Lid voor de Raad van Commissarissen COVRA BIM-MODELLEUR bedrijfsleider begraafplaatsen/crematorium Operator/beveiligingsmedewerker Habo-Allemekinders Projectleider Vakhovenier aanleg Aankomend hovenier aanleg Vakhovenier onderhoud Habo-Allemekinders Hoveniers- en groenprojecten Duinzoom 3 4325 HA Renesse www.habohoveniers.nl/www.allemekinders.nl Per 1 januari 2019 zoekt Stadlander een: met "vastgoedontu/ikkeling en openbaar bestuur" als deskundigheid De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans-woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. De Begraafplaats/crematorium (BCR) aan de Westelijke Oude Havendijk is een toonaangevende, regionale voorziening voor begraven en cremeren en levert optimale dienstverlening aan de nabestaanden. Het draagt zorg voor een respectvolle en zorgvuldige uitvaart voor elk individu, in het besef van ieders culturele of religieuze afkomst of identiteit. Tegen deze achtergrond zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week Functie Je geeft leiding aan de medewerkers van de BCR (ruim 8 fte) en bent daarnaast verantwoordelijk voor onderhoud, beheer en exploitatie van de BCR. Ook ben je commercieel verantwoordelijk voor de BCR. Hierbij zorg je voor extern gerichte activiteiten en een planmatige benadering van de markt. Profiel De bedrijfsleider die wij zoeken heeft een Hbo werk- en denkniveau. Je hebt meer dan 5 jaar relevante werkervaring, waaronder op het gebied van hospitality-management. Aanbod Afhankelijk van opleidingen ervaring word je in de aanloop- of functieschaal geplaatst. Het salaris bedraagt maximaal 4.255,- bruto per maand (indicatieve functieschaal 10) gebaseerd op een 36-urige werkweek. Ook kennen wij afhankelijk van het functioneren een uitloopschaal. Informatie Meer informatie over de functie vind je op www.middelburg.nl. HOVENIERS- EN GROENPROJECTEN Gelukkig is er weer meer aandacht voor het groen; in tuinen, in onze leefomgeving, in de natuur. Habo Hoveniers en Allemekinders Beveland Groenprojecten zijn daarin belangrijke spelers als het gaat om ontwerp, beheer, aanleg en onderhoud van oliesoorten groen. Door de samenvoeging van beide bedrijven en de groeiende belangstelling voor groen, willen we ons team graag op korte termijn versterken om aan de toegenomen vraag te beantwoorden. Als werknemer bij Habo-Allemekinders werk je bij een solide bedrijf dat al 45 jaar bestaat, door de hele provincie op interessante projecten, zowel in particulier als groot groen. Het werk is flexibel, je werkt met ca. 40 fijne collega's, we gaan uitdagingen niet uit de weg en er liggen meerdere ontwikkelingskansen. Ideaal als jij je wilt ontplooien in de groene branche. We zoeken per direct op korte termijn: In deze functie ben jij verantwoordelijk voor het aansturen van meerdere werken in zowel particuliere aanleg als onderhoud groot groen. Je moet over voldoende aantoonbare ervaring als uitvoerder/projectleider beschikken, 10-20 mensen kunnen motiveren en enthousiasmeren, de kwaliteit en veiligheid hoog weten te houden en de projecten naar alle tevredenheid tot een goed resultaat brengen. Je hebt een MB0+/HB0 niveau en bent goed communicatief en commercieel vaardig. Voor de aanleg van hooggekwalificeerde tuinen en groen zoeken we een vakman A met bewezen capaciteiten, passie voor groen en goede communicatieve en commerciële vaardigheden. Jij kunt vanaftekening en werkom- schrijving complete tuinen en parkgroen aanleggen, inclusief grondwerk, straatwerk, opbouwwerk en plantwerk. Ook zoeken we een aankomende vakman met passie voor groen. Jij hebt ervaring in grondwerk, straatwerk, opbouwwerk en plantwerk. Voor het onderhoud van met name grote particuliere tuinen zoeken we een vakman A met bewezen capaciteiten, passie voor groen en goede communicatieve en commerciële vaardigheden. Jij bent in staat om, al dan niet in overleg met de klant, tuinen in perfecte conditie te brengen en houden. Voor alle functies vragen we naast ervaring, rijbewijs BE, VCA-vol en BHV, dan wel de bereidheid dit op korte termijn te halen. We bieden een baan met toekomstperspectief en een salaris en reiskostenvergoeding die recht doen aan je functie. Zie je het zitten ons team te komen versterken, stuur dan je CV en motivatie naar: info@habohoveniers.nl. Ook voor vragen over de vacatures kun je een mail sturen naar dit adres. Wij zijn Stadlanden Een woningcorporatie met 15.000 woningen in West-Brabant en Tholen. Een gebied dat te maken heeft met een bevolkings- en huishoudenskrimp. Wij willen dat onze huurders prettig wonen, nu en in de toekomst. We zijn actief in de stad en in de dorpen. Onze huurders zijn ook Stadlanders. Samen maken we ons sterk voor ons gebied. Voor meer informatie kijk op WWW. stadlander.nl De CENTRALE ORGANISATIE VOOR RADIOACTIEF AFVAL (COVRA) N.V. is belast met de zorg voor al het Nederlandse radioactief afval. Daarbij staat de bescherming van mens en milieu centraal. Het afval is afkomstig van onderzoekslaboratoria, ziekenhuizen, industrie en kernenergiecentrales. COVRA is een N.V. waarvan de aandelen volledig in handen zijn van de Nederlandse Staat. Meer informatie op: www.covra.nl. COVRA zamelt het Nederlandse radioactief afval in en zorgt voor de verwerking, opslag en de uiteindelijke eindberging. Dit wordt gedaan met circa 60 medewerkers. Wij vormen een hechte organisatie, waar de lijnen kort zijn en waar van iedereen een flexibele inzet wordt verwacht. Voor versterking van de afdeling Bedrijfsvoering laag- en middelradioactief afval/de afdeling Beveiliging zijn wij op zoek naar een: Wij zoeken iemand met een technische MBO-opleiding. Daarnaast zijn opleidingen op het gebied van stralingsdeskundigheid (niveau 5 of TMS Verspreidbare radioactieve stoffen D) en het basisdiploma Beveiliging of beveiliger niveau 2 noodzakelijk. Geschikte kandidaten die hierover niet beschikken zullen de gelegenheid worden geboden deze opleidingen te volgen. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: het voorbereiden, uitvoeren en begeleiden van verwerkingsactiviteiten, het bedienen van alle (technische) installaties, al dan niet computergestuurd, het (bijdragen aan) 1e lijns onderhoud inclusief het specialistisch schoonmaken daarvan; het vanuit de controlekamer bewaken van werkprocessen, gebouwen en omliggende terreinen en het uitvoeren van beveiligingstaken; het interpreteren van signalen die (in de controlekamer) binnenkomen met betrekking tot werkprocessen, automatiseringssystemen en/of beveiligings- en veiligheidsaangelegenheden van gebouwen en omliggende terreinen en het ondernemen van actie daarop; het, ingeval tot de BedrijfsNoodOrganisatie wordt overgegaan, uitvoeren van BHV en beveiligingstaken en waar nodig het coördineren daarvan vanuit de controlekamer; logistieke en overige werkzaamheden. De werkzaamheden die verband houden met de technische bedrijfsvoering vinden plaats in dagdienst en worden afgewisseld met procesbewakings- en beveiligingswerkzaamheden die in een continudienst worden uitgevoerd. Geboden wordt: Een passend salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals 44 vakantiedagen op fulltime basis conform COVRA CAO. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het hoofd Bedrijfsvoering, de heer M. Berntsen Tel. 0113-616 625 of het hoofd Beveiliging, de heer M. Verberg Tel. 0113-616 624. Sollicitanten worden verzocht binnen 3 weken te reageren, door middel van een brief met CV, naar de directie van COVRA N.V, Postbus 202, 4380 AE Vlissingen of per e-mail: vacature@covra.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ROOSROS voor de versterking van ons team in Goes zoeken wij een Architectuur. Projecten van klein tot groot. Complex tot eenvoudig. Binnen budget en boven verwachting. Aanpakkers. Nuchter. Met ons hoofd in de wolken en onze voeten in de Zeeuwse klei. Persoonlijk. Passie en plezier. Dat is puur RoosRos. kijk op www.roosros.nl/vacatures

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 18