nRSJainuriEirn Ovarleden ■mop 0 ffiensen .nl FAMILIEBERICHTEN 27 Marinus Leendert Jasperse - Rinus - Rinus Jasperse Maria Louisa Barbara Steenbakker-van der Walle Hans van Knotsenburg Rina Oppeneer-Hamelink Gré Slabbekoorn Maria de Smit Leen van de Wege COLOFON Familieberichten Hij vertrouwt je toe aan zijn engelen, die over je waken waar je ook gaat. Psalm gi:ii Dankbaar dat God hem voor meer leed heeft gespaard, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde man en metgezel, onze zwager en oom echtgenoot van Johanna Wijn Yerseke, 28 januari 1943 t Terneuzen, 3 mei 2018 ZaamslagJoke Jasperse-Wijn Krabbendijke E. Allewijn-Wijn P.A. Allewijn YersekeC. Jasperse-Leendertse neven en nichten Polderstraat 45 4543 AA Zaamslag Wij nemen afscheid van Rinus in een dienst van Woord en gebed in de Protestantse kerk, Plein 2 te Zaamslag op dinsdag 8 mei, aanvang 13.30 uur. Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2. Onze dank gaat uit naar allen die ons in de afgelopen tijd op tal van terreinen hebben bijgestaan. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie te beschouwen als uitnodiging. Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van Vele jaren heeft Rinus onze gemeente gediend in verschillende ambten. Tot voor kort was hij nog voorzitter van het College van diakenen. Ook was hij een periode afgevaardigde naar de Generale Synode en de classis. In dankbaarheid zullen wij blijven herinneren wat hij voor onze gemeente heeft mogen betekenen. Wij bidden zijn vrouw Joke en haar familie Gods onmisbare nabijheid toe. Kerkenraad Protestantse Gemeente Zaamslag Ds. G. de Lang, preses P. van Es, scriba De strijd is gestreden je ogen vallen dicht voor ons blijft in herinnering je vriendelijk gezicht Na een waardevol en intensief leven hebben wij in alle rust afscheid kunnen nemen van mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder en onze trotse oma Lijntje Scheele-de Bruijne echtgenote van Anton Scheele in de leeftijd van 78 jaar. Anton Scheele Hendry en Suzan Wessel Sanne 3 mei 2018 Veer 11 4543 NH Zaamslag De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 9 mei om 13.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de algemene be graafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het uit vaartcentrum. Dinsdag 8 mei is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hug hersluys. Onze dank gaat uit naar dokter Penne en naar de Buurtzorg Zaamslag voor de liefdevolle verzorging. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgd heid en liefde, onverwacht is overleden onze lieve zorgzame (schoon) moeder en oma Sinds 3 april 2014 weduwe van Cornelis Johannes Steenbakker Marie in de leeftijd van 85 jaar. Goes: Peter en Ellen Marijn Sander en Julie Goes: Alex en Christien Kevin en Anouk Rory Kloetinge: Henk en Jolanda Michael en Stefanie Sonny en Chiara 3 mei 2018 Correspondentieadres: Leeuweriken straat 25, 4461 RD Goes. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 8 mei van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaart centrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszand- weg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 9 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum van Uitvaart zorg van der Hooft eveneens nog gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Zoveel kaarten en lieve woorden, zoveel handdrukken en omhelzingen, wij zijn u allen dankbaar voor het medeleven na het overlijden van mijn man, onze (schoon)pa en opa Uw warme belangstelling zal altijd in onze herinnering blijven. Corrie van Knotsenburg Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, mei 2018 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Het deed ons goed dat zij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Speciale dank aan Miranda Brasser van DELA voor de mooie woorden en verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Familie de Smit zaterdag 5 mei 2018 Kees Oppeneer Peter en Martine Dennis Sas van Gent, mei 2018 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven, die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve zuster schoonzuster, tante en nicht Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. namens de familie A.E. Slabbekoorn Biezelinge, mei 2018 Een vlinder op een rozenstruik in Mei, brengt flarden van herinneringen. Jij, voelbaar in zoveel verschillende dingen, bevrijd onderweg en tegelijk liefdevol nabij. In liefdevolle herinnering aan 5 mei 2013 5mei2018 Familie van de Wege SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63