Geheel verzorgd Zuid-Limburg Zuinig op je vermogen? Verstandig vermogensbeheer begint bij jouw Zeeuwse Rabobank. Kom maar op met de toekomst Rabobank O.b.v. All Inclusive! Hotel omgeven door heuvellandschap Ideale fiets- en wandelomgeving Bezoek Valkenburg en Maastricht V- -- ov- Houdt u van wandel- of fietstochten langs riviertjes, glooiende weilanden en kleurrijke boomgaarden? Dan bent u in het Zuid-Limburgse landschap aan het juiste adres. Na een actieve dag staan in het hotel de lekkerste gerechten voor u klaar! Boek vóór 18 mei op Kras.nl/LR55302 Vraag een vrijblijvend adviesgesprekaan met een specialist bij jou in de buurt. Dit kan via rabobank.nl/privatebankingzeeland Hotel Eperland - j >*V- Verblijf in het kleine dorpje Epen, nabij de grens met Duitsland. Breng vanuit hier gemakkelijk een bezoek aan de bourgondische steden Maastricht en Valkenburg. Overnacht in een kleinschalig hotel waar dagelijks een vers ontbijtbuffet voor u klaar staat. Neem een lunchpakket mee voor onderweg en s avonds kunt genieten van een 3-gangendiner inclusief drankjes. Dat is pas echt onbezorgd genieten. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR55302 Inbegrepen: verblijf in Hotel Eperland inclusief ontbijtbuffet, lunchpakket, 3- gangendiner en drankjes (bier, wijn, fris, koffie en thee) van 18.00 tot 21.00 uur. Niet inbegrepen: zie onze website. Vertrek: van 1 mei t/m 30 maart 2019. 3 dagen 4 dagen Meer reisduren mogelijk Lezersprijs vanaf 109,- vanaf 159,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 18 mei 2018. Ga naar Kras.nl/LR55302 of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR55302 ANVR 'AJAJ Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 46