Het centrum bereik je eenvoudig met een directe busverbinding. Het hotel beschikt over gratis parkeergelegenheid, een heerlijk buitenzwembad, gratis wifi, een restaurant en comfortabel ingerichte kamers met o.a. koffie- en theefaciliteiten. Inbegrepen: 2 nachten in een Comfort Doublé kamer 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet Incl, een rondvaart door Brugge (30 min.) Gratis parkeren en gebruik van wifi Gratis gebruik buitenzwembad (jun. t/m aug.) Gratis gebruik koffie- en theefaciliteiten Prijs p.p. en o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, excl. 20,- reserveringskosten en toeristenbelasting 2,12 p.p.p.n. Roompot Vakantiepark Weerterbergen Geniet samen met het hele gezin op dit veel zijdige familiepark. Het park ligt in een mooi bosrijk gebied met vennen en heide in het Noorden van Limburg, dichtbij de Belgische grens en de stad Eindhoven. Het park beschikt o.a. over fietsverhuur, bowlingbaan, kanoverhuur, een klimwand, een binnen- en buitenzwembad, supermarkt en zowel een buffet als een a la carte restaurant. Inbegrepen: Weekend/midweek/week in een 6-persoons bungalow WV Gratis: gebruik van wifi, (indoor) speeltuin, binnen- en buitenzwembad Weekend, midweek of week Periode Weekend Midweek Week mei €100,- €89,- 141,- juni 111,- €89,- €150,- juli €136,- €168,- 258,- augustus €199,- 238,- 299,- september €129,- 113,- 181,- oktober 131,- 115,- €185,- Vanafprijs per bungalow per maand Prijs per bungalow o.b.v. beschikbaarheid, excl. reserverings- kosten 27,- en lokale heffingen 2,83 p.p.p.n. Meer informatie en boeken: Ga voor 3 dagen Brugge naar onze website reiskatern.nl/pzc/zoweg1808 en voor Roompot Weerterbergen naar reiskatern.nl/pzc/zowegl809 of bel met Zoweg.nl 0900-2359693 0,70 per gesprek)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32