GlennisGrace komt na drie jaar met nieuwe single DE MOOISTE REIZEN BOEK NU! 21 EFFeweg.nl of bel 08810 30 800 y\f Het is een echt popnummer. Het ligt je of niet nerveus en je zit ook nog eens op het tijdstip van Matthijs (van Nieuw- kerk, red.). Maar ze is wel heel erg overdreven vrolijk, zo van 'kijk mij nou eens'. Ze zit daar zo opgewon den te zijn. Dat is helemaal niet no dig. Een tempootje lager is ook prima. Dan komt haar koelheid beter naar boven." Verademing Pauline van Aken concentreerde zich als presentatie- en mediatrainer (van onder anderen NOS-journaal- lezer Annechien Steenhuizen en tal van bekende radio-dj's) vooral op Van der Linden als gespreksleider. Haar eerste reactie? „Wat een ver ademing! Ze komt echt binnen met haar enthousiasme en waanzinnig leuke en stoere uitstraling. Ook Eindelijk eens niet een lekker wijf die het van haar looks moet hebben. Geef die vrouw de tijd heeft ze een fijn natuurlijk spreek tempo en weet ze goed zowel korte als lange stiltes in te lassen om te kunnen ademen. Daardoor kan zij goed invoelen, luisteren en spontaan reageren. Tip is wel: blijf niet zo lang met je armen over elkaar zitten. Dat doet me weer aan iemand denken", zegt ze met een knipoog naar DWDD-presentator Van Nieuwkerk. Van Aken, van het opleidingsinsti tuut Boeiend Presenteren, noemt de hoofdrolspeelster van M een krui sing tussen Claudia de Breij en de Amerikaanse tv-persoonlijkheid Ellen DeGeneres. „Margriet kan ook lachen om haar eigen verspreking of vergissing. Je niet druk maken om dat soort momentjes is niet voor veel presentatoren weggelegd, kan ik je zeggen." Glennis Grace (39) mij mert over de muzieksoort waarbij haar nieuwe sin gle ingedeeld kan wor den. „Geen heavy R&B, ook niet al te veel soul, eigenlijk is het een echt popnummer. Het ligt je of het ligt je niet", zegt de zangeres over Walk On Water. „Het is zo span nend, ik ben zo benieuwd wat de men sen hiervan gaan vinden." Het liefdes liedje dat ver haalt over een onmogelijke relatie, staat al op Spotify. Driejaar heeft het ge duurd voordat Glennis Grace met nieuwe mu ziek kwam. Een periode waarin veel gebeurde. Ze veranderde van manage ment, trad veel op, alleen, bij de Ladies of Soul, Holland Zingt Hazes en in Ame rika. Niet voor niets maakte ze de switch van Neder lands naar Engelstalig. Grace heeft nog altijd haar zinnen gezet op een doorbraak in Amerika. Ze trad op in Atlanta en Los Angeles en maakte kennis met Babyface, de muziek producent die eigenlijk Kenneth Brian Edmonds heet en samenwerkte met Chaka Khan, Aretha Franklin en Whitney Houston. „Er komen mooie dingen aan, maar eerst concentreer ik me op mijn nieuwe sin gle." Die ze, verklapt ze, aan vankelijk 'maar niets vond'. „Ik was niet over tuigd, ook omdat een an der het ingezongen had. Het voelde niet meteen comfortabel. Maar naar mate we aan het nummer schaafden en ik het me ei gen maakte, kwam het goede gevoel. Nu ben ik er hartstikke trots op", aldus de zangeres. „Een paar maanden ge leden heb ik een groepje fans uitgenodigd in de studio om naar mijn nieuwe muziek te luiste ren. Ze wisten niet welke liedjes ze kregen te horen, maar op dit nummer kwamen de meeste reac ties. Dus wie weet..." Drukte De zangeres gaat de ko mende weken haar single Walk on Water promoten, toert door Europa en vliegt ook weer naar Amerika. Na de zomer concentreert ze zich op haar Whitney Houston- tribute, twee avonden in Afas Live. „Maar ik ben ook nog moeder, hè", re fereert Grace aan haar zoon Anthony (11). „Nog steeds het belangrijkste." Tossa de Mar va. €499 Schotse Hooglanden va. €699, vrijdag 18 mei 2018 Margriet van der Linden in de studio van M. foto's evertelzinga/anp 44 Marianne Zwagerman Het heeft even geduurd, maar vandaag komt zangeres Glennis Grace na drie jaar met haar nieuwe single: Walk On Water. „Ik vind het zó spannend." Dennis Jansen 10 daagse busreis Een heerlijke, onbezorgde vakantie aan de Middellandse Zee. Het strand en het historische, ommuurde centrum van Tossa de Mar bevinden zich op steenworp aFstand van ons hotel! We maken schitterende tochten langs de ruige Costa Brava, het Catalaanse binnenland, de steden Girona en Figueres en de wereldstad Barcelona! GEEN AANBETALING! Inbegrepen 2 hotelovernachtingen op heen- en terugreis met ontbijt en diner 7 nachten all-inclusive in hotel in Tossa de Mar: - BuFFetmaaltijden (ontbijt, lunch en diner), gratis drankjes van 10.00-22.30 uur en meer! Vervoer per ComFort Class touringcar Vertrekdata en prijzen 4juni€579T- 2juli 3 september. 17 september 1 oktober 15 oktober €539,- .€699,- .€639,- .€599,- .€539,- .€499,- 11 daagse busreis Ga mee naar het land van de whisky, doedelzak en de kilts: Schotland. Tijdens deze reis zien we alle Facetten van dit schitterende land: we rijden de mooiste routes door de Hooglanden, bezoeken de hooFdstad Edinburgh, u kunt een boottocht maken op het beroemde Loch Ness en een dagtocht maken naar het ongerepte Isle oF Skye. Inbegrepen 10 hotelovernachtingen 10 maal ontbijt en diner Stadsrondrit Edinburgh o.l.v. een gids Bootovertocht Duinkerken/Calais - Dover v.v. Vervoer per ComFort Class touringcar Vertrekdata en prijzen ljuni 15juni 6juli 24 augustus, 14 september 28 september 13 oktober €799,- .€055",- €829,- .€859,- .€839,- .€759,- .€229T- €699,- Alle fouten voorbehouden. ExcLusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. (p

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 21