Goeie koop Blender is een fijn keukenhulpje 25 j-j wakker worden met al 37 onterechte stappen op de virtuele teller. Flink staan timmeren in je klusschuurtje? Met een beetje pech denkt je tracker dat je in de sportschool was. Omdat elke tracker andere algoritmes ge bruikt om dit soort ruis weg te cijfe ren, zit de ene dichter bij de waarheid dan de ander. „De statistieken geven een mooie indicatie, maar je mag ze wel met een korreltje zout nemen", onderstreept personal trainer Julien de Jong. Zeuren De zeven activity trackers die aan de tand worden gevoeld - verzameld door vergelijkingssite besteproduct.nl - laten geen wereld schokkende afwijkingen zien. Bij 200 passen schommelen de resultaten tussen de 185 en 205 stappen. Bij ren nen is de foutmarge slechts een frac tie groter: 184 tot 206. Dankzij inge bouwde gps tikt de Samsung Gear Fit 2 Pro bij beide exact af op 200 passen. Tel daar een gebruiksvriendelijke in terface, fijn design en zelfs een be scheiden muziekopslag bij op en het is niet verwonderlijk dat ie na de finishlijn tot beste wordt verkozen. De Garmin Vivosport zit de winnaar echter op de hielen. Ondanks het be scheiden formaat is de tracker eve neens voorzien van gps. Ook het aan- raakgevoelige kleurenschermpje en de goede app gooien hoge ogen. De Fitbit Charge 2 vult de laatste po diumplaats als best beoordeelde van de drie Fitbits. Net als zijn forsere (Blaze) en rankere (Alta HR) broer tjes, biedt hij enkel een gps-functie door te parasiteren op die van je mo bieltje (als je die tenminste bij je hebt Hé, ik heb er gewoon gratis stappen bijgekregen tijdens het sporten). Dit kleine min puntje is snel vergeven, dankzij een kinderlijk eenvoudige bediening, goede accu, comfortabel draaggemak en zelfs ingebouwde ademhalingsoe feningen. De enthousiaste aanspo ringen om weer in beweging te ko men zijn gelukkig uit te schakelen. Den Houting: „Toen ik net 35 kilo meter had hardgelopen, begon ie bin nen het uur alweer te zeuren dat ik te lang stilzat." DE UITSLAG €177 €125 €189 Power-prinses Rechttoe-rechtaan Klein en fijn woensdag 16 mei 2018 GO JJJ •V j meten Maike den Houting Op besteproduct.nl lees je nog veel meer resultaten uit deze test. 1. Sam sung Gear Fit 2 Pro €199 Een puike pols band, met naast de standaard tellers (als stappen, hartslag en slaap) o.a. gps, mu ziekopslag en What- sApp-koppeling. Wel wat moeilijk in te stel len, maar daarna een voudig in gebruik. 2. Gar min Vivo sport Klein van stuk, maar groots in prestaties. Fijne app, voorzien van gps, prima te be dienen kleuren scherm en een com fortabel polsbandje. 3. Fitbit Charge 2 Stijlvolle tracker voor een prima prijs. Geen gps, maar ver der enorm gebruiks vriendelijk en veelzij dig. De gevoeligheid van het touchscreen kan nog wel wat beter. 4. Fitbit Blaze Net zo ge- bruiks- vriende- lijk als het kleine broertje, maar met een groter scherm (in kleur!) waarop diverse fit nessoefeningen kun nen worden uitge beeld. 5. Gar min Vivofit 4 €80 Kan dankzij een knoopcel- batterij maar liefst een jaar mee zon der aan de stroom te moeten. Verder een ietwat beperkte in- staptracker, maar prima voor dit prijsje. De blender is voor veel mensen onmisbaar in de keuken. Het apparaat is dan ook zeer veelzijdig. Je maakt er niet alleen smoothies mee, maar ook soepen, sauzen of beslag voor je pannenkoeken. En ben in je opperste zomerse stemming, dan zet je er je favoriete cocktail mee op tafel. En dat hoeft echt niet de wereld te kosten. Online speuren naar blen ders levert al gauw 500 ap paraten op. De prijzen varië ren van zo'n twee tientjes tot luxepaardjes van duizen den euro's. BesteProduct.nl testte al meer dan zeventig blenders op bedieningsgemak, de sign, resultaat, functies en prijs en ziet dat je voor een prima exemplaar niet je hele portemonnee hoeft leeg te schudden. Duurdere blen ders (tot zo'n 200 euro) on derscheiden zich vaak met een grotere kan, meer ver mogen en een fraaier de sign. Maar voor minder dan vijf tientjes heb je er al een die je smoothie of soepje keurig klaarmaakt. Hier drie aanraders. —Tom Haze Zie ook besteproduct.nl Princess 212071 Power Deluxe Prijs: 45 euro Inhoud: 1,5 liter Vermogen: 1000 W Aantal standen: 10 Pulse-functie: Ja Met deze ruige Prin cess valt niet te sol len. De zes messen en 1000 Watt vermogen le veren flink wat kracht. Hard fruit, zacht fruit en ijsblokjes worden in onze test moeite loos geblend. Met niet tot nauwelijks overgebleven 'stuk ken' in de smoothie. De diverse program ma's voor onder meer crushed ice, kruiden en koffiebonen lijken wat overbodig, dat had wat ons betreft wel wat simpeler gemo gen. Gelukkig is-ie verder makkelijk in de bediening en vinden we het robuuste design ook zeker geslaagd. Inventum NB560R Prijs: 38 euro Inhoud: 1 liter Vermogen: 500 W Aantal standen: 2 Pulse-functie: Ja Een complete blen der met strak design zonder toeters en bellen. De inhoud van de blenderkan bedraagt 1 liter en je krijgt er ook een drink beker (0,6 liter) bij. Hierin blend je direct je smoothie, deksel erop en meenemen maar. De 500 Watt aan vermogen blijkt meer dan genoeg te zijn. De NB560R heeft twee snelheidsstanden, maar de meeste in grediënten blend je op standje 1 al met gemak. Blend je langer dan een minuut achter elkaar? Dan moet je wel een mi nuutje geduld hebben om de motor af te laten koelen. WMF Kult X Mix Go Prijs: 44 euro Inhoud: 0,6 liter Vermogen: 300 W Aantal standen: 1 Pulse-functie: Nee De simpelste van het stel, maar niet minder. Zeer eenvoudig in gebruik vooral. Er is één knop die je moet indrukken om het ap paraat te laten blenden, rr meer niet. Met 300 Watt geen waanzinnig vermo gen, maar tijdens de test maakten we zon der problemen een smoothie. Deksel op de beker (0,6 liter) en je smoothie kan zo in je tas mee. Zal in vrijwel alle keukens prima staan door het compacte formaat en het strakke, minimalistische design.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25