■DiirikoBiuigin^ Laura Maria Fermont Johannes Izaak Voogdt Johan Voogdt Juliana Maria Borgt-Saman kykookop fDensenlinq.nl FAMILIEBERIC 15 Johan Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan weduwe van Joseph Borgt Zij overleed op dinsdag 15 mei 2018 in de leeftijd van 94 jaar. Frank en Els Borgt-Stuck Guido en Rogitta Borgt-Saman Klein- en Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Schoolstraat 36, 4576 AB Koewacht U kunt afscheid nemen op vrijdag 18 mei van 18.00 tot 18.30 uur in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b in Hulst. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 19 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium in Terneuzen, Bellamystraat 28c. Vol ongeloof hebben wij afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde collega Anouk Boers-Blommaert en haar zoontje Boan Boers Wij zullen haar warme glimlach en vrolijkheid voor altijd missen. Wij wensen Perry, Izis, Novi en de overige familie veel sterkte toe. Collega's Bakkerij Risseeuw Hulst Geschokt, ongeloof en verdriet na het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerkster en collega Anouk Boers-Blommaert en haar zoontje Boan Boers We zullen haar vrolijkheid en enthousiasme enorm missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Perry, Izis, Novi en naaste familie. Directie Bakkerij Risseeuw B. V. en medewerkers Twee jonge levens volledig afgebroken Verbijsterd, verdriet troost zoekend bij elkaar Anouk en Boan Voor altijd in ons hart Frank en Marleen Ellen Audrey Adri en Marja Martin Susana en Chloë EvelineMirkoIndyLanaDewy en Qwen Roger en Cindy Mathijs en Emma Niels Chantal en Wim EiroyElleke en Dylanah Youri en Stephanie Ber en Els Daniëile en Dimitri Toon en Natascha Lianne Verdrietig, maar toch dankbaar dat zij een hoge leeftijd heeft mogen bereiken, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van Albertus Joseph Dominicus Hofman 17- 10- 1923 1 15 -05 -2018 Westdorpe Temeuzen Eduard en Tilly Björn en Ingeborg, Astrid Jesper Kirstie en Joost, Myrthe Sofie Joop en Mieke Lizie en Philip Rodney en Natascha, Joey Marciano Frédérique Jan en Emmy Pim en Monique, Eefje Tom Lotte Meggy en Kees f Jeroen en Hanneke, Ellen Veerle Els en Vincent, Moen Pia en Tom Lianne Bart en Anchelle Liselot en Cees Bas en Hawan Farhaz Tahnee Temeuzen, 15 mei 2018. Corr. Adres: Sperwer 4 4533 GL Temeuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 22 mei om 14.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u uitsluitend schriftelijk kunt condoleren. De crematie zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Zoveel kaarten en lieve woorden, zoveel handdrukken en omhelzingen, wij zijn u dankbaar voor het medeleven na het overlijden van onze moeder en oma ^jannley der ^ayieA/ - ^acAa,uassFy Uw warme belangstelling zal altijd in onze herinnering blijven. Namens de kinderen en kleinkinderen Vlissingen, mei 2018 donderdag 17 mei 2018 In het huis van mijn vader is plaats voor vele mensen Johannes 4 vers 14 Geheel onverwacht is uit ons midden weggenomen mijn lieve zorgzame man en onze lieve vader Echtgenoot van Rina Provoost *17 april 1950 15 mei 2018 Arnemuiden Biezelinge Biezelinge: Rina Provoost Eindhoven: Annelies Voogdt Middelburg: Carolien Voogdt Gildenstraat 67 4421 KV Biezelinge De uitvaart vindt plaats op dinsdag 22 mei om 14.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Vooraf aan de dienst kunt u afscheid nemen van Johan vanaf 13.30-13.50 uur. Na de dienst kunt u de familie condoleren voor in de kerk. De crematie vindt plaats in familiekring. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Getroffen en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Ineke en Adrie Ronnie en Marjolein André en Anette neven en nichten COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTDDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43