Overige tv
ueruolg zondag 6 mei 2018
!TL"" RTL7
RTL8
SBS9
ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
14.00 RTL GP: Retro 14.30 RTL GP:
Dakar Series - Merzouga Rally 2018
15.30 RTL GP: Rally Special 16.00 RTL
GP: WTCR - Hongarije 17.00 RTL
Transportwereld 17.30 RTL Autowereld
18.00 CUSTOM CARS: LAS
VEGAS
18.30 CUSTOM CARS: LAS
VEGAS
19.00 STOP! POLITIE
Realityreeks.
20.00 IDIOTEN OP DE WEG
Realityreeks.
20.30 [333 a BRIDGE TOOFAR
Oorlogsdrama van Richard
Attenborough (GB/USA
1977) met Dirk Bogarde
(Lt. Gen. Frederick 'Boy'
Browning), James Caan
(SSgt. Eddie Dohun) en
Michael Caine (Lt. Col.
J.O.E. Vandeleur).
00.15 BUSINESS CLASS
Praatprogramma over
de economische en
maatschappelijke actualiteit.
01.45 TELESHOP7
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.46 Oggy en de kakkerlakken 16.53
Oggy en de kakkerlakken 17.00 The
Real Housewives of Orange County
17.30The Real Housewives of Orange
County 17.55 Kopen, klussen, cashen
18.25 lt Takes 2 20.00 Crime Scene
Investigation 20.55 Crime Scene Inves-
tigation 21.50 Crime Scene Investiga
tion 22.45 Crime Scene Investigation
23.40 The Blacklist
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
21.25 Oplichters in het buitenland
22.25 Mr. Frank Visser rijdt visite 23.20
De dodelijke zelfmoordspecialist
00.10 Manticore: Fantasy- actiefilm.
Een Amerikaanse legerunit moet in
Irak op zoek naar twee vermiste jour
nalisten. In plaats van terroristen die
hen het leven zuur maken, vinden ze
een ander 'weapon of mass destruc-
tion'. 01.50 AstroTV
11.30
ROUNDUP
Overzicht van de wed
strijden in de Engelse en
Spaanse competitie van
zaterdag.
14.20
MANCHESTER CITY -
HUDDERSFIELD TOWN
Live verslag van de
wedstrijd in de Premier
League.
17.00
CHELSEA - LIVERPOOL
Live verslag van de
klassieker vanaf Stamford
Bridge.
19.50
RONDO
Live voetbaltalkshow van
Jack van Gelder.
20.45
BARCELONA-REAL
MADRID
Live verslag van El
Clasico tussen de
Catalanen en de
Madrilenen in Camp Nou.
23.00 HOOFDKLASSE
HOCKEY
Sammenvattingen.
advertentie
06.00 South Park 07.00 How I Met
Your Mother (marathonuitzending)
12.20 Takeshi's Castle 13.10 Modern
Family (marathonuitzending) 18.55
South Park 19.50 Family Guy 21.05
Takeshi's Castle 22.00 How I Met Your
Mother 23.00 Modern Family 23.50
Family Guy (marathonuitzending)
05.00 Tosh.0 05.20You're the Worst
05.40 The Opposition With Jordan
Klepper
08.30 Ochtend- en dagprogramma's
17.15 Wielrennen: Tour of Yorkshire
18.25 Nieuws 18.35 Paardensport:
Global Champions Tour in Madrid
(Spanje) 19.30 Motorsport: Grand Prix
Spanje 20.00 Snooker: WK in Sheffield
(Groot-Brittannië) 23.00Wielrennen:
Giro Today 00.25 Nieuws 00.30
Autosport: Blancpain Sprint Series in
Brands Hatch (Groot-Brittannië) 01.30
Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 21.00
Zeeland Nu 21.10 Onze
Club 21.30 Zeeland Nu
21.40 Onze Club 22.00
Zeeland Nu 22.10 Onze
Club 22.30 Zeeland Nu
22.40 Onze Club 23.00
Zeeland Nu 23.10 Onze
Club 23.30 Nachtpro
gram-ma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.00
Het Journaal - Sport
weekend 20.00 The Se-
cret Life of the Zoo
20.35 De 3 wijzen 21.25
Gevoel voor tumor
22.20 Het journaal
22.45 Great American
Railroad Journeys 23.35
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.00
Het journaal 20.15
Earth's natural wonders
21.05 Civilisations 22.00
Michel: acteur verliest
de woorden 23.05 Mont
Blanc: Kortfilm. 23.20
Canvaslus
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 17.15
Shifting Gears with
Aaron Kaufman 18.10
Goblin Works Garage
19.05 Deadliest Catch:
Legend Of The Saga
20.00 Salvage Hunters
21.00 Alaska: The Last
Frontier 22.00 Outback
Opal Hunters 23.00
Gold Rush: Parker's Trail
00.00 Nachtpro
gramma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.00
Kim Jong-Un The Unau-
thorised Biography
14.55 Inside North
Korea: Then and Now
15.50 Inside North
Korea: The Kim Dynasty
16.45 Inside North
Korea: Dangerous
Games, 17.40 North
Korea: The Great lllusion
18.35 Ice Road Rescue
20.30 Genius: Picasso
22.30 One Strange
Rock 23.30 Nachtpro
gramma's
BBC1
07.00 Ochtend- en dag
programma's 12.00
Sunday Politics 13.15
Bargain Hunt 14.00
BBC News 14.15 Escape
to the Country 15.15
Money for Nothing
15.45 Britain's Fat Fight
with Hugh Fearnley-
Whittingstall 16.45
Points of View 17.00
Songs of Praise 17.35
Britain's Best Home
Cook 18.35 BBC News
18.50 BBC Regional
News and Weather
19.00 The Big Painting
Challenge 20.00 Coun-
tryfile 21.00 Antiques
Roadshow 22.00 The
Woman in White 23.00
BBC News 23.20 BBC
Regional News and
Weather 23.30 Match of
the Day 2 00.40 Nacht
programma's
BBC 2
07.05 Ochtend- en dag
programma's 15.00 Live
Snooker: The World
Championship 18.30
Badminton Horse Trials
19.00 Athletics: Dia
mond League Doha
Highlights 20.00 Live
Snooker: The World
Championship 00.00
Nachtprogramma's
ARD
05.30 Ochtend- en dag
programma's 18.00
Sportschau 18.30
Bericht aus Berlin 18.50
LindenstralBe 19.20
Weltspiegel 20.00
Tagesschau 20.15 Tatort
21.45 Anne Will 22.45
Tagesthemen 23.05 Ttt
- titel thesen tempera-
mente 23.35 Eskimo
Limon 01.13 Nachtpro
gramma's
ZDF
05.50 Ochtend- en dag
programma's 17.00
Heute 17.10 ZDF
SPORTreportage 18.00
ZDF.reportage 18.30
Terra Xpress 19.00
Heute 19.10 Berlin direkt
19.30 Terra X: Die Reise
der Menschheit -
Fremde Weiten 20.15
Herzkino: Frühling -
Wenn Kraniche fliegen:
Tv-drama. 21.45 Heute
journal 22.00 Kommis-
sar Beek 23.30 ZDF-
History 00.00
Nachtprogramma's
WDR
06.10 Ochtend- en
dagprogramma's 19.10
Aktuelle Stunde 19.30
Westpol 20.00 Tages
schau 20.15 Tierisch
schön in der Eifel 21.45
Cantz schön Clever
22.45 Zeiglers wunder-
bare Welt des FuBballs
23.15 Dittsche - Das
wirklich wahre Leben
23.45 Satire Deluxe
00.15 Nachtprogram
ma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.32
Sacré mois de mai
20.30 Journal (France
2) 21.01 Run: Thriller.
22.37 Journal (RTS)
23.09 My Little
Princess: Drama. 00.52
Nachtprogramma's
521 zondag 6 mei 2018
PZ