üi/srlsda;] FAMILIEBERICHTEN 13 Hillie Mulder - van der Zwaag Nelly Rianne de Ruiter - Bom 'I flf Piet Jansen woensdag 16 mei 2018 Q IHensen inq.nl Hubrecht Jacob de Bliek Maria-Emma Meij-Lammens Jaap Weijermans f Cornelis Johannes Goossens Jaap Weijermans Na een liefdevol leven waarin de gezondheid helaas steeds meer afnam, is rustig ingeslapen, mijn lieve dappere echtgenote, onze lieve zorgzame (schoon) moeder en oma Heerenveen, 21 juni 1937 Middelburg, 14 mei 2018 Douwe Lonneke en Peter 0ennis, Sophie Robert en Marianne Iris, Merel Vredehof laan 814 4382 CK Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 19 mei om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Nelleke Kees Braamse Jaap van Sabben Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom Rein Coomans Familie Coomans Scharendijke, 16 mei 201S kijk ook op Ik ben de opstanding en het leven. Wie in mij gelooft, zal leven, ook wanneer hij sterft. Joh. 11:25 Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom. 7 april 1932 12 mei 2018 Echtgenoot van Anneke de Bliek Verduyn Wij zijn verdrietig over het heengaan, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend. Zus, Broers, en Schoonzussen de Bliek. Neven en nichten. Wij nemen afscheid van onze tante weduwe van Karei Ferdinand Meij Overslag, 2 oktober 1924 f Axel, 14 mei 2018 Rob en Hanneke Ingrid en Martin Thea en Cees correspondentieadres: Absdaalseweg 27 4561 GD Hulst De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'De Vurssche' voor de goede zorgen. Een laatste groet, zijn EsBas zwijgt zo plotseling! Altijd aanwezig en enthousiast Gewaardeerd lid van onze vereniging Wij wensen Riet, de kinderen en familie alle sterkte toe Leden en dirigent Philharmonie 50Plus Dankbaar ben ik voor ons lange samenzijn, maar wij zijn diep verdrietig door het plotseling overlijden van onze lieve, zorgzame man, vader en opa Cor 18 december 1926 15 mei 2018 Tiny Goossens-Joziasse Wil en Conny Miranda en Joost Chris en Kim Els en Jan Johan Correspondentieadres: Weidezicht 81, 4462 VM Goes We nemen afscheid van Cor op zaterdag 19 mei om 13.30 uur in het Vlinderhuis, Geldeloozepad 30 (op de begraafplaats) in Goes. Aansluitend brengen wij Cor in de beslotenheid van ons gezin naar het crematorium. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze lieve zwager en oom Wij wensen Riet, de kinderen en familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Kees Flipse Joke Flipse neven en nichten Altijd samen in gedachten. In gedachten altijd samen. Verdrietig zijn wij, nu wij plotseling afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, zus, schoonzus en tante 14 september 1959 Zierikzee f 8 mei 2018 Peter de Ruiter Ria f Diny en Fred Coby en Hans Wim en Adri Hans Ron en Celia Annet en Jaco Neven en Nichten Correspondentieadres: Lammermarkt 21 4301 ES Zierikzee De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij hebben het droevige bericht ontvangen van het overlijden van ons koorlid Wij verliezen in hem een trouw koor- en bestuurslid. Namens bestuur en leden van Interkerkelijk Regiokoor jubilate Deo Borssele P. van Netten, voorzitter Wij willen iedereen bedanken voor de warme belang stelling en het medeleven na het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Het steunt ons na dit groot verlies. Janna Jansen-Hofman Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Temeuzen, mei 2018 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker Jaap was werkzaam bij de voormalige gemeente Axel en de gemeente Temeuzen. Hij was onder meer tien jaar gemeentesecretaris voor de gemeente Axel. Zijn overlijden heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Temeuzen, secretaris, J.G. Jan) Princen burgemeester, J.A.H. (Jan) Lonink COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45