NU TOT £400 CASHBACK OF TOT €500 KORTING OP JE VOLGENDE AANKOOP. Canon 7 NIEUW KAMERA EXPRESS Canon EOS M50 De gasten op de bruiloft van Harry en Meghan moeten zich aan een hoop regels houden. Wat draag je, wat is uit den boze hoe buig je voor de Queen? De bekendste Britse etiquette-expert geeft raad. In een chique ledenclub in het centrum van Londen roert William Hanson in zijn thee. Het lepeltje los jes tussen zijn duim en wijsvinger, zijn pols draait ge controleerde cirkeltjes. Een donkerblauw pak met een bij passende lichtblauwe das. Smaakvol, maar niet te aanwe zig. Uiteraard is de royal- etiquette-expert onberispelijk gekapt en geschoren. In alles de perfect gentleman. Ook op Harry en Meghans grote dag is juiste kleding is ontzettend belangrijk, bena drukt Hanson. „Houd je aan de dresscode. Bij twijfel: bel het bruidspaar en vraag advies." Liever dat dan de plank mis slaan. Zoals David Beckham bij het huwelijk van William en Kate in 20tt: „Die deed echt al les fout", verzucht Hanson. „Ten eerste: hij liet zijn outfit ontwerpen door Ralph Lauren. Een heel goede designer, maar ik snap niet dat je als Brit een Amerikaan vraagt iets te ont werpen voor een Brits konink lijk huwelijk." Dat zag je terug in de uitvoe ring, legt hij uit. „De dresscode was morning coat of lounge suit; een jacquet of een pak met das. De uitvoering luistert nauw: „Bij morning coat moeten al je kledingstukken een andere kleur hebben: broek, jas, das en vest: niets past bij elkaar. Beck ham matchte juist alle onderde len: hij ging bijna volledig in het donkerblauw." Ook ging de oud-voetballer in de fout met zijn accessoires. „Er stond niet in de uitnodiging dat je je koninklijke onderscheidin gen mee moest nemen. Beck ham droeg ze wel. En hij had zijn onderscheiding aan de ver keerde kant opgespeld! Iemand moet hem dat hebben verteld in de kerk, want later droeg hij hem wel aan de juiste kant." Bij het huwelijk van William en Kate droeg een aantal vrou wen geen hoed. Absoluut niet de bedoeling, zegt Hanson. „In die dresscode draag je als vrouw in de kerk een jurk en een hoed, klaar. Misschien hebben Harry en Meghan het daarom ook ex pliciet in de uitnodiging gezet. Dat is uitzonderlijk." In de keuze voor de hoed is het op passen geblazen: „Niet te opval lend en niet te extravagant. Hij mag niet zo groot zijn dat de mensen achter je niets meer kunnen zien maar ook weer niet te klein. Qua materiaal: omdat het huwelijk na Pasen plaatsvindt, moet het eigenlijk een rieten hoed zijn." Van de zeshonderd bruiloftsgasten wordt verwacht dat ze zich passend gedragen tij dens de ceremonie en de receptie. Wat doe je als je ineens te genover de Britse koningin staat? „In ieder geval nietje hand uitsteken. Als ze jouw hand wil schudden, dan neemt zij het initiatief. In het algemeen vind ik: de Queen begroet je met een bui ging. Voor de man is dat een korte, kleine hoofdknik. Van vrouwen ver wacht ik een curtsyeen buiging met het hoofd, ter wijl ze tegelijker tijd licht door de knieën gaat. Mocht het tot een gesprekje ko men, dan noem je haar eerst een keer 'uwe majesteit', en daarna Ma'am." Het zal er nu iets relax ter aan toegaan dan bij eerdere koninklijke hu welijken, voorspelt de etiquette-expert. „Harry en Meghan zul len zeker wat dingen op hun eigen manier doen. Wat precies, dat is afwachten." Het grootste foto evenement van de Benelux! vrijdag 18 mei 2018 Maar wat moet ik aan?! PAK Fout: David Beek- ham in een pak van een Ameri kaanse (en niet Britse) ontwerper. Suse van Kleef Londen HOED Goed: Victoria Beckham droeg een hoed in de kerk, niet te klein maar zeker niet te groot. Theresa May doet een curtsy. een buiging en licht door de knieën, fotosgetty Koop nu uw tickets! Workshops masterclasses Meer dan 75 standhouders Beursaanbiedingen Spectaculaire fotomomenten Amsterdam Arnhem Breda Den Bosch Den Haag Eindhoven Groningen Haarlem Leeuwarden Rotterdam Utrecht Zwolle Antwerpen Samen beter in beeld. Live for the story_ prijs na €40 cashback •Illl Ook verkrijgbaar in het wit en met meerdere lenzen! 24,1 megapixel CMOS sensor Maak prachtige 4K video's Elektronische OLED-zoeker 3 inch kantelbaar touchscreen WiFi en NFC voor draadloos delen van beelden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 7