OyarJailari 12 FAMILIEBERICHTEN Camiel Nicolaas Dellaert Ab Hooimeijer Q fïlensen inq.nl Jacob Jan Walhout JAAP WALHOUT Jacob Jan Walhout Jaap Walhout dhr. Rinus Jasperse Celina Emelia Alphonsina van Waterschoot-Kerckhaert Adolf Johannes van Waterschoot kijk ook op dinsdag 8 mei 2018 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere na een zorgvolle tijd van onze zijde weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve behulpzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Suzanna Verhelst Sluiskil, 4 januari 1935 Terneuzen, 5 mei 2018 Terneuzen S. Walhout - Verhelst Terneuzen Jaap en Lian Walhout - de Putter Annika - Julia Jordy en Dylana Zaamslag Annie en Dick Zwemer - Walhout Sandra en Jan-Willem - Sanne (in dierbare herinnering) Janinka Sam en Geertrude Joan 's Gravenpolder Lia en Adrie Deij - Walhout Silvia Arco Jiska Esther Doreen Zaamslag Anja en Krijn Pijpelink - Walhout Jacco Suzanne Mieke ZaamslagIna Walhout Zaamslag Evelien en Willem Dekker - Walhout Sarieke en Frank - Leonore Nadine Jaap en Marinka Annelien Hogendijk 29 4538 BB Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. vrijdag 11 mei om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar de huisartsen dr. Asrian en dr. Meijerink en het personeel van ZorgSaam Thuis voor de liefdevolle zorg en aandacht. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Heere nam van ons weg onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Suus Verhelst in de leeftijd van 83 jaar Terneuzen Corrie de Zwarte - Walhout in herinnering Iman de Zwarte Kapelle Johan Walhout in herinnering Corrie Walhout - Bijl Terneuzen Sannie van Wijck-Walhout Dirk van Wijck in herinnering Terneuzen Riet Pladdet - Walhout Jas Pladdet in herinnering Terneuzen Jan Walhout Betsie Walhout -Haverhals Middelburg Kees Walhout Maddy Walhout - Dieleman Terneuzen Ina Verboom - Walhout Rikus Verboom Terneuzen Jannie de Ritter - Walhout Adrie de Ritter in herinnering neven en nichten. Terneuzen, 5 Mei 2018 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit onze familie kring weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Suzanna verhelst in de leeftijd van 83 jaar. Izaak in liefdevolle herinnering en Jaan Verhelst- Verpoorte Jaan in liefdevolle herinnering en Leen Deij Eva en Rinus Dieleman Neven en nichten. We wensen Suus en de (klein) kinderen heel veel sterkte toe. Met droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze oud buurman Wij zijn hem dankbaar voor zijn hulp en vriendschap. Wij wensen Suus, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Jan, Diny en kinderen Dave en Erna Terneuzen, 5 mei 2018 Wie maat houdt, kan van veel genieten! Na een goed leven dat in het teken stond van liefde en tevredenheid is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Maria Andrea Kolmeijer Lid in de Orde van Oranje-Nassau IJzendijke, 6 december 1928 IJzendijke, 6 mei 2018 IJzendijke: Marie Dellaert-Kolmeijer Breda: Nico Dellaert en Marie-José van Leeuwen Stijn en Cleo Janna en Gerwin Cilia Aardenburg: Anneliesen Harold Doolaege-Dellaert Daniël en Thessa Thomas IJzendijke: Monique en Rudy van Vooren-Dellaert Laurens t Carmen en Bas Correspondentieadres: Prinsessenstraat 9,4515 BK IJzendijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 11 mei om 10.30 uur in de R.K. kerk aan de Weststraat te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring op de algemene begraafplaats te IJzendijke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren vanaf 10.00 uur in voornoemde kerk. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega We gedenken zijn collegialiteit en grote betrokkenheid bij het onderwijs op De Hille. Wij wensen Joke veel sterkte toe. Bestuur en directies van Scholengroep ProBaz en het team van De Hille Terneuzen, 7 mei 2018 Al gaat mijn weg door een donker dal, ik vrees geen gevaar, want U bent bij mij, "yAj Uw stok en Uw staf, J~7| zij geven mij moed. Na een bewogen leven is onze vader en opa overleden Rotterdam, 23 September 1940 Burgh, t 6 mei 2018 Barendrecht: Joost en Mariska Daan Senne Fleur Anne Mees Aldert, in liefdevolle herinnering De bijeenkomst ter herinnering aan het leven van Ab zal plaatsvinden op woensdag 9 mei om 12.45 uur in de aula van rouwcentrum 'Vredehof', Oude Lagezoom 6, Burgh-Haamstede. Aansluitend is er in dit rouwcentrum ook gelegenheid tot condoleren. Hierna zullen we Ab omstreeks 14.30 uur in kleine kring naar het crematorium begeleiden. Correspondentieadres: J. Hooimeijer, Hertenburg 1, 2994 CA Barendrecht Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Breda: Fons en Liesbeth Ralf en Fleur Karen Kloosterzande: Marian en Peter Simone en Christoph Michiel Dion Terneuzen: Roos en Peter llona Lars Walsoorden: Stanny en Jacqueline Francine en Michal Saskia en Michiel Mike en Sophie Kloosterzande: Tilly en Henny Jolien en Milan Koen en Imke Prinsenbeek: Jeannet en Kees Rik en Karlijn Eline Luuk en Ally Marije Walsoorden: Josje t 4 mei 201 8 Correspondentieadres: Heienlangdonk 42, 4824 EE Breda De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 11 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande. We zullen ma in besloten kring naar haar laatste rustplaats begeleiden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de kerkdienst is er een samenzijn in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande, waar gelegenheid is tot persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44