ÜvarJsderj 25 FAMI Hubrecht Jacob de Bliek Sjaak Nöthen Suzanna Taillie [ilflfamnrbim iïlensen inq.nl Jacob Pieter van Sabben - Jaap - Jaap van Sabben Jaap van Sabben Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken. Spreuken 3 6 Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn alles, onze lieve en zorgzame papa, opa en over-opa echtgenoot van Anneke Verduyn in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg Anneke de Bliek - Verduyn GoesMarleen en Rob Hermans Lindsey Dean Elk Emely en Lesley Robin Den Haag Anja en Bert van den Hurk Wij danken dr. Lankhorst voor de goede medische begeleiding en het team van Zorgstroom voor de uitstekende, liefdevolle verzorging. 12 mei 2018 Seisweg 20a 4334 AJ Middelburg Wij nodigen u uit de herinneringsdienst bij te wonen op woensdag 16 mei om 14.00 uur in de Aula van de Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Op 12 mei is van ons heengegaan onze geliefde zwager Hubrecht de Bliek We zijn dankbaar voor de vele fijne herinneringen en liefde die we van hem hebben ontvangen. Adrie (in herinnering) en Ina Verduijn -Tazelaar jan en Lies Verduijn-van Halst Jannie en Koos Brakman - Verduijn (in herinnering) Neven en nichten In liefde losgelaten Vlissingen, 28 december 1949 t Breskens, 9 mei 2018 Ria Nöthen - Jongman Serge en Natalie Daniëlle Wesley, Levy t, Dylano Tulpenstraat 9,4511 GH Breskens Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Sjaak Nöthen Suus Groede, 5 juli 1929 IJzendijke, 12 mei 2018 Met verslagenheid moeten we u meedelen dat onze medebewoner en goede vriend Jan de Bil toch nog plotseling is overleden. Goes, 8 mei 2018 Wij wensen zijn familie veel sterke toe om dit grote verlies te dragen. Huib van Dalen, Koos Westdorp, Conny en Peter Geysen, Annemarie Laanen, Anke en David Luteijn, Dien en Jan Remijnse, Heieen Veldhof, Beb Vermue, Ria en Jan Zuidhof. Bewoners van appartementengebouw 14 J.A. van de Goeskade 14 In memoriam Yoeri 14-05-2017 14-05-2018 Voor altijd in ons hart Opa en Oma kijk ook op En toen was het stil... Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Vlissingen, 1-11-1947 t Axel, 11-5-2011 Janny van Sabben-van Stee Erik -In liefdevolle herinnering- Yanna Max Karin en Edwin Anne El ine Van Middelhovenstraat 47 4571 AA Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitge nodigd, zal plaatsvinden op donderdag 17 mei om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Voorafgaand, vanaf 13.30 uur, is er gelegenheid om afscheid van Jaap te nemen. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Condoleances uitsluitend schriftelijk. In plaats van bloemen, graag een gift aan KWF Kankerbestrijding. Collectebussen hiervoor zullen aanwezig zijn in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de huisartsen dr. Van Malde- ren, dr. Samandar en de medewerkers van ZorgSaam Thuis, afd. Axel Noord, voor de liefdevolle zorgen. De dood komt voor iedereen maar altijd ongelegen. Maar als er veel geleden wordt, dan is het soms een zegen. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Wij denken aan Janny, Erik t, Karin en Edwin, Yanna, Max, Eline, Anne en wensen hun veel sterkte om zonder Jaap verder te gaan. Pa en Ma t van Stee Netty en Rien Ina en Lies Wil en Ton André en Anna Lia en Jaap Nella en Johan neven en nichten, achterneefjes en achternichtjes Bedroefd zijn wij met het overlijden van onze broer, zwager en oom Zijn vriendschap en betrokkenheid zullen we node missen. Peter en Ans van Sabben-de Wolf Jan en Marja van Sabben-de Bree neef en nichten Groot is de leegte en het verdriet, mooi zijn de herinneringen aan onze schoonbroer en oom Johan en Dini Martin en Marjo GerryA Johan en Jolanda Neven en Nichten Achter neefjes en-nichtjes Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef, het leven niet. Bedroefd maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn moeder en schoonmoeder weduwe van Bram Porreij en Jan de Bruijne IJzendijke Ada en Gerard de Milliano - Porreij Correspondentieadres: Rolléstraat 1 4515 GD IJzendijke Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van woonzorgcentrum Emmaus voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25