COLOFON Familieberichten üysrJadafj FAMILIEBERICHTEN 15 Anny Maria Margriet Leonne Dobbelaar-Calle Q IHensen inq.nl Bedankt dat je in mijn leven was... Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Na een kort ziekbed is overleden onze lieve mama, schoonmoeder en oma weduwe van Jo Dobbelaar Zij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Hulst: Marjon en John Jarno, Niels Waddinxveen: Inez Thijmen 5! dag lief baasje 7 mei 2018 Correspondentieadres: Hudsonlaan 11, 4562 BK Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 12 mei om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Johannes Adrianus Cornelis Knieriem Johan Knieriem Wim Jacob van Belzen - Blijde berichten - Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te bren gen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 0 familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl woensdag 9 mei 2018 kijk ook op "Ik ben ervan overtuigd Romeinen 8:38 en 39 Op Zijn tijd heeft God thuisgehaald mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Elizabeth Debora van Bendegem Axel, 12-9-1929 Axel Veenendaal Utrecht Utrecht Amsterdam Utrecht Oosterstraat 68-40 4571GP Axel Axel, 8-5-2018 Bep Knieriem-van Bendegem Bart en Corleen Ruud en Melanie - Emma Lisanne en Tjeerd Jasper en Lisanne Hester en Robert De dankdienst voor zijn leven zal D.V. worden gehouden op maandag 14 mei om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Vooraf is er van 13.15 -13.50 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in de kerk. Thuisgehaald doorzijn Hemelse Vader onze zwager en oom Ko en Betsie van Bendegem-Dubbeldam Bora en Cor de Ruijter-van Bendegem - in herinnering - Corrie en Rob Ranshaert-van Bendegem Suus en Karei Donze-van Bendegem Nel en Dries Wieland-van Bendegem neven en nichten Axel, 8 mei 2018 Heden overleed onze geliefde broer,zwager en oom Arnemuiden A Pleijte-van Belzen W Pleyte, in herinnering. Colijnsplaat P van Belzen A van Belzen-de Kam. Vlissingen C Meerman-van Belzen K Meerman. Arnemuiden Lvan Belzen S van Belzen-Jongepier,in herinnering. Neven en nichten. 4 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43