ONZE PRODUCTEN ZIJN GEMAAKT MET HART EN ZIEL De naam Kelvion is nieuw, maar wat blijft is onze werldwijde expertise op het gebied van Goedhart® luchtkoelers voor de koudetechniek. Al 80 jaar, waarvan ruim 50 jaar vanuit onze vestiging in Sint-Maartensdijk, zijn wij actief in het ontwerpen, produceren en leveren van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors voor industriële koel en vriesindustrie. Wij produceren een breed scala van industriële (koelhuizen, vriestunnels, slachthuizen, kassenbouw, bloemenveilingen, deegwarenproductie etc.) en semi-industriële luchtkoelers voor diverse toepassingen voor klanten over de gehele wereld. Meer dan 80% van onze warmtewisselaars wordt samen met onze afnemers projectspecifiek ontwikkeld en geproduceerd. Dit garandeert onze partners te allen tijde de optimale koeltechnische oplossing, www.kelvion.com. Wij gaan onze vestiging in Sint Maartensdijk uitbreiden en daarom zijn wij op zoek naar nieuwe collega's Manager Productie Engineering (MA/ 40 uur) Tekenaars en Tekenaars/Constructeurs (M/V 40 uur) Wil je liever ons team versterken dat de producten maakt? Dan hebben wij de volgende vacatures voor jou: Blokkenbouwers TIG-Lassers Assemblagemedewerkers Ook als je net van school komt, hebben wij mogelijkheden voor jou! De kwaliteit van Kelvion en haar Goedhart® koelers staat niet alleen extern centraal, maar ook intern voor de medewerkers. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, met een goede beloning conform cao Metalektro (Grootmetaal). Een schone en vriendelijke werkomgeving heeft constant de aandacht, evenals door collegialiteit geïnspireerd teamverband: samen werken aan een hoogwaardig product. Je geeft leiding aan het proces van het technisch definiëren van te leveren producten zodat werkzaamheden doeltreffend en efficiënt worden uitgevoerd. Je bent verantwoordelijk voor de aan productie gerelateerde order/project engineering Je maakt wekelijks de planning van de te processen orders op de afdeling, rekening houdend met ordermix en beschikbare engineers. Je gesprekspartners zijn onze klanten, de interne organisatie en onze (internationale) zusterbedrijven. Je geeft leiding aan de afdeling Productie Engineering en rapporteert aan de CEO Het construeren, modelleren en valideren van buitenstandaard en klant specifieke productuitvoeringen binnen de vastgestelde interne Engineering standaarden Maken van ponsprogramma's en interne of externe productie tekeningen Bestuderen, interpreteren en bespreken van de opdracht op functionaliteit en op technische en financiële haalbaarheid Adviseren en begeleiden van de verkoop bij offerte stadium en productie bij productieproblemen en afkeur Het samenbouwen van buizen en lamellen tot een koelerblok volgens technische tekeningen. Het lassen van bochten, buizen en ketels volgens de TIG-methode. Het samenstellen van koelerblokken, plaatwerk en ventilatoren tot een complete luchtkoeler. Kelvion Refrigeration B.V. Nijverheidsweg 6 4695 RC Sint Maartensdijk Nederland Tel: 0166 665 665 Fax: 0166 663 698 chariotte.de.smit@kelvion.com www.kelvion.com Wil je meer informatie over wat er mogelijk is, dan kun je contact opnemen met HR Manager Charlotte de Smit, bereikbaar onder telefoonnummer 0166-665 665 of via e-mail: charlotte.de.smit@kelvion.com.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 30