Riviercruise Oud Hollandsche Steden De hm b weer open! iim de buurt kleintjesmarkt reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc perbplanten hangingbasfe geraniums hangplanten flowerbags De leukste nieuwtjes en verhalen uitjouw stad Nu tijdelijk €40 korting per boeking 4-, 5- of 8-daagse rivier cruise per 3*+ MS Allegro Riviercruise Oud Hollandsche Steden Donfcereweg 67 - Schuddebeurs T 01114125 61 - E info@detol.nu www.detol.nu O O indebuurt.nl kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Familie Relatie Regiodating Vrouw zoekt Man Feestdagen Evenementen Braderieën Markten Groot bereik? Werk Inkomen Overig Personeel Gevraagd Kleine letters Groot bereik ■P Gegarandeerd vertrek! Verblijf o.b.v. volpension Stip-begeLeiding aan boord Vrijwel dagelijks entertainment Benieuwd naar de mooiste oude steden in het noorden van Nederland? Ontdek ze in mei of juli tijdens een riviercruise per 3-sterren-plus MS Allegro. Afhankelijk van de gekozen vertrekdatum bezoekt u steden als Stavoren, Haarlem, Lemmer en Enkhuizen. De 7 verschillende vaarroutes zorgen alle voor een andere beleving, maar genieten staat altijd centraal op het enige échte Stip-schip! Zo wordt er voor overheerlijke maaltijden (ontbijt, lunch en diner) gezorgd, is er Stip-begeleiding aanwezig en wordt er vrijwel dagelijks entertainment aan boord aangeboden. Gaat u met ons mee voor 4,5 of 8 dagen? Ontdek Noord-Nederland! Nog niet zo bekend met Noord- Nederland of benieuwd hoe de Oud Hollandsche plaatsen er vanaf het water uitzien? Tijdens deze gezellige riviercruise komt u van alles te weten over het noordelijke gedeelte van ons land. Vanuit de Bataviahaven in Lelystad, waar u de replica van het VOC-schip kunt vinden, vertrekt het MS Allegro en gaat uw cruise van start. Zo proeft u de sfeer van de Zuiderzee in Stavoren, ziet u één van de oudste houten huisjes van Nederland in Zaandam en ontdekt u de monumentale binnenstad van Haarlem. Het historische Hoorn, gelegen aan het Markermeer, de toegangspoort tot Friesland; Lemmer, en de welbekende Waterpoort in Sneek komen ook aan bod. Architectuur en terrasjes in Leeuwarden, de oudste stad van West-Friesland; Medemblik, de schilderachtige dorpjes op het Waddeneiland Texel en de 'haringstad' Enkhuizen, een voor een prachtige steden die zeker een bezoekje waard zijn. Let op: de vaarroutes verschillen per vertrekdatum. MS Allegro 3*+ Het comfortabele 3-sterren-plus cruiseschip MS Allegro, het enige échte Stip-schip, is van vele gemakken voorzien! Tijdens deze bijzondere riviercruise langs de Oud Hollandsche steden van Noord-Nederland, geniet u van de knusse sfeer en gezelligheid aan boord. Het comfortabele verblijf op basis van volpension (incl. ontbijt, lunch en diner) maakt uw vakantie nóg aangenamer. Vrijwel dagelijks geniet u van een leuk entertainmentprogramma aan boord. Laat u lekker gaan op de dansvloer, bestel een heerlijk drankje aan de bar of maak een gezellig praatje met uw reisgenoten. Daarnaast kunt u op het bovendek genieten van het uitzicht en de warme zonnestralen. Het MS Allegro is als een van de weinige rivierschepen uitgerust met een personenlift waarmee u alle dekken kunt bereiken. Wij wensen u een behouden vaart toe! Inclusief Riviercruise o.b.v. volpension (dus ontbijt, lunch diner inbegrepen) Stip-begeleiding aan boord Havengelden •Vrijwel dagelijks entertainment aan boord Voorwaarden: Prijzen zijn op basis van 2 personen per hut en onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen. Exclusief vervoer van/naar Lelystad, niet genoemde maaltijden en drankjes, reis- en annuleringsverzekering, 35 administratiekosten per boeking en 2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. Meer informatie en boeken: Ga voor deze heerlijke riviercruise naar onze website reiskatern.nl/pzc/STIP1807 of bel met Stip Reizen via 088 -7070600 -Ma t/m vrij 09.00 -21.00 uur- za 09.00 -17.00 uur -zo 10.00-18.00 uur (<5> Q n U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 99 Post: De Persgroep - Afdeling Rubrieken Postbus 8759 3009 AT Rotterdam Vrouw zoekt serieuze LAT- relatie met MAN, 65-75 jr, liefst i.b.v. auto, om samen nog wat van het leven te ma ken. S 0187 -63 13 69. Geen sms-jes Zaterdag 19 mei ROMMEL MARKT te Hoedekenskerke 10:00 uur - 12:30 uur In en om de Griend aan de Haven straat adverteren onder een rubriek Op zoek naar een leuke baan? Word RIJ-INSTRUC- TEUR/RIJSCHOOLHOUDER M/V. Nu met baangarantie! Bel De VerkeersAcademie 0499-477540 voor gratis studiegids of kijk op deverkeersacademie.nl. adverteren onder een rubriek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26