Duivels dilemma: wie is de mooiste? LAAGSTE 7 Imagoschade justitie na verzwijgen relatie Apple iPhone X (64GB) TWEELING MISSVERKIEZING DEALS T Een duivels dilemma voor de jury. Wat ook niet meehelpt, is dat hun stemmen identiek zijn. Ook hun kleding- en make-upstijl verschillen nauwelijks. De jury staat voor een loodzware taak te kiezen wie van de twee de mooiste is. Samen meedoen als één kandidaat mocht na melijk niet. Er zijn een paar punten die hen onderscheiden. „Kyara heeft een wat ronder gezicht. Innerlijk verschillen we ook wel een beetje. Ik ben stoer der dan zij", vindt Demy. De verschillen worden voor de rest door originele kleding keuze en de visagie bepaald. „We hebben maar besloten niet dezelfde bikini en jurk aan te trekken." De concur rentiestrijd leidt in huize Balk nog niet tot slaande deuren. „Ik wil natuurlijk heel graag winnen, maar als Kyara er met de eerste prijs vandoor gaat, ben ik heel trots op haar", zegt Demy. „En ik op haar", zegt Kyara er meteen achteraan. Demy en Kyara staan niet bepaald voor het eerst op de catwalk. De tweelingzussen hebben met hun 16 jaar al een bescheiden modellen- carrière achter de rug. Ze werden op hun 12de voor het eerst gescout. Daarna werden ze al gauw door meer bu reaus voor modellenwerk ge vraagd. De schoonheidsver kiezing Miss Teen of Utrecht lijkt hen het ideale opstapje om bekend te worden. Mo dellenbureaus kijken met veel belangstelling naar de verrichtingen van de jonge schonen. „Uiteindelijk wil len we professioneel model worden", zeggen de twee in koor. De top van het Openbaar Ministerie erkent dat er een fout is gemaakt, door een relatie tussen hoofdofficieren onder de pet te houden. Het OM geeft de misser toe in een persverklaring die is uitgebracht naar aanleiding van een verhaal in NRC van gisteren. In de top van het Openbaar Ministerie zouden de onderlinge verhoudingen 'ern stig verstoord' zijn geraakt als ge volg van een jarenlang verzwegen intieme relatie tussen hoofdoffi cier van justitie in Rotterdam Mare van Nimwegen en Marianne Bloos. Zij is in 2011 onder verant woordelijkheid van Van Nimwe gen benoemd tot hoofdofficier van justitie van het Functioneel Parket. Saillant detail: uitgerekend Van Nimwegen was in die tijd verant woordelijk voor de personeelsza ken. De twee zouden zich door hun chauffeurs regelmatig laten afzet ten bij hetzelfde Van der Valk-ho tel, terwijl hun chauffeurs wach ten op de parkeerplaats, beschrijft het dagblad. De Tweede Kamer wil zo snel mogelijk opheldering van minister Ferd Grapperhaus (Justitie en Vei ligheid). „Het OM moet een bol werk van integriteit zijn. Van hoog tot laag. Is hier écht sprake van 'lie gen', is er gehandeld in strijd met integriteitscode?", vraagt CDA- Kamerlid Chris van Dam zich af. Hij krijgt bijval van coalitiegeno ten WD en D66. Kamerlid Maarten Groothuizen (D66) spreekt van een 'zorgelijk bericht' en noemt het slecht voor het imago van het OM en 'treurig voor al die hardwerkende OM'ers'. Oppositiepartijen PvdA, SP, GroenLinks en PVV sluiten zich aan bij de roep om duidelijkheid. Hun verhouding heeft volgens be trokkenen geleid tot een 'vertrou wensbreuk' in het hoogste over legorgaan. In deze groepsraad zit ten alle zeventien leidinggevende aanklagers en tot dat selecte groepje behoort niet alleen de man, Van Nimwegen, maar óók zijn partner Bloos. De spanning is verder opgelo pen, doordat Heieen Rutgers sinds deze maand als nieuwe hoofdoffi cier van justitie van het parket Oost-Brabant is benoemd. Met haar heeft Mare van Nimwegen een intieme relatie gehad, voordat zijn romance met Bloos begon. Ook zij maakt deel uit van het clubje van zeventien leidingge vende aanklagers. Geschaad Het OM geeft aan dat de 'ver stoorde verhoudingen' in de vol gende zeventien-koppige groeps raad aan de orde komt. Het OM be treurt het dat medewerkers met naam worden genoemd. „Het col lege betreurt dat zij en hun gezin nen door deze berichtgeving in hun privéleven worden geschaad." Bloos en Van Nimwegen zeggen zich 'bewust te zijn van de verant woordelijkheden om onderscheid te maken tussen onze partnerrela tie en de werkrelatie'. GOGO 5 GB Data Onbeperkt min/sms p/mnd* CD J Let op! Geld lenen kost geld donderdag 17 mei 2018 Dezelfde indringende ogen, hetzelfde haar. Mensen die de eeneiige tweelingzus sen Demy (r) en Kyara Balk (16) uit Soest voor de eer ste keer zien, halen hen steevast door elkaar. En dan zijn ze ook nog samen door naar de finale (27 mei) van de schoonheidswed strijd Miss Teen of Utrecht. Johan Hardeman Soest OM erkent misser met liefde in top Marcia Nieuwenhuis Den Haag 1 *1 Mare van Nimwegen en Mari anne Bloos. FOTO'S ANP EN DONDERS PRIJS! Tuesday 12 September 16,00 voor je abonnement 38,00 voor je toestel - Krijg nu €2,50 korting met 2 abonnementen op 1 adres. Totale toestelkosten Eenmalige bijbetaling Totaal kredietbedrag Termijn bedrag Duur overeenkomst Vaste debetrentevoet €912,00 €0,00 €912,00 38,00 24 maanden 0% Bergen op Zoom Breda Dordrecht Etten-Leur Goes Middelburg Oosterhout Roosendaal Rotterdam Terneuzen Tilburg Vlissingen Waalwijk Barendrecht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 7