5 Gerenoveerde historische panden in het centrum Is KIJK VERGELIJK Ik zwaai naar de mensen die naar binnen staan te kijken nen. De kozijnen, de trappen, de bad kamer, de keuken... In de keuken zit nog een oud raampje, maar dat is het dan wel. Rogier en ik vinden verbouwen en inrichten leuk. En als we het doen, doen we het goed. We vinden het be langrijk om authentieke details te be waren. Dat moet ook bij een huis als dit. Daarom hebben we zo veel tijd en geld in dit huis gestopt. Soms vraag ik me af of het ooit helemaal af komt. Maar het is de investering en offers waard." Nooit klaar „Ons laatste project was de schouw die we in de woonkamer hebben la ten plaatsen. Daar zijn we ontzettend blij mee. Ik vind de woonkamer nu gezellig om te zitten. Als ik op de nieuwe bank zit, zie ik wat we alle maal hebben gedaan en hoe mooi het is geworden. We zitten ook graag aan de grote tafel bij het raam. Dan kun je goed de straat in kijken zonder dat mensen je kunnen zien. Soms staan mensen met hun handen op het raam naar binnen te kijken. Dan zwaai ik maar even. We hebben nog wensen genoeg. We gaan een overkapping maken. Zodat we altijd lekker buiten kunnen zitten. En misschien maken we er dan weer later een aanbouw van. Of de vloer in de keuken... We zullen wel nooit helemaal klaar zijn. Dat is soms een beetje vermoeiend, maar het blijft leuk om te doen." Meegroeien „Hoewel we dit huis als starters heb ben gekocht, is het niet te klein voor ons geworden. Door alle aanpassin gen die we hebben gemaakt, is het met ons meegegroeid. Rogier moet veel reizen voor zijn werk. Wat dat betreft zou het handiger zijn om in de Randstad te wonen. Maar we zijn hier zo gelukkig, dat vinden we daar niet. Onze ziel ligt hier. We kijken uit interesse natuurlijk weieens naar an dere huizen. Maar we gaan hier niet zomaar weg." Even voorstellen vrijdag 18 mei 2018 Goes Adres: v.d. Spiegelstraat 16 Prijs: €265.000 Bouwjaar: 1925 Kenmerken: 2- onder-1-kapwoning. Granito vloer, balken- plafond, massief eikenhouten vloer, glas-in-loodramen. Terneuzen Adres: Lange Kerkstraat 72 Prijs: €187.500 Bouwjaar: 1916 Kenmerken: Ge schakelde woning. Houten vloer, woon kamer en suite, stadstuin met berging. Colijnsplaat Adres: Voorstraat 19 Prijs: €229.500 Bouwjaar: 1920 Kenmerken: Eengezinswoning. Beschermd dorpsge zicht, grote schuur, diepe en zonnige achtertuin, keuken met vloerverwarming. Nieuwerkerk Adres: Hoge Kerkstraat 23 Prijs: €259.000 Bouwjaar: 1775 Kenmerken: Halfvrij- staande woning. Tuin met veel privacy, authentieke elemen ten, apart achterhuis, vrijstaande garage. Middelburg Adres: Korte Noordstraat 26 Prijs: €399.000 Bouwjaar: 1735 Kenmerken: Rijks monument, eenge zinswoning, rijksmo nument. Met luxe woonkeuken en inloopkast. Fleur en Rogier hebben hun ziel en zaligheid in het historische pand gelegd. FOTO'S MARCELLE DAVIDSE nu een paleis —Fleur Polderman Fleur (42), Rogier (43), Sappho (15) en Manoe (12) Polder man. Fleur organi seert de boel thuis, Rogier is operationeel directeur en manager bij TUI Fly en de mei den zitten op de mid delbare school. Het gezin heeft een hond, Skippa.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 53